Шумен - 8

  • 15 266
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Хайде бе anomalia , откога чакам да се включиш в темата ни... Peace
 HugДобре дошла! Hug

# 46
 anomalia dobre do6la i ot men!!6te ni dava6 saveti, nali ste po-golemi!!! Wink
 Кари da ne e ot moreto stanala taia rabota!? 4e nali ni e mnogo 4isti4ko moreto! Whistling
kakvo sa gi napitili bolesti decata, napravo ujas!!! #Crazy #Crazy #Crazy Eva e dobre de, o6te ni6to ne e lepnala, no kato tragnem na iasla drugata sedmica 6te gi podkara sigurno, ama kakvo da se pravi prez vsi4ko 6te minem.
izviniavam se momi4eta 4e pi6a na latinica, no na kirilica dokato napi6a posta i mi svar6va sesiata vav foruma! Blush Blush Blush
NIAKOI NIAMA LI DA KAJE NE6TO PO VAPROSA ZA SRE6TATA S DECATA ILI IDEIATA SE OTXVARLIA!?

# 47
  • Мнения: 122
Какво става с тия болести - ужас.Болничките дечица бързо да оздравяват.
Аз съм за среща с децата, то аз все с детето идвам ама какво да се прави.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Среща с децата- хубаво, ама не знам кога ще се съберем всички със здрави деца! Пък и какъв е проблемът- всеки ден сме на Дилема аз, Светла, Надя и Дидка с децата. Има достатъчно място там, прохладно е и не е така безумно скъпо като на Мики. Тъй че като решите, ще импровизираме  Grinning

Само дето нещо взех да се разочаровам от Дилема- окастрили са храстите наоколо и сега стана едно такова голо и неуютно... Направо ми е терсене. А и все една силна музика дъни, децата не могат да спят. Иначе обслужването се подобри, цените посмъкнаха, ама...

# 49
dilema ia kupixa i sega 6te promeniat malko tova onova i zatova taka s xras4etata. Mai kaza 4e 6te slaga ograda ili ne6to takova.

# 50
  • където има любов
  • Мнения: 307
Свилен тъкмо мислеше да вкарва идейка за оградка на новата собственичка,но щом го е намислила-браво.Дано го осъществи!Само незнам дали тези оградки ще спрат "диваците"

# 51
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Здравейте мами Hug
Аз бях се разписала в първата шуменска тема, но едва ли помните Wink От Шумен съм, но живея в София от 11 години вече.
Към края на месеца ще идваме в Шумен за малко на път за морето. Най-вероятно ще успеем да се разходим по главната на 29-ти вечерта. Ще се радвам да се запозная поне с някои от вас, а може и да се познаваме, знам ли. Чета, че се събирате на Дилема - може ли да ми обясните къде се намира и евентуално да минем от там за малко.
Поздрави на всички и бързо оздравяване на децата Praynig

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
ЕлиТ, Дилема е в Градската градина, първото кафе, което видиш, ако идваш от Руския. Едва ли обаче ще засечеш някой там вечер... Там сме предимно сутрин или чат- пат около 17. Все пак, при възможност, пиши кога ще сте там, може да сформираме набързо нещо  Peace

# 53
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Димана, благодаря за инфото. Ще видим как ще я наредим с пътуването и плановете на майка ми и баща ми за вечерта. Аз питах, ако евентуално има някой Simple Smile

# 54
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз май още нямам готовност да изляза навън с количката, хем е топло хем духат някакви ветрове.ако реша нещо ще ззвънна на Димана да се уговорим, най вероятно ще е началот на др. седмица.вече сме само на кърма обаче понеже постоянно иска да суче,сега новия номер е да сучем и после да повръщаме Thinking

# 55
  • Мнения: 903
pozdrawi ot pomorie.
Sori 4e pi6a na latinica, ama sym ot edna zala i ne movah da namerq ot kyde.
Mnogo bolni be. I nie dnes sme s T , maj ot zybkite. Dano wsiki se oprawqt i kato si dojda se wklu4wam.
Ani4ka, radwam se 4e s beba ste dobre.
Dobre do6la na nowata mama.
Ajde trqbwa da trygwam, pra6tam wi mnogo celuwki.

# 56
  • Мнения: 2 609
Момичета, едни познати си търсят количка-зимна, ако някой е решил да продава своята, да свирка. Whistling Peace

# 57
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А? Кога ще е срещата? Не съм разбрала нещо... Да взема да ви доведа мойта кака да гледа ваште бръмбари Simple Smile) Тя много обича бебешоци. Пък ние на спокойствие ще му ударим по едно (че и по две Wink )

# 58
  • Мнения: 4 370
Пак болни тези дечица! Уж , като били децата кърмени, кърмени , не се разболявали , а то какво стана. Ама тя шарката си е задължителна, само дето толкова рано я карате.
Аничка , за повръщането слагай главичката и на 45 градуса.
Аномалия, добре дошла! а каква е изненадата от Кари и Дораан. Сподели и ние да разберем!  Laughing

А каква е тая сесия дето изтича във форума?  newsm78 На мен що никога не ми изтича. По цял ден ми е отворен тоя сайт. А и сега докато кърмих натиснах да ми седи отговора не публикуван, да видя дали ще изтече сесията... Е няма  Mr. Green

ЕлиТ, да не би да си писала с друго име? Не се сещам нещо да си писала.

Диде, весело моренце и да напечете дупетата на сладуранките.

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Ели Тотева бях и темата беше в Майки-те, няма значение Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 21:10 от ЕлиТ

Общи условия

Активация на акаунт