Да похваля крем за пигментни петна.

  • 21 449
  • 22
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
От бременността ми се появиха грозни пигментни петна.Лекарите казваха 4е ще из4езнат.Но ве4е 1г те си седят ooooh!От слънцето станаха по кафяви,направо грозно и аз се там гледам.Препоръ4аха ми специален крем TRIO-D Емулсия за третиране на пигментни петна.Нова технология защитена с патент без хидрохинон.Крема предотворатява тяхната повторна поява.Съдържа; Концентрат от Сладник-известен със своите депигментиращи ка4ества. Витамин C,  Алфа-хидрокси киселини,които ексфолиират клетките натоварени с пигмент.   Ползвам го ве4е 1 седмица и виждам как петното избелява Laughing Хубаво е да се закупи този крем и TRIO-S koйто е с 50 фактор защита и се нанася сутрин,а TRIO-D ве4ер.Цените са поносими по 27лв всеки.  Дано съм била полезна за тези които имат моя проблем.

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47503 Toва е кутийката на крема.

# 2
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
КЪДЕ СЕ ПРОДАВА ТОЗИ КРЕМ-В АПТЕКИТЕ ИМА ЛИ ГО???

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да в аптеките,но не във вси4ки.

# 4
  • Мнения: 645
Мисля че съм го срещала, но се чудя дали беше на фирмата ЛЕД. Моля те кажи и фирмата. Аз имам същия проблем, но специалиста който посетих ми забрани да ползвам избелващи кремове през лятото, а само фактор 50+. Ти консултира ли се със специалист. И ако е така той какво те посъветва.

# 5
  • Мнения: 683
И по колко пъти на ден се мажеш с него, че да има ефект за седмица???

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Na фирмата ЛЕД е.Сутрин с Трио С ве4ер с Трио Д.Есента може и сутрин и ве4ер с Трио Д.Има книжки по аптеките може да про4етете.Петното на лицето ми избледнява,резултати след 6 седмица. HugАз съм доволна,и съжалявам 4е не съм го ползвала когато бях бременна.

# 7
  • Мнения: 428
За лунички става ли?

# 8
  • Мнения: 324
Много съм ти благодарна, Деси 2 smile3525, реве ми се от моите, никога не съм имала, а сега вече три месеца след като съм родила не искат да се махат гадините  Sick
Купих си крем на Arnaud с избелващ ефект, уж е хем за заличаване на съществуващи петна, хем за превенция от поява на нови, но 2 седмици го мажа и имам чувството, че не мърдат. Ще го пробвам този крем на всяка цена. 

# 9
  • Мнения: 880
на мен ми се появиха не петна ами съвсем мънички бенки като точици,този крем дали ще окаже някакъв ефект върху тях?

# 10
  • Мнения: 2 924
аз точно вчера купих поради същия проблем един крем на Roc - SOYA UNIFY. Има дневен и нощен.Взех и двата



Уж бил най-добрия.Но за резултатите ще трябва да чакам 8седмици. Ако нищо не стане ще пробвам и с този дето го ползваш ти. Тъкмо до тогава вече със сигурност ще знаем има ли резултат или не:)
А някой случайно да е ползвал системата за пилинг в домашни условия пак на Roc?



Търсих с търсачката да видя дали е коментирано ,но не ми излиза нищо. Според проспекта , аи така лючезната продавачка в аптеката било някакво чудо - кожата почти веднага блясва,става нежна,след първите седмици тена се изравнява/ нещо ,което сега не е в сила за моята кожа:)/,порите се свиват, чак и бръчките намаляват:)И в крайна сметка след системно ползване на това чудо кожата придобива младежки изглед.Чудя се дали да си го купя или не.

# 11
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
За лунички става ли?
Става за луни4ки.Определено петното ми избеля HugА то не беше малко.

# 12
  • Мнения: 18 542
Хипатия, колко струва туй чудо на Рок?

# 13
  • Мнения: 2 924
мога да кажа тук, в Гърция, колко ще го взема - 45-6 евро с отстъпката. Там някъде е цената, В България вероятно е същата сума , но в лева.

# 14
  • Мнения: 1 053
Ще го пробвам "Триото",а може ли само дневен или задължително трябва да взема и нощен? Wink

# 15
Тази ЛЕД каква фирма е -френска?
От двете ми бременности мина много време и ужас,изобщо не изчезват тези петна.Стои над носа ми като мустак,на бузите ми-все едно съм нацапана с боя,а сега-вместо да изчезва с времето-имам и на челото(малко).Пробвах концентрат на Arnaud,но никой не ме предупреди,че лятото избелващи продукти не се ползват,само фактор.Отначало сякаш имаше ефект и много се зарадвах,но беше много нетраен и недостатъчен.Пробвах Мелабел,българския,ама адки щипе,пък и този хидрохинон...Мажа с лимон засегнатите места всяка сутрин и губя вяра в козметиката(а,ползвам 365 дена в годината фактор 50+)Четох в един американски сайт,че от тази мелазма(не съм сигурна за диагнозата)оправия няма и ефектът е временен,тъй като клетките имат памет за това.
Все пак искам да пробвам и тази ЛЕД за последно.А нощният има ли хубави подхранващи съставки?И колко време може да се употребява?

# 16
  • Мнения: 6 618
Аз съм в 6 месец и съм с петна сега си взех на Чико новия крем против петна и крем пудра на Авен с 50 фактор.Но определено ще пробвам и този.Ще чакам да пишете как върви newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Май тази системата на Рок я няма в бГ Cry

# 18
Като стана дума за петна, крема става ли за крака??
Защото на левия крак от няколко години си имам петна и не мога да ги махна. През лятото само те потъмняват а останалата кожа си остава по-бяла...Като кравата Милка съм!  Cry
Петната се получиха след едно море и от тогава си стоят-бях на лекар, не ми казаха какво точно е това, мазах се с една смрадлива гадост и нищо...и до ден днешен си стоят.
Ако някоя от вас има същия или подобен проблем моля да сподели как се е справила Simple Smile

# 19
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Krema е френски.НЕ Е нито дневен нито нощен NaughtyПрез лятото се ползва само ве4ер,а от есента може да го ползвате сутрин и ве4ер.Лятото се комбинира с Трио С . За постигане на оптимален ефект се препоръ4ва употребата на продукта да не се преустановявя след първия ле4ебен курс с цел предпазване от рецидиви.Така пише на упътването.Може да си го ползваме даже като из4езнат петната.А дано Praynig

# 20
  • Мнения: 5 317
Никъде не мога да го открия този крем. Thinking

# 21
Desi_2,как са резултатите от по-дългото използване на крема,изчезна ли петното?Защото съм забелязала,че всички избелващи съвсем в началото постигат обещаващ ефект,но после сякаш той спира newsm78

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Никъде не мога да го открия този крем. Thinking
На Нишава с/у Фантастико в голямата аптека.
Desi_2,как са резултатите от по-дългото използване на крема,изчезна ли петното?Защото съм забелязала,че всички избелващи съвсем в началото постигат обещаващ ефект,но после сякаш той спира newsm78
Още Не.Но моето петно е много старо.Ве4е на на 1година и нещо.Крема си го слагам само на петното.Пише ,4е за стари петна трябва по дълго третиране.Ще видим,поне избеля малко. Ще потърса дове4ера снимка стара да видите. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт