Avon IX

  • 13 599
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Амидала, моля те кажи ми има ли в новия каталог Ваксата за всеки тип коса, че ми е важно!!!!

# 211
  • София
  • Мнения: 5 828
за К10:

има нови 10 цвята от червилата Shine Supreme, с двоен блестящ ефект

Amidala, а на каква цена са този път Rolling Eyes, мечтая си аз за оферта като при първото им излизане 2 а цената на 1 Flutter


или поне за 8,20 - и така отдавна не са ги предлагали

на 8,90 са, обаче има мотивационна програма, ще я напиша в другата тема  Grinning

# 212
  • София
  • Мнения: 5 828
Амидала, моля те кажи ми има ли в новия каталог Ваксата за всеки тип коса, че ми е важно!!!!

за течната вакса-спрей ли питаш?
на стр.147 от К9 е на 6,50, а в К10 е на 5,90

друга вакса не виждам  newsm78

# 213
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Амидала, моля те кажи ми има ли в новия каталог Ваксата за всеки тип коса, че ми е важно!!!!

за течната вакса-спрей ли питаш?
на стр.147 от К9 е на 6,50, а в К10 е на 5,90

друга вакса не виждам  newsm78

Ами не!!!
За другата в тубичката - зелената /по-гъста консистенция/

# 214
  • София
  • Мнения: 5 828
разрових се из по-старите каталози и намерих това, което търсиш Вакса за всякакъв тип коса/Daily Results Shaping Paste, наистина откакто са в нови опаковки я няма
защо не предложиш от новите, мисля че са подобни Оформящ гел/Shaping Gel или Оформяща паста/Moulding Paste

# 215
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
разрових се из по-старите каталози и намерих това, което търсиш Вакса за всякакъв тип коса/Daily Results Shaping Paste, наистина откакто са в нови опаковки я няма
защо не предложиш от новите, мисля че са подобни Оформящ гел/Shaping Gel или Оформяща паста/Moulding Paste

Ами аз това се чудих, трябваше да пишат, ако е сменена опаковката или е спряна от производство. Търсих из панорамите, но няма!!!
Чудех се дали тази оформяща паста е добра, не съм я ползвала и не искам да предлагам нещо неизпитано!!!!
Клиентката е с многоооо гъста и къдрава коса -тип африканска и ваксата чудесно и правеше къдриците. Беше ползвала крема за оформяне на къдрици, но не се оказа така добър!!!
Писах и писмо на АВОН, дано ми отговорят.

# 216
  • София
  • Мнения: 5 828
Може би по-натам ще я пуснат пак с нова опаковка.
Аз например, чакам да пуснат пак маската за руса коса, от новите няма такава, а ми е любима и имам много клиентки за нея.

# 217
  • Мнения: 2 716
А пък аз чакам ли чакам да излезе най-накрая 3-минутната маска на А/Т. Всички са много доволни от нея. И аз вкл. Дайте идея за маска за коса, която да намалява "оплешивяването".  Косата ми пада като за световно.

# 218
  • Мнения: 2 596
А пък аз чакам ли чакам да излезе най-накрая 3-минутната маска на А/Т. Всички са много доволни от нея. И аз вкл. Дайте идея за маска за коса, която да намалява "оплешивяването".  Косата ми пада като за световно.

Заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114542.0

# 219
  • София
  • Мнения: 5 828
А пък аз чакам ли чакам да излезе най-накрая 3-минутната маска на А/Т. Всички са много доволни от нея. И аз вкл. Дайте идея за маска за коса, която да намалява "оплешивяването".  Косата ми пада като за световно.

3 минутната маска я има в текущата кампания в нетната оферта

# 220
  • Мнения: 1 028
Ей никой не пусна едно каталогче тука на сиромасите..аз го разгледах много набързо,ама само до половината,щот моя мъж бързаше и ме повлече,сега тряя чааак до неделя да чакам,пфууу

# 221
  • Мнения: 155
Момичета, имате ли идея защо стягащия гел за крака с тониращ ефект пада така на петна? Спазвам правилата при нанасяне - след ексфолиране, но след 1-2 дни ставам на петна и не смея да си намажа ръцете. Благодаря Ви предварително и чакам мнения!

# 222
  • София
  • Мнения: 10 330
Момичета, имате ли идея защо стягащия гел за крака с тониращ ефект пада така на петна? Спазвам правилата при нанасяне - след ексфолиране, но след 1-2 дни ставам на петна и не смея да си намажа ръцете. Благодаря Ви предварително и чакам мнения!
Не разбирам  newsm78 този крем се измива перфектно... той не е бронзиращ и идеята е сутрин да се намажеш и вечерта да го измиеш  Thinking виж ако не се къпеш всеки ден сигурно става на петна  Mr. Green

Той за това е за крака... ако си намажеш ръцете, вероятността да си изцапаш дрехите е огромна Wink

# 223
  • Мнения: 191
В 9 каталог не мога да разбера всеки 2-ри рол-он дезодорант ли е 4,50 лв. или два са 4,50.

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
В 9 каталог не мога да разбера всеки 2-ри рол-он дезодорант ли е 4,50 лв. или два са 4,50.
двата са за 4,50
а за новото червило, аз си взех мостри  и sheer nude е точно моят цвят  Peace

Общи условия

Активация на акаунт