Антисекси ли са бременните?

  • 3 731
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 730
И при нас нещата стоят по подобен начин. Говорихме по темата защото и аз се чувствах обидена и смятам основателно и той ми каза, че му е много странно и се страхува да не направи нещо на мен и бебето. Правим секс, но чувствам че не смее да се отпусне и му вярвам, че се притеснява и не го насилвам. Опитай се и ти да го разбереш. Вярвам, че нещата ще се наместят с времето. Успех и леко бременеене   bouquet

Абсолютно същата история беше и при нас Peace
Е след като родих всичко си дойде на мястото Grinning
Вярвам,че и при вас ще е така  bouquet

# 46
  • Мнения: 119
Не че бременната жена е анти секси ами има мъже които просто не харесват бременни жени,но за мен те са просто много глупави.За щастие мъжът ми не спада към тези,ние правиха ме секс почти докато родя.

# 47
  • Мнения: 2 978
Не че бременната жена е анти секси ами има мъже които просто не харесват бременни жени,но за мен те са просто много глупави.За щастие мъжът ми не спада към тези,ние правиха ме секс почти докато родя.

Чакай малко. Stop
Това, че едни харесват едно, а други друго за теб означава, че са глупави така ли?

И аз не се харесвах като бременна, мъжа ми ме харесваше, секс имаше, но това значи ли, че съм била глупава? И да не ме е харесвал моя, не ми го е показал по никакъв начин.

Ей...всички трябва да сме под един калъп извадени ooooh!

# 48
  • Мнения: 7 474
А да си представим обратната ситуация. Съпругът с голямо коремче (бирено примерно). Аз моя ще си го харесвам всякак, но това не значи ,че ще ми харесат и другите мъже с коремчета. Какво ще кажете?
Просто като обичаш човека до теб го харесваш и с корем и без корем..... Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 978
А да си представим обратната ситуация. Съпругът с голямо коремче (бирено примерно). Аз моя ще си го харесвам всякак, но това не значи ,че ще ми харесат и другите мъже с коремчета. Какво ще кажете?
Просто като обичаш човека до теб го харесваш и с корем и без корем..... Heart Eyes



Точно така....но това не значи, че ще ти кажа, че си глупава нали така? Ти си го избрала, ти ще си го гледаш, не аз Laughing Mr. Green Laughing

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бременните жени за мен са си доста секси и привлекателни... Особено моята...

Вие знаете ли с едно коремче в седмия месец... Колко дъъъъъъъъъъъъълго е пътешествието с език от устните през гърдите и коремчето до вълшебното място...? Знаете ли, а...?

# 51
  • Мнения: 993
Експрес, направо й завиждам на жена ти! Благородно, де - дай, боже, всекиму...

Общи условия

Активация на акаунт