Може ли човек да бъде едновременно влюбен в двама?

  • 10 357
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647
По-скоро съм се увличала по други мъже, но чак пък влюбена, не бих казала. А и на всеки му се е случвало да "залитне" по някой, така че няма нищо лошо.

# 31
  • Мнения: 3 164
явно може, щом ми се е случвало няколко пъти.......

# 32
  • Мнения: 1 881
За мен това не е възможно...възможно е да обичаш един , но да си влюбена в друг,но да си влюбена едновременно в двама.... Naughty

Аз степенувам нещата така: харесване, влюбване, обич, любов.

Мога да харесам просто някой на улицата и да го забравя след 5 минути, харесването нищо не е Simple Smile
Да съм влюбена може 1 година дори,то е пеперуденото усещане, и според мен е невъзможно да се изпита към два обекта едновременно!!!

# 33
  • Мнения: 179
Естествено че е възможно,може и в петима да си влюбен.Влюбването е основано на емоция,на страст.За това  обикновено е временно.Любовта може да започне с влюбване,но е вид посвещение.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Да съм привлечена от двама - да, но влюбена, не мисля.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 289
Влюбен-ДА.Но да обичаш-само един.Така е поне при мен.
Точно Peace.

# 36
  • Мнения: 1 860
 Мнението на Марияна ми допада доста, за това няма да повтарям. Мисля че е абсолютно възможно да си влюбен в няколко човека едновременно. Говоря за това влюбване да искаш да ги видиш, да ти става стомаха на топка и т.н.

# 37
# 38
  • Мнения: 990
Според мен може, но не по еднакъв начин.
Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами на мен не ми се е случвало. Случвало ми се е да съм влюбена в един и да ме привлича друг. Понякога после този вторият измества първият и се появява трети много сложно стана newsm78

# 40
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Възможно е.
Случвало ми се е.
И е много, много трудно и болезнено...

.......
Има един стар филм с Клинт Истууд и Мерил Стриип,"Мостовете на Мадисън",ако ви попадне , гледайте го на всяка цена,там се стигна и до физическа изневяра.......
  За мен това е филм за Избора, който прави всеки един от нас. Тя избра да  остане с мъжа си, по - скоро от чувство за дълг към него и децата и това ясно личеше от писмата й. Тя срещна Голямата си Любов, изживя я, макар и за няколко дни, но така и не я преживя до края на живота си.

# 41
О, да обичаш един и да си влюбен в друг-това е просто класическа история на "бракуван" вече. WinkИ никак не е рядко срещано явление. "Обичам мъжа си, но това хич ама хич не ми пречи да въртя служебни романи". Примерно.

Нямах това впредвид, а именно влюбване. Именно това първоначално чувство на спиране на дъха когато го срещнеш, сърдцебиене и потъване (или извисяване...). Да, да...точно влюбване е възможно към двама различни хора. Сигурно съм такава влюбчива идиотка, но това ми се е случвало много често и то от най-нежна възраст. newsm78 различните влюбвания прогресираха различно- едни пламваха и изгаряха, други продължаваха повечко, оставяйки трайна следа в развитието ми, трети така си и живеят все още в сърцето ми все още в първоначалния стадий на влюбеност. Crazy

Обичам мъжа си и въпреки това по време на живота ми с него съм била едновременно влюбена в ДВАМА други (мъж и жена). Влюбването ми към единия беше бурно, но не доведе до нищо, към другия- прерасна в доста трайна връзка и силни чувства.

# 42
  • Мнения: 5 577
Да, да, да - може!

# 43
  • Мнения: 1 731
Обичаш единия,но ти трепери стомаха по другия. Heart Eyes
Мисля,че няма нищо лошо,стига да не нараняваш никой.Просто раздаваш любов и това е. Blush Blush Blush

# 44
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Случи ми се веднъж. В двама много различни мъже. В единия срещнах огъня, страстта, а в другия сигурността и спокойствието. Когато направих избора си, пренебрегнатия беше забравен постепенно.

Общи условия

Активация на акаунт