Интимен гел

  • 14 077
  • 189
  •   1
Отговори
# 120
  • в къщи
  • Мнения: 467
Aз използвам отдавна Avon и съм доволна,на вас какво не ви харесва?И си мирише много хубаво.В момента съм с Genera и той също е много приятен. Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 1 813
Ейвън  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 10 324
продуктът всъщност е медицински, а не козметичен както на ейвън и орифлейм например. съдържа екстракт от алое, пантенол и млечна киселина, освен това помага при раздразнения и зачервявания, ако естествено не става въпрос за някакво сериозно заболяване Confused може да се ползва всекидневно и не е ароматизиран. разбира се, не мога да твърдя безусловно, че е най-добрият, всяка от нас си е индивидуална  Sunglasses просто на мен ми действа отлично, не бих го заменила с никой от предните гелове, които съм ползвала.
Аз ползвах с години Дерком и си мислех, че е най-доброто, е преди месец си взех Лактацид по съвет на момичетата във форума, все пак нямаше нито едно отрицателно мнение.
Много съм доволна а и е 7-8лв, аз разлика от Деркома който е 17-18  Mr. Green та затова си мисля, че голяма разлика м/у тях няма  newsm78

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 23:20 от nad_tab

# 123
  • София
  • Мнения: 2 105
наистина за Лактацид само хубави отзиви чувам макар че не съм го ползвала досега, ще взема да се престраша и аз да си го купя като ми свърши този на Биоклин:D

 а този на ейвън ми щипеше Sad ма пак казвам , че при всеки си е различно

# 124
  • Мнения: 2 697
Аз ползвах с години Дерком и си мислех, че е най-доброто, е преди месец си взех Лактацид по съвет на момичетата във форума, все пак нямаше нито едно отрицателно мнение.
Много съм доволна а и е 7-8лв, аз разлика от Деркома който е 17-18  Mr. Green та затова си мисля, че голяма разлика м/у тях няма  newsm78

Така е Peace - не е важна марката, а съдържанието (добре е да има млечна киселинка, нещо успокояващо и леки/или никакви аромати) и как го понася организмът...Апропо, между Дерком и Лактацид наистина няма особена разлика като състав - много различна, както каза и nad_tab е предимно цената. Mr. Green (Dercomme просто е в друга ценова категория, Лактацид-ът в малко по-ниска.)

# 125
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.
И аз. Peace

# 126
  • Мнения: 4 358
Интимният гел на Нивеа става ли за ежедневна употреба?
Не мога да се мия само с чиста вода... чувствам се все едно изобщо не съм се измила  #Puppy dog

# 127
  • Мнения: 2 697
Теди, спокойно може да се ползва Нивея Интимо всеки ден.  Peace Абсолютно безвреден е и не е лекарствен препарат. Hug

# 128
  • Мнения: 4 358
Теди, спокойно може да се ползва Нивея Интимо всеки ден.  Peace Абсолютно безвреден е и не е лекарствен препарат. Hug
  bouquet

# 129
  • Мнения: 636
До сега използвах Керфри и Нивеа и бях доволна.Скоро си взех Лактацид (повлияна от само добрите отзиви тук в темата) и това е моят интимен гел вече! newsm53 Много ми харесва и това,че е с много лек и ненатрапчив аромат.

# 130
  • Мнения: 511
От неароматизирания кремообразен интимен гел на Ейвън съм си доволна  Hug

# 131
  • Мнения: 487
Лактацид - много съм доволна  Simple Smile

# 132
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
На Avon интимният гел използвам  Peace

# 133
  • Мнения: 565
Още един глас за Лактацид. Grinning Препоръчах го и на сестра ми - и тя е много доволна.

# 134
  • Мнения: 1 564
Използвам на Ейвън-неароматизирания. Peace

Общи условия

Активация на акаунт