Хайде на секса

  • 6 623
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
До сега мислих ... май не, не съм попадала на такива.
Дали е пропуск?  Rolling Eyes

Никога не е късно.

# 16
  • Мнения: 877
При мен всичко е супер стандартно, никакви спешал неща. Освен някои и други предложения..без развитие. Ама ми е интересно да чуя  Flutter














# 17
  • Мнения: 1 353
абе то едва ли някой ще си признае smile3532 Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 577
абе то едва ли някой ще си признае smile3532 Mr. Green

Що бре, аз бих - ама няма какво.  Thinking

# 19
  • Мнения: 193
 Малеееееееее, ама така ми се прави секс, че две не виждам!  luvbedСлед два дни мъжът ми си идва от чужбина и си няма представа какво го чака..... smile3508 Беше там 3 месеца! Извратено или не, всякак ще ми хареса newsm39

# 20
  • Мнения: 5 790
абе то едва ли някой ще си признае smile3532 Mr. Green

Що бре, аз бих - ама няма какво.  Thinking

И аз бих, ама не знам какво разбирате под нестандартно. Да не се изложа, де....  Embarassed

# 21
  • Мнения: 4 733
Брейййй, все на свенливи партнъри ли сте попадали newsm78 И аз сега как да споделя като ще излезе,че само аз съм попадала на кукувци ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 447
Ами въпросът е за мераци, които са ни шокирали и изплашили, нали? Не просто за нестандартни мераци.
Ох, нямало е такива, ама аз не се пУаша лесно Blush Бих се потресла от предложение за секс с мъртвец, неприемлив ми изглежда и сексът с домашен любимец... кво друго... newsm78 Е, бих се изплашила и ако садо-елементът премине границите на добрия вкус и ме застраши физически.

# 23
  • Мнения: 3 447
Брейййй, все на свенливи партнъри ли сте попадали newsm78 И аз сега как да споделя като ще излезе,че само аз съм попадала на кукувци ooooh!
Не бре, не са били свенливи... ма и ние не сме, така че си е ок Simple Smile

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много общоприемливи приоми са ми неприятни и отказвам, както и доста по-рядко срещани предпочитания ми идват екстра.

# 25
  • Мнения: 1 462
Обичам:
Вагинален секс.  Анален.  Орален.  Подчинителен, domination.  Мръсни думи, фрази.  Скубане.  Бавен.  Бърз.  Накриво.  Направо.  С пръсти в дупките.  С пръсти по циците, по зърната.  С нокти по гърба.  Здраво хванати ръце, крака.  С устни навсякъде.  С набола брада драскане по гърба, врата, раменете, бедрата.  С дъх в ухото.  С пот по гърба.  С крещене накрая.

# 26
  • Мнения: 4 733
Обичам:
Вагинален секс.  Анален.  Орален.  Подчинителен, domination.  Мръсни думи, фрази.  Скубане.  Бавен.  Бърз.  Накриво.  Направо.  С пръсти в дупките.  С пръсти по циците, по зърната.  С нокти по гърба.  Здраво хванати ръце, крака.  С устни навсякъде.  С набола брада драскане по гърба, врата, раменете, бедрата.  С дъх в ухото.  С пот по гърба.  С крещене накрая.
Алоууууууу, спри се , че ще вземеш да свършиш Simple Smile

Тези изброените от теб неща са си съвсем нормални ми се струва

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Обичам:
Вагинален секс.  Анален.  Орален.  Подчинителен, domination.  Мръсни думи, фрази.  Скубане.  Бавен.  Бърз.  Накриво.  Направо.  С пръсти в дупките.  С пръсти по циците, по зърната.  С нокти по гърба.  Здраво хванати ръце, крака.  С устни навсякъде.  С набола брада драскане по гърба, врата, раменете, бедрата.  С дъх в ухото.  С пот по гърба.  С крещене накрая.

Ей го първия, дето се престраши smile3501

Тъкмо мислех да казвам: що така никой не си признава hahaha

# 28
  • Мнения: 1 462
Алоууууууу, спри се , че ще вземеш да свършиш Simple Smile
Е, първо "що така никой не пише", пък сега "спри се".  Не знаеш и ти какво искаш, м?

# 29
  • Мнения: 5 299
Мдаа, бях малко втрещена и двата пъти като ми предложиха тройка, особено първия.  Crazy Вече имам тренинг - третият път няма се пУаша Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт