Масло против стрии по време на бременност

  • 19 868
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
ти по-добре се мажи постоянно и от самото начало.Аз се мажа с олио на Бюбхен и крема на Мустела.Обаче в топлото с олиото не ми е приятно и леко се обринах затова продължавам само с кремчето

# 16
  • Мнения: 21
И при двете си бременности използвах най-обикновен лимонов крем, с който си мажех корема.При първата качих 20кг, а при втората - 16кг, но стрии не ми се появиха, освен малкото, които си имах отстрани на бедрата. Така че най-вероятно си е до типа кожа.

# 17
  • Мнения: 348
Мажа се от самото начало, на корема геройски крепиме положението  Peace но на гърдите... освен мазането не съм сваляла сутиен от началото, купих си специални за през нощта, обаче при мен наедряха ужасно много и още в 5 месец ми се появиха стрии. Не ми се мисли до 9... newsm78

# 18
  • Мнения: 137
И аз съм много доволна от олиото на Икаров. Мажа се с него вече 2-3 месеца, а моят корем е огромен и засега нямам стрии. Дано да си остане така Peace

# 19
  • Мнения: 2 897
Аз започнах да се мажа от петия месец,тъй като до тогава нямах коремче,ползвах  Johnson's baby oil gel,кожата ми го понасяше доста добре(е,мажех се и с крема против стрии на Mustela,но това е допълнение),нямам нито една стрия от бременността,но съм съгласна,че си зависи от кожата.
На теб пожелавам също да нямаш,лека бременност Peace

# 20
  • Мнения: 2 159
с Икаров се мазах като станах 4-ти месец, преди това с Мустела и бадемово масло на Икаров. Но аз си мислех че няма нужда да се мажа от първия месец и даже преди третия по гърдите ми се появига гадни лилавички браздички Close Явно съм си предразположена, но мажи се не чакай 4-ти месец, че аз сега така ще си ходя Rolling Eyes

# 21
# 22
  • Мнения: 6 618
Ползвах на Бюбхен ама в тези горещини предпочитам крем .Първо ползвах Мустела сега съм на серума на против стрии на Чико и крема на Галеник.Голямо мазане ще видим резултата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт