Кой какво сервира снощи.... кой какво ще готви днес?

  • 27 479
  • 564
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 901
Зеленчуково рагу

# 541
  • Мнения: 844
Снощи хапнахме основно шопска салата и правих едни хапки на тигана -грил кашкавал и сирене увити с бекон или шунка на шиш,за десерт охладен пъпеш. А днес имам много желания -  боб яхния и скумрия на тиган естествено нейно величество САЛАТАТА, а десерта още не сме го измислили.

# 542
  • София
  • Мнения: 4 578
Снощи - пиле с ориз и гъби, шопска салата и торта. Днес - пълнени чушки с бял сос, таратор и пъпеш.

# 543
  • в баира
  • Мнения: 861
Снощи: кюфтета от тиквички
Днес: пиле с картофи, за десерт - бял шоколадов чийзкейк

# 544
  • Мнения: 867
снощи-паниран кашквал, таратор и диня
днес-пържоли на скара, зеленчуци на скара и шопска салата

# 545
  • Мнения: 9 112
мариновани патладжани от Карина - www.kuking.net - не си спомням кой, някой търсеше преди рецепта за маринован патладжан и писах една моя, това е втората добра



щерката се справи с мюсли-тортата на Сеньора Хапка



*Канибалски медальони* от патладжан



и картофени лодки, които още не съм доукрасила.

# 546
  • София
  • Мнения: 10 858
Вчера правих гювечета, боб по неврокопски, и лекото парфе /форумска рецепта/
Днес няма да правя нищо.

# 547
  • Мнения: 9 904
тъкмо забърквам свинско със зеле. Голямо рязане на зеле, голямо нещо.

# 548
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
днес НЯМА да готвя Crazy
После може да направя някое сладкишче- ама се чудя дали да е шарлотка с бишкоти или сладкиш с ябълки newsm78 newsm78 newsm78като се нячудя =ще докладвам кво съм сътворила

# 549
  • Мнения: 899
Вчера - китайски отиз със зеленчуци, картофено пюре, печени картофки с къри, пилешки бутчета и филета на Комбивара, салатка и за десерт плодова шарлота.
Днес - ще дояждаме бутчетата, тортата и ще пека тиквички.

# 550
  • Мнения: 13 770
Вчера - китайски отиз със зеленчуци, картофено пюре, печени картофки с къри, пилешки бутчета и филета на Комбивара, салатка и за десерт плодова шарлота.
Днес - ще дояждаме бутчетата, тортата и ще пека тиквички.
Айде стига,бе, Mr. Green ти ме уби #Crazy Колко човека сте в семейството? Ей, момичета, взехте да ме комплексирате, да знаете  ooooh!  И аз не съм си оставила гладно домочадието, ама чак такава шведска маса.... Направо отивам да се скрия вдън земя от срам Embarassed

# 551
  • Мнения: 373
Днес-кроасани с плънка от ябълки за закуска (във Фр сме, т.е. купешки  Laughing -няма да им вземаме занаята, я Joy)

А за обяд- пържени сардинки, пържени картофки, спретнах едно maйонезено- млечно сосче с чесън и сибулет (май това са много тънки зелени перца от пресен лук Thinking), салата от печени червени и зелени чушки, домати, краставица и босилек. Десерт- сладолед Магнум.

За вечерята, милото да му мисли Heart Eyes

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 20:56 от DolceVita

# 552
  • Мнения: 156
Снощи пилешки дробчета по селски, картофи соте, шопска салата и сладолед. Днес пържени пиперки и патладжани с доматен сос, задушено свинско с лук, салата краставици и пак сладолед за десерт/от магазина/.

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 18:17 от Съсел

# 553
  • Мнения: 373
мариновани патладжани от Карина - www.kuking.net - не си спомням кой, някой търсеше преди рецепта за маринован патладжан и писах една моя, това е втората добра



щерката се справи с мюсли-тортата на Сеньора Хапка



и картофени лодки, които още не съм доукрасила.
Пепр-чо, не разбрах как е рецептата за маринован патладжан, моля те дай я пак Embarassed

# 554
  • София
  • Мнения: 2 164
Тази вечер пържен патладжан с доматен сос и кайма.

Общи условия

Активация на акаунт