Мили ли сте си косата с ... бебешкия шампоан?

  • 6 313
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз и като студентка си миех косата с "Па-па" (защото нямаше кой знае какъв избор).  Laughing Моята коса и без това е като на малко момиченце - пухкава и тънка, така че може би трябва да продължа с бебешките шампоани, вместо с "възрастни". Хем по-евтино ще ми излезе.  Laughing

# 61
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да мила съм я с бебешки шампоан и много добре ми се отразява. Георги като беше съвсем малък и ни бяха подарили шампоан за бебета, но го използвах аз. Mr. Green

# 62
# 63
  • Мнения: 1 428
Мила съм я и с Джонсън и Нивея бебешки,но не съм доволна-много бързо ми се омазняваше косата.Ако си със суха коса наистина ефекта ще е добър,но в моя случай-не!

# 64
  • Мнения: 596
С бебешки шампоан косата ми става по- хубава, но и по-бързо се омазнява, затова избягвам. Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 35 946
Да, мила съм я  Peace

# 66
  • Мнения: 7 914
Мила съм я, но започна да ми се появява пърхут ... Rolling Eyes
 Така че, вече не бих рискувала! Peace

# 67
  • Мнения: 155
Не съм си мила косата с бебешки шампоан, но никога не е късно да пробвам.

# 68
  • Мнения: 236
 аз си мия,косата само с бебешки шампоани 'Jonhson'' ''Nivea baby'' -super sa.

# 69
  • Мнения: 147
Да мила съм я с "Джонсън" и има един "Кря-Кря", който е супер евтин не повече от 1лв мисля, че струваше. От този шампоан косата ми сгава супер- обем, мекота и блясък чак  Party, а и много хубаво мирише на дъвка, кото бях малка само ползвах и някакъв яйчен  Hug Е отдавна не съм ползвала бебешки (2 години някъде), ама мисля скоро да си взема някакъв за разнообразие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт