Чакат го да умре ли...щастлива развръзка

  • 4 898
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
Не може ли да го хоспитализират, пък ако се наложи ще пращаме парички на тъпата болница за престоя на човечеца...
много ми е жал... Cry
Да.
Да не дава Господ да останем безпомощни ей така някой ден, само и единствено от това ме е страх.

# 31
  • Мнения: 6 039
Не може да е истина, как е възможно??? smile3514 Досега никой ли не реагира. Сещам се ,че във Варна има милосурдни сестри от ордена на Майка Тереза. Дали те не мга да направят нещо. Даже не знам къде се помещават, май в бившото балетно училище? Някой знае ли?

# 32
  • Мнения: 8 917
Не може ли да го хоспитализират, пък ако се наложи ще пращаме парички на тъпата болница за престоя на човечеца...
много ми е жал... Cry
Peace Съгласна Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Как така никъде не го искат?  Shocked Shocked
И аз бих се включила с малко средства за да го приемат някъде  Praynig

# 34
  • Мнения: 398
Ужас!
Чета,чета и се питам дали това е истина?
Как така лекарите ще го оставят на улицата и ще го преглеждат там ?newsm78 Ако завали дъжд и му се наморкят завивките?

От какво е болен,знае ли се?Явно е нещо сериозно щом нощем плаче. А защо не му сложат болкоуспокояващи?

# 35
  • Мнения: 5 539
Ето, сега тук се гласим да алрмираме медиите, Карбовски, БТВ, Нова, а всъщност всичко зависи от някоя мижитурка, дето работи в Бърза помощ и я мързи да си свърши работата. Ей това е гадното!!! Че трябва да стигнеш едва ли не до президента, за да се размърдат ония на най-ниските нива Twisted Evil

# 36
  • Spain
  • Мнения: 3 750
това е нелепо , грозно , тъпо и коравосърде4но ..тези лекари нли клетва са се клели .. толкова ли не може да го поеме 4овека някоя болница .
ох много ми е тежко като 4ета такива неща ..като 4ета 4е все още се слу4ват такива неща в Б-я и като си мисля 4е винаги ще се слу4ват . май наитина послови4но ни е гостоприемството и  големи сани усмивките ама захора с пари в джоба .  Twisted Evil Cry

# 37
  • Мнения: 1 393
Господи, това е ужасно просто!
Знае ли се от какво е болен човека- не си усеща краката, има силни болки- млад човек ли е, възрастен ли? Добре поне, че не е зима и студено още, не че това е утешение, но поне да не страда и допълнително човечеца...А тия от Бърза помощ нормални ли са, как може да го оставят така- и за какво му мерят кръвното всеки ден, щом са го зарязали така буквално на улицата...наистина не проумявам...добре поне, че има милостиви хора, които да му носят храна и дано по някакъв начин се намери разрешение и помощ...бг мамма е сила, дано пак нещо се измисли и някак се дръпнат конците, та да се облекчи положението на бедния човек...
Сещам се за една жена в "Диана бад" в София преди десетина години- и тя така живееше на улицата, с два отрязани крака и патерици...няма да разказвам как свърши, защото е зловещо, но е подобна история и то с лош край...защо е такава нелепа системата в тая държава, боже....

# 38
  • Мнения: 3 405
Това е то, България...
Какво ли ще стане, ако го сложат в болнична стая, колко от парите на болницата ще изразходи?

Има ли някаква развръзка, Artful?

# 39
  • Мнения: 259
Този човек нямали някави роднини , попитайте го поне на тях може да се обадите.

# 40
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Да, ангажираха се хора .Днес ще отидат на място да говорят със съответните "инстанций"...пак .Мисля , че е по -добре отколкото по телефон .Както казах човека  стои от три дена , болница , полиция ,ТВ знае за случая...пък пак същото .Мога да кажа ,че доста хора се занимават със случая .Дано нещата се оправят .

# 41
  • Мнения: 1 258
Artful bouquet.
Браво за това,че започна и не спря.

# 42
  • Мнения: 1 153
Artful bouquet.
Браво за това,че започна и не спря.
newsm10пиши ни за това какво е станало с човека

# 43
  • София
  • Мнения: 2 967
Много скапана държава сме !!!

# 44
  • Мнения: 1 761
Ако този човек има наследници, те са длъжни по закон да се грижат за него.Ако няма никакво имущество и е сам,може да отиде в дом за стари хора-там поне няма да е на улицата.Но на мен ми е чудно как и защо се е стигнало до това положение?

Общи условия

Активация на акаунт