Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 352
  • 489
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 427
Умирам, умирам, умирам си от яд smile3512 smile3511 smile3514Разказвайте, моля ви!!!

# 31
  • Мнения: 5 228
И аз не съм Шаркчица ама да си кажа някои неща.

1. Концертът- велик! Сцената беше страшна, за групата въобще няма какво да говорим. Гении!
2. Публиката - жестока. Мисля, че Депеш доста се впечатлиха от публиката. И не случайно - в Щатите например никога не могат да имат такава публика (а и в повечето западноевропейски държави). Гордея се с публиката аз лично! Не чух никой да псува, да се блъска...
3. Организацията при излизане не беше на ниво обаче - едни тесни процепчета и полуотворени врати за 30000 души народ. Луда работа. Неосветено и неорганизирано.ВИП секюрити ще ме прощават, но голяма беля можеше да стане...

И накрая - 2 думи за поколението "Депеш" - това сме всички ние, които бяхме там, които сме си изкарали пубертетството с Депеш, после в Ялта сме се кефили на Personal Jesus, абе с две думи мисля си, че музиката на Депеш много добре ни описва и пасва... едни такива мисли ми минаваха докато гледах всички тези безкрайно готини хора на концерта тази вечер.

ПП. Лили, изпреварих те Party Party

Линда, толкова хубаво си го написала, че направо се разревах, че не отидох.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 423
Концерта беше убиец, публиката жестока. Надивях се, наскачах се, кръст и глас не ми останаха ама си начесах крастата до безобразие. Такава публика в живота си не съм виждала, всички пееха в един глас, та можеше Депеш да не участват, ако искат  Laughing

Знаят как да правят шоу хората, а феновете да ги подкрепят.

Искам да кажа, че съм фен и на подгряващата група Нова Генерация и бях двойно по-доволна.

Шоуто започна още като нещо се прецака с техниката преди да излязат Депеш и 2-ма самоотвержени чичковци се покатериха по едни министълбички до най-горе и по едно полюлчващо се нещо, на което седяха прожекторите минаха от единия му край до другия , за да оправят нещо.
Евала на публиката, закъняха около 40 мин , не чух някой да псува или да освирква по стара българска традиция. Културна публика сме си.
Аз бях отпред и според мен звука беше идеален, ама назад не знам де.

По едно време мъж ами ме вдигна да погледна - мореееееееееееееее от пляскащи ръце и пеещи в един глас щастливи хора. Никога няма да го забравя!

Момичета, които не успяхте да дойдете, не плачете, може да дойдат отново, като видяха що за чудо е българския фен. Беше ЖЕСТОКО , ама това е слаба дума. ДАНО СЕ ПОВТОРИ!

# 33
  • Мнения: 1 547
Беше невероятно изживяване. Израснала съм с тази музика и се чувствах...и аз не знам как.
За DM няма какво да говорим - шоуто беше страшно! Малко нямам глас, за крака да не говорим.
Танци, скачане, викани, песни...
Иначе присъстваха и типове тип чалгаджии, които не зная как се бяха озовали там.
Имаше мадамки на тънки токчета, с потничета, полички, нагласени, сякаш отиват на селската дискотека.
Билетите ни бяха ВИП, но ВИП-а беше голяма гадост. Слава богу, срещнахме мъдър приятел, който измисли сложна система и се озовахме пред сцената, където беше истината. Имаше доста известни физиономии - отдясно Ники Кънчев, отляво Мария Илиева, Деси Тенекеджиева, отзад Андрей Сблъснатия, Данчо Караджов...Тези бяха в непосредствена близост.

Мислех си, че може да ни огрее още един бис, но май нямаха видеоматериал момчетата и шоуто завърши.

Някой ходи ли на афтърпартито?

Видях аз Шаркчицата след концерта пред OMV, но нито можех да ходя, нито да говоря. Тя изглеждаше по подобен начин  Heart Eyes и реших да не я притеснявам.

# 34
  • Враца
  • Мнения: 5 216
концертът беше ...невероятен. два часа минаха толкова бързо.
Дейв беше страхотен, публиката беше невероятна, искааааам още Sad

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Те са го казали момичетата,но на такова чудо не бях ходила.Купона беше супер,Депеш невероятно готини,шоуто перфектно,осветлението уникално,сцената.............леле сцената на кво приличаше-на космически кораб!!!!!!!!
Това са банда с която имам такива такива спомени и преживявания.............и да го гледаш и слушаш на живо просто е неповторимо......

Нямам думи, а като се стъмни и почнаха с Enjoy the Silence и се обърнах да видя стадиона гледката беше уникална.Пълен стадион да дупка с поклащащи се фенове и светлини в ръцете.......Незнам,настръхнах!!!!!!
Бяхме отпред във Випа и фиждахме хубаво,но завиждам на тези,които са били най-отпред!!!!

ох,просто велика група!!!!!!

# 36
  • Мнения: 1 895
Аз едва сега се съвземам полека-лека, снощи бях в друго измерение Laughing Laughing
Да не повтарям написаното преди мен, момичетата са го казали - концерта беше неповторим, Депеш са феномен. Чакам да ги видя от 16 години и определено надхвърлиха очакванията ми!!!
Бях в 40левовия сектор и не се оплаквам нито от влизането, нито от излизането. Виждах чудесно, завиждам единствено на тези, непосредствено до сцената, които според мен два часа оргазмираха Mr. Green Следобяда като ми остане време от задачките ще видя какво е излязло от снимковия материал и клипчетата Hug

# 37
  • Мнения: 1 258
Слава богу, срещнахме мъдър приятел, който измисли сложна система и се озовахме пред сцената, където беше истината.

И ние така.А отначало бяхме в едно меле,където аз двете ръце едновременно не можех да си вдигна.
Главата ми още крещи - reach out and touch faith, your own personal jesus.

# 38
  • Мнения: 2 242
НЕОПИСУЕМО!
… все още ми е много трудно да разкажа каквото и да било…. а днес няма да мога и да говоря (грача като гарван Mr. Green)! …..
НЕВЕРОЯТНО !!!!! ИСКАААААААААМ ПААААААААААК!!!


Момичета Praynig, свиркайте в кои вестници и списания има отзиви за концерта и въобще гостуването на групата в България.

# 39
  • Мнения: 1 107
Още не мога да осъзная, че съм ги видяла на живо Crazy След толкова години чакане...
Нямам думи просто, страхотно изпълнение  Hug
Мартин също има страхотен глас на живо...
Не мога да си кажа името - пях през цялото време, по-точно се драх  Crazy
Абе велики!!! Английска работа  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 13:37 от Челcи

# 40
  • Мнения: 1 895
Много ми беше готино на прибиране Laughing Въпреки неописуемото задръстване, висяхме на някакво кръстовище, в море от коли, а пешеходците около нас спираха до колата ни и пееха, защото вътре звучеше Депеш на max и на никой не му се прибираше и още го държеше атмосферата от вътре...някакви непознати спираха пееха и после си продължаваха усмихнати, невероятно изживяване! Депеш са №1 Peace

# 41
  • Мнения: 1 441
БЯХ НАЙ-ОГПРЕЕЕЕЕЕЕЕД!!!!!
Искам да ви кажа, че аз бях най-отпред - на кетуолка.  Mr. Green За малко да го пипна като се наведе да пипа ръцете на феновете Mr. Green. Виждах му потта по челото Laughing Laughing Laughing
Няма такъв филинг просто!!!!! Толкова ми се е вдигнал адреналина, че мога да пробягам растоянието от Сф до морето. Още не мога да изтрия усмивката от  лицето си!!!!!!!
smile3521 newsm10 smile3501

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Жесток концерт беше... Да се включа и аз с 2 думи... Нали може:)
Страхотна публика бяхме, пяхме задено с тях, те определено много ни харесаха!!! Стадионът беше пълен, препълнен дори:) Simple Smile
Пяха много хубаво, три пъти по-добре, отколкото студиен запис.
Почуствах се пак като гимназистка в езиковата... Дето се постригвахме като тях и ходехме с пружинираща походка и пеехме Enjoy the Silence... Ееех, дочакахме си идолите от наше време...
Сигурно всички, които са ходили дълго време ще ни държи хубава влага Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Пяха час, после ги изкарахме на бис за още половин, но после вече не излязоха. Но нали сме си лакомии за този душевен оргазъм  Wink

И ние бяхме на хубави места, близо до сцената, имаше една двойка до нас, които ми услужваха с монокъла си, та и аз можах отблизо да видя Дейв и другите... И наистина много възпитани хора, публиката, бе Simple Smile Минават хора покрай теб, усмихват се, извиняват се, ако те бутнат, докато скачаш и пееш с пълно гърло. Просто кеф голЕМ!!!
После прибирнето беше близо 2 часа, щото нали 35 000 хора по едно и също време взеха да си тръгват от стадиона...
Страхотно още веднъж Simple Smile Тази сутрин едвам станах за работа Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 09:43 от crossamaia

# 43
  • Мнения: 3 569
Аз си гледах щерката. Майка й беше на концерта. Зверски ме е яд, че не бях на концерта на тези титани. Next time ...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 423
Ето запис на концерта с телефон http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=39105&hit=1
Качеството не е  кой знае какво ама за телефон е перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт