Контактувате ли с духове?

  • 4 450
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 881
Стигам за заключването, че чаршафът и юрганът пазят добре от караконджул и дух с неизвестен произход, обаче щом имате притеснение, значи има защо, затуй ви съветвам: Отвийте се и смело се запознайте с нощният си събеседник! Той има нужда от  раздумка, съчувствие, смяхотворност, отговорност - и той душа носи! Бъдете хора, не се крийте!  Joy
Аз открай време спя завита, поради разни притеснения, обаче довечера ще стоя гол и ще чакам. Който дойде!  Mr. Green

Ех, Свинско котлетченце! Heart Eyes

Мила ми,. Небясна....моля те, разпиши се тук, жив ли си след тазнощните си срещи? Осъществи ли контакт караконджулски или просто някое самотно скучаещо духче те е погъдилкало по петичката Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Жив съм, спах дълбоко, непробудно. Нямаше силен ветър, който да подстрекава контактите ми с отвъдния свят. Ухаеше на лепкава петуния, с упояваща натрапчива миризма, която изцери заболелия ми мозък и успокои подпухналата ми душица.
Много съм добре, нищо ми няма, благодаря, че се сети за мен!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 881
О, радвам се, че си се отървал жив, не бих си представила как ще лишиш всички ни от небесните си писания......

Освен това съм щастлива, че си свалил магарешката кожа и си навлякъл зелените обелки newsm51

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да с 6 то си 4увство! много ме стряска и плаши и едни такива видения ми праща като от филмите на хи4кок и кинг, ужас! newsm78 Mr. Green

# 49
  • Мнения: 515
'м чи кък. Grinning


Миналата вечер лежа си кротко и уж чета. И чувам "ВодИ ме на море" (2 пъти). Стиснах очите - да види, че съм заспала. Не би, нахалът му с нахал. Изшитках му и се обърнах на другата страна. Пак се чува- Води ме , та води ме. СтавАх, вода пих, изсипах я после в тоалетнта. Лягам и пак "Мо - Ре-е-е-е"!
Душна работа ви казвам. Crazy
Станах и се заканих "МоРе, като те хвана душо-о-о! Ше те водим на море-е-е, ама догодина" и замлъкна нахалът му с нахал.


# 50
  • Мнения: 2 818
Ооо, редофно си лафим, понякога сладко, понякога горчиво, но твърде често в монолози, щото се правя на глуха  Whistling  И числата за тотото казват че знаят, ама не ми ги казват  Confused Rolling Eyes

# 51
  • MUC
  • Мнения: 297
'м чи кък. Grinning


Миналата вечер лежа си кротко и уж чета. И чувам "ВодИ ме на море" (2 пъти). Стиснах очите - да види, че съм заспала. Не би, нахалът му с нахал. Изшитках му и се обърнах на другата страна. Пак се чува- Води ме , та води ме. СтавАх, вода пих, изсипах я после в тоалетнта. Лягам и пак "Мо - Ре-е-е-е"!
Душна работа ви казвам. Crazy
Станах и се заканих "МоРе, като те хвана душо-о-о! Ше те водим на море-е-е, ама догодина" и замлъкна нахалът му с нахал.



Хахаха, тия духове и мене ме гонят, шъ им съ ни знай и духовете... Но тая закана наистина върши работа  Crazy

Небесна, какви са тез шизофренични излияния, душко?!  newsm78 Да помагаме нещо, ако трябва...

# 52
  • Мнения: 6 417
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 881
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

......Туй в въпроса, няма да кажа, макар да знам smile3534, иначе нали ще си легнеш

# 54
  • Мнения: 1 533
не, не контактувам, но веднъж сънувах, че Господ ме потупа по рамото и каза нещо от сорта на 'ще успееш' Mr. Green

Как разбра че е бил Господ, да не беше Коцето - Калки Grinning

Аз усещам полъх отвреме-навреме, честно, и с периферното си зрение мяркам движение около себе си...Не знам какви хапчета се изписват в тоя случай newsm78

# 55
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

Избери си опция:
а) Небесната е мъжко момиче.
б) Както вече бе предположено от моя милост, страда от раздвоение на личността.

Небесна, нищо лично, фенка съм ти, просто продължава да ме тресе лигнята, сори, ако нещо те засегна.  Hug

# 56
  • Мнения: 2 433
не контактувам с духове... поне те не ми казаха това...
Но сънищата ми често са предвесници... не че това ми харасва....
Не се страхувам! Не ги очаквам/сънищата/ но не се и страхувам - просто знам кога са достоверни,и това не ме плаши

# 57
  • Мнения: 2 353
  И аз имам такива сънища. Това е единствената причина да се примирявам, че трябва да се спи понякога. Иначе за духовете - ми има ги. Кво от това? И те душа носят. Аз не се страхувам от тях. Какво могат да ми направят? Най-много да ме стреснат. Обаче и аз мога Mr. Green ако ще си ги мерим...Абе сигурно и на тях не им е лесно. Сигурно им е малко скучно понякога. Една цигара не могат да запалят, една ледена бирка не могат да изпият...Направо взе да ми дожалява.

Общи условия

Активация на акаунт