За мъжовете, чорапите и още нещо

  • 5 919
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Нямаме проблеми с чорапите. Не всеки път са на място, но това не се случва често, така че не ми прави впечатление. Минавам след него да ги сложа където им е мястото и всичко е мир и любов  Peace

# 16
  • Мнения: 431
Зле е ситуацията с чорапите, но това да му е кусура! Hug

# 17
  • Мнения: 313
за чорапите е без забележки, но дрехите ги откривам на всевъзможни местенца  Sad

# 18
  • Мнения: 5 647
Темата с чорапите ми е една от любимите. След толкова години заедно още не се е научил да си ги слага в коша за пране, за това и като ги сложа за праве обикновено вадя по 1 чорап.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 091
Чорапеното положение е овладяно... контролирано и оплаквания не може да има.
друго? Laughing

# 20
  • Мнения: 4 473
Зле е ситуацията с чорапите, но това да му е кусура! Hug

 Twisted Evil Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пуска ги в прането, но странно защо - по два, направени на топка. После някой (аз) трябва да ги раздели...

# 22
  • Мнения: 5 228
Добре, а къде си слагат чорапите мъжете ви, когато не ги слагат в коша за пране?
За протокола - слага си ги винаги в коша. Само веднъж си ги беше сложил под една възглавничка в хола (не знам защо, не ме питайте)  и майка ми дойде на гости и ги намери.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 647
Пуска ги в прането, но странно защо - по два, направени на топка. После някой (аз) трябва да ги раздели...

Абе както и да ги пуснат, все е гадно. На моя мъж чорапите са само в тъмни цветове, черни или сиви и след като ги извадя от пералнята започва едно сортиране.... Crazy

Арлина, обикновено ги оставя под леглото и до канапето в хола. Рядко в банята.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 529
хвърляше ги завити на топка, където му падне (понякога и зад секцията), аз събирах, събирах....накрая започнах да му ги подреждам под възглавницата и определено постигнахме ефект  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 609
Хвърля си ги в коша за пране, Peace с това нямам проблеми. Hug Както някой беше казал обаче, редовно ме пита кое къде седи, #Cussing out сякаш живее на друго място. Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Слага си чорапите в коша и слуша. Joy

# 27
  • Мнения: 3 447
Ох ooooh! Един ден ми писна и се заканих, че ако видя чорап извън коша за пране, ще го метна в другия кош, т.е. за боклук. Речено-сторено. Броят на чорапите започна драстично да намалява, на въпроса "Къде са ми чорапите?" отговарям "Не знаааам", придружено с кокетно пърхане с мигли  Flutter, и да видиш как можело значи  Party Лошото е, че като престанах с чорапоизхвърлянето, престана и той. Което ме подсеща пак да започна Thinking

# 28
Събува ги в коридора, което е добре, но никога не си ги слага в торбата с мръсното пране, а аз се инатя и не ги прибирам, така че се случва да му се наложи да ги скътае набързо, когато дойдат гости... hahaha

# 29
  • Мнения: 11
хвърляше ги завити на топка, където му падне
Така беше преди. От известно време част от тях бяха в коша, а друга част - незнайно защо - на нощното шкафче. Напоследък обаче на шкафчето намаляват, явно ще овладеем положението.

Общи условия

Активация на акаунт