Приличат ли си бившите мъже/гаджета с настоящите?

  • 3 381
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 390
Не, изобщо.

# 61
  • Мнения: 4 473
Съпругът ми е коренно различен от всички останали мъже в живота ми.

# 62
  • Мнения: 569


  Приличат си само по външност. Всички са с тъмни коси и очи, с добре оформени тела, но като характер пълна противоположност. Всеки обаче притежаваше нещо в характера си, което ми се е искало да открия в следващия, но уви. Grinning

# 63
  • Мнения: 8 505
Само външно и то не конкретни черти на лицето например,а това,че са светлооки и светлокоси.

# 64
  • Мнения: 364
моите си приличат само по едно и то е, че са маняци на някаква тема  и таzи мания е до болест ooooh! 

# 65
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
ОФ, приличат си , приличат си! И двамата пият, тотални безотговорни алкохолици Drunk Drunk Как беше моят късмет, незнам! Цял живот бягам от алкохола и все на такива налитам smile3511 И по още нещо си приличат - мамини дечица, големи разлигавени бебета smile3541 . И двамата имат големи очи с дълги мигли. А на последно място: Финансово зле са! smile3537 smile3537 Сама не намирам отговор на това проклятие, сигурно аз не съм на ред. newsm45

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, по нищо не си приличат. Колкото бившият се носеше по течението, толкава съпругът ми е отговорен и амбициозен. И по външен вид се различават много.

# 67
  • Мнения: 7 474
Приличат си леко визуално, по маниите си по коли и мен Mr. Green
Иначе са абсолютно различни като характери!

# 68
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не.

# 69
  • Мнения: 5 103
Нито външно, нито вътрешно, абе май всички са много различни един от друг, може би съм търсила нещо различно.

# 70
  • Мнения: 337
По характер всички си приличат толкова много,все едно с конкурс съм ги избирала.Но това в моя случай не е лошо,защото с нито едно бившо гадже не сме се разделили със скандал,напротив(говоря естествено само за сериозните връзки).Разделял ни е винаги живота.За всеки от тях мога спокойно да кажа,че по всяка вероятност той щеше да е мъжа на живота ми,ако бяхме останали заедно.На външност нямат нищо,ама нищо общо,чак се учудвам от себе си,тъй ли поне и малко външна прилика не съм търсила newsm78



# 71
  • Мнения: 3 042
Не изобщо!

# 72
  • Мнения: 3 164
Мисля, че си приличат, но не визуално.......по-скоро като темперамент.и по зодии Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт