Въпрос до ползвалите гсм Сименс!

  • 2 525
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 098
Първия ми телефон беше М35i.Много бях доволна от него и затова последваЩите две години си купувах нови модели на SIEMENS,а 35 го подарих(оЩе работи).Нотъй като останах разо4арована,понеже телефоните ми непрекъснато висяха по сервизи на Сименс,я заради батерия,я заради дисплей и т.н.се отказах завинаги от тази марка.
Сега съм с Нокия,смених две такива,ами доволна съм много.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз съм с С55, не е мръднал 3 години, но мъжът ми е с S 60 (май беше), и се скапа бързо....

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ъъ, всички казахме че Сименс рулз, а ти написа "добре тогава, отказвам се от Сименс". Защо изобщо ни попита?

Да бе, да, всички....

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Поне повечето. За да не си мислиш, че се заяждам нарочно с теб, току що видях че ти си пуснала темата.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Поне повечето. За да не си мислиш, че се заяждам нарочно с теб, току що видях че ти си пуснала темата.

Тъй ще кажеш ти!  Laughing

Успех на изпитите!  Wink

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, аз сериозно. Тея дни съм нервна и общо взето се дразня наред... Понеже оня ден си говорихме на "въпреки", исках да е ясно, че не съм се заяла нарочно с теб. Wink
Мерси много. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

За М55 мога да потвърдя с 2 ръце! И аз и мъжът ми имахме такъв телефон. Е толкова ужасен телефон не бях хващала в ръка. И от фен на Сименс станах точно обратното Crossing Arms Мога да кажа същото за повечето модели произведени точно в тази година, когато излязоха М55. Имах честа да се сблъскам с много от тях и нито един не беше читав!

Ела да сравним бързина на телефоните. И аз съм с М55 от 3 години, и ядове не съм имала никакви!!! Дори с батерията!  smile3533
Вземи един Самсунги засичай времето от натискането на копчето за включване до момента, в който се появи мрежа и имаш възможност да се обадиш на някой. Тогава ще си говорим пак. А най-добре да пробваш веднага след като си го пуснала да си видиш СМС-сите, ще пуснеш брада по-бързо  hahaha

# 37
  • Мнения: 24
Ползвам "Сименс" S55 и съм изключително доволна. Въпреки че вече е на 3 години и е доста стар модел бих го сменила само с друг "Сименс".

# 38
  • Мнения: 6 206
От мтел ми подариха AF51 - от точките.
Не е кой знае какво, заради класа...
Обаче не е много лош, свикнала съм на Нокии, досега само такива съм имала и може би защото съм свикнала, не мога да ги сравня, Нокиа си Нокиа!
Иначе и на този му хванах цаката, но определено не бих дала пари за него.

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имала съм 2 Сименса, но 3-ти няма да си купя. Сервизът им е гола вОда. Здрави друг път Close

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 789
На работа сме с 2 служебни апарата Сименс - различни модели са, така че си имам представа що за животно е. И другите колеги, които имат служебни Сименси не са очаровани.  Simple Smile Може би защото апаратите не са първа младост, ама все пак, като ще се купува гсм, дори не скъп, поне да е свястен. Нали така?  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 722
Аз имах едно време от тези Сименси дето се водеха противоударни и водоустойчиви /точно модела не помня/. Имаше дефект - от време на време блокираше /няколко пъти дневно/ и трябваше да му вадя батериите. И то още може би месец след като го купих /мъж ми ме нави да не ходя да го сменям, че било дребно нещо  #Cussing out/.
Сега много съм си доволна от Самсунга, вече няколко години го ползвам  Peace.
Също и първият ми телефон - Алкател, беше много сполучлив.

# 42
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Всичките ми телефони бяха сименс. Много са издръжливи и предлагат добро съотношение между цена и показатели. Последният ми е Sony Ericson, ама ми е подарък. Ина4е съм фенка на сименсите.

Общи условия

Активация на акаунт