търся един гланц на буржоа

  • 1 606
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от този вид , но да не е с 3D ефект. не същия цвят, онзи беше по-светъл.
 няма ги вече никъде, а беше супер телесен цвят - бях много доволна Cry
единственото червило, което изразходих до край.
 
да сте виждали такъв ретро гланц на буржоа някъде? Rolling Eyes

редактирам, за да покажа точния цвят

# 1
  • Мнения: 240
За гланца- гледах ги скоро в Бонжур, и аз се замислих дали да не си взема пак. newsm78
Ама нещо го "изяждам" бързо.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink
от първия вид с втория цвят Mr. Green
благодаря ти, другата седмица се прибирам и ще проверя Grinning

благодаря и за предложението  bouquet  bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.
тенкю, значи го има Party Grinning  bouquet

# 6
  • Мнения: 899
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.
а как стои на устните и трайно ли е? Flutter

# 8
  • Мнения: 899
Добре стои на устните, доста естествено, но подсилва цялостното излъчване и самия им цвят (аз исках точно червило с цвета на устните ми или нещо пдообно). Едно от най-трайните ми червила е, независимо, че пуша, си остава по-голямата му част там, където трябва, а не на цигарата  Laughing Ще се опитам да открия снимка, но не знам дал ще успея..

Ето тук, сменили са им опаковките малко, моето е номер 03 Rose Complice :

http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=makiage&i … 86&stype=none

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
При мен не се отваря.Все ми изписва грешка (невалидна сесия).Някой друг има ли същия проблем, или само при мен става така?

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и при мен не Confused

# 11
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А с какво име е известен този цвят, който търсиш?

# 12
  • Мнения: 1 809
И на мен ми излезе невалидна сесия,но най-отдолу с червени букви пише:обратно в конкорд.като кликнете там ,а след това в декоративна козметика-червила и излиза Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Намерих го Grinning.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А ползвал ли е някой BOURJOIS - Effet 3D ?Чудя се дали това да бъде една от следващите ми покупки, или да купя това червило, за което говорите?Дайте ми съвет, моля Blush.

# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А с какво име е известен този цвят, който търсиш?
за съжаление не знам. много ме е яд, защото веднъж си бях взела шишенцето за да питам по парфюмериите как мога да го намеря и малката ми дъщеря се запъна, пожела да го носи и аз й го дадох само мир да има и да не пищи....
после отидохме на едни детски забавления и там го изгубила. пукнах се от яд, сега като се сетя и пак се пукам Blush
ако го имах щях да ви го покажа, но е същия цвят като червилото на Umbra.
и между другото аз не искам да бъде 3Д! не ми харесва толкова бляскаво и с този брокатен ефект....
 другото беше страхотно просто.
последния цвят ми се струва най- близо до моя от това, което виждам

# 16
  • Мнения: 7 186
А ползвал ли е някой BOURJOIS - Effet 3D ?Чудя се дали това да бъде една от следващите ми покупки, или да купя това червило, за което говорите?Дайте ми съвет, моля Blush.

Аз го ползвам. Хубав е, дава обем и доста блясък. Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Lady Marmalade , ти кое от 2-те червила препочиташ Blush?

# 18
  • Мнения: 7 186
Lady Marmalade , ти кое от 2-те червила препочиташ Blush?

Ами другото не съм го ползвала, не мога да направя сравнение. По принцип харесвам червила с блясък, затова се спрях на 3D- то.

# 19
  • Мнения: 899
Оф и на мен не ми се отваря, но като отидете на concord.bg , после в червила, там вторите са тези и в списъка го има моето.
А за 3D-то - на мен лично много ми лепне...имам безцветно такова, иначе като блясък е страхотно, ама и една мушичка веднъж ми залепна на устните върху него  Twisted Evil

# 20
Vsi4ki glancove v takava opakovka se vodqt 3D ,ne zaradi brokata ,a za6toto pravqt ustnite da izglejdat po obemni. Zatova mislq 4e nqma da nameri6 takuv glanc , na kojto da ne pi6e 3D . Az pone ne sum vijdala takiva. I predi 6 godini i sega pak si pi6e 3D.

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Vsi4ki glancove v takava opakovka se vodqt 3D ,ne zaradi brokata ,a za6toto pravqt ustnite da izglejdat po obemni. Zatova mislq 4e nqma da nameri6 takuv glanc , na kojto da ne pi6e 3D . Az pone ne sum vijdala takiva. I predi 6 godini i sega pak si pi6e 3D.
как, бе! направо главата си мога да заложа, че предишния ми гланц нямаше 3D Shocked
караш ме тука да се пуля Mr. Green

# 22
Ok az predi 6 godini si bqh kupila glanc na bourjois v su6tata opakovka i pak pi6e6e Effet 3D :} Poprincip glancovete sa  mi maniq i postoqnno si kupuvam naj razli4ni. Naistina ne sum vijdala glanc na Bourjois v takava opakovka , na kojto da ne pi6e 3D .

# 23
Vlez tuk  http://www.bourjois.co.uk/lips/gloss vij 4e i 2te kolekcii se kazvat Effet 3D. Prosto nqma da nameri6 takuv, nakojto da ne pi6e 3D . To ne e zaradi bokata , i matovite glencove sa 3D. Prosto kolekciite se kazvat taka :}

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
dobre de, това ме окуражава тогава.....
ама предния ми гланц нямаше със сигурност това бляскавото вътре.
тези гланцове ми блестят отдалеч, онзи си беше без такива частици, къде мога да видя от другите - матираните, знаеш ли сайт? Wink

# 25
Ami ne .Tozi site znam . Ama kato clickne6 na edna ot dvete kolekcii izlizat razli4nite cvetove :} Moje6 da si izbere6

# 26
  • Мнения: 606
редактирам, за да покажа точния цвят
Можеш ли да ми кажеш номера на червилото,че много ми хареса цвета?
А също така и цената.
Ще съм ти много благодарна. Wink

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 21:19 от Andoniya

Общи условия

Активация на акаунт