Mалко допитване

  • 2 306
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
А... във връзка с всичко изписано, понеже има връзка, искам да Ви попитам нещо...
Принципно, възможно ли е, ако мъжа е свършил в теб след прием на Постинор Дуо (това в един и същ месец) да се забременее? Да речем 2 седмици или 3 след приема на хапчетата и след минаване на кървенето, причинено от тях..
Просто, за да знам занапред..

# 16
  • Мнения: 7 716
Всичко може.

# 17
  • Мнения: 1 420
Ами нали уж все казват,че нищо никога не е сигурно,даже и на тестовете за бременност дажат 99% достоверност. Мисля си, че по принцип Постинор-а са надеждни хапчета,но...кой знае?  newsm78 Мила, най-добре поговори с приятеля си на тема "бебета",а ние ще чакаме добрата новина в най-скоро време  Party

# 18
  • Мнения: 517
Недей повече да употребяваш Постинор, никак не е добре! Пък и няма смисъл. Щом сте излизате на квартира в края на лятото защо се притесняваш, че няма да има къде да живеете? Поговорете си, изяснете си желанията и ако партньора е узрял за идеята (при мъжете понякога не е така ясно желанието): действайте! 

Цитат
Nedei poveche da upotrebjavash Postinor, nikak ne e dobre! Puk i njama smisul. Stom ste izlizate na kvartira v kraja na ljatoto zasto se pritesnjavash, che njama da ima kude da zhiveete? Pogovorete si, izjasnete si zhelaniata i ako partnjora e uzrjal za idejata (pri muzhete ponjakoga ne e taka jasno zhelanieto): deistvaite!


--------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 12:25 от Сънчи - Пънчи

# 19
  • Мнения: 534
Постинора наистина е много кофти нешо,освен страничните ефекти е доста вреден и за хормоналния баланс както вече беше казано,затова не трябва да се пие повече от 2 пъти годишно.
Не се притеснявай миличка от това че нямате жилище и аз и моя мъж живеем при техните,а искаме собствен дом,но работим по въпроса с бебето.Знаеш ли че едно дете е невероятен стимул-моя мъж сега бута бараки и леко по леко строи нашия дом.
Един мой познат каза:
-Когато едно дете идва на земята Бог му дава всичко от което има нужда-храна,дом  и родители.За него всичко се подрежда.Не се притеснявай и успех.  lovekiss

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
:
-Когато едно дете идва на земята Бог му дава всичко от което има нужда-храна,дом  и родители.За него всичко се подрежда.:
Това е страхотно! Peace

# 21
  • Мнения: 288
То лошо няма, ама за тази храна, дом, дрешки се изискват пари, добри финансови постъпления... При заплата от 200-300 лева (да сложим тази цифра) кое по-напред? Да спестяваш ли /не че ще можеш!/, да взимаш кашички и аксесоари за бебето ли, да му взимаш дрешки ли и т.н. ...  newsm12  Weary  Иначе останалото лесно /поне за мен/ ... просто защото ми идва отвътре и знам, че ще успея да се справя да го отгледам в един голям, ценностен и възпитан човек... единствената евентуална пречка в това отношение ще да бъде компанията, в която би попаднал/а след време...

Сега малко да премина по темата ... Още не ми е дошло... на 29 миналия месец ми беше... до 2-ри... на 3-ти хап4ето дето пих.. седмица след това кафеникаво, а после и червено течение за има-няма 4 дена... После пак 2 пъти или 3 става да свърши в мене... и сега, поне по моите разбирания, трябваше да ми дойде на 29-ти или 30-ти ... а сега сме 31-ви .... не знам докога да чакам, че да си взема тест...
Според вас...?  smile3506

# 22
  • Мнения: 2 825
Ако си много нетърпелива да разбереш резултата, направи си тест, но може и да не отчете правилно. За по-сигурно си направи кръвен  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Аз също съм пила Постинор и така ми е идвало след 4-5 дни от приема.След това и цикъла ми дойде,когато е било прокървяването от хапчето,т.е. изчакай датата,когато си прокървила от хапчето.
И правилен съвет ти дават тук всички,да избягваш да пиеш тези хапчета.

Успех ти желая

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:22 от aniani_7

# 24
  • Мнения: 288
Ами.. не издържах... днеска си направих теста - отрицателен... казах на мъжлето по скайп-а, понеже за момента по този начин комуникатираме и тел., и реакцията му беше само " Sad "  ...
Ам, значи сега трябва на 10-ти да ми дойде и има вероятност да не е показал коректен резултат теста, така ли? И да си направя ако ми закъснее след 10-ти...?
Абе да ви кажа.. странна работа... защото имам малко вени на гърдите, които си личат.. не са изпъкнали ама си личат... и днеска ми се повдигаше адски много... ама то това, може да е от кръвното, предполагам... иначе и предните седмици (2) ми се случваше... днеска дясната гърда леко като усукваща болка почувствах... все едно са ти стиснали зърното и го усукват ...  Sick и малко бодежи долу... ама за сефте днеска става това...

Та, не знам... освен да си въобразявам.. ама няма начин гаденето и тез работи няма как да си ги въобразявам... просто толкова са реални...
Да направя втори ако ми закъснее, м?

# 25
  • Мнения: 2 825
Това за въобразяването е напълно възможно, ако го искаш много силно и си внушаваш. Не се вглеждай толкова, то ако има нещо, няма да избяга  Wink
Изчакай закъснение след 10-ти и повтори теста. Аз лично смятам, че след постинора шанса е много малък.

# 26
  • Мнения: 288
Добре, така ще направя.
Обаче тез неща не си ги въобразявам... вчера се замислих за това и няма начин... понеже съм стояла леко наведена надолу за дето ми се гадеше...  НО, пък, причините може да са други...  Wink туй си го знаем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт