Laura Non C'e

  • 3 441
  • 50
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е един филм, италиански, с участието на Никълъс Роджърс, Джилиола Арагоцини, Анна-Мария Петрова... Случайно някой да го има или да знае откъде да го намеря? Шанса е почти нулев, знам, но надеждата умирала последна... Аз вече три години го търся... Не особено усърдно, разбира се... Лаура я няма, ама никъде я няма...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 481
Страхотен филм  Heart Eyes И аз не мога да го открия. Гледала съм го по ТВ преди много години... Дано някой знае къде го има.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм го гледала, но ми се гледа. Песента също ми е много любима, ама я нямам и нея.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е филм, който без да има нещо кой знае колко стойностно като сюжет (не като смисъл, като смисъл е... нямам думи), преобръща стомаха ми колкото пъти го гледам. Първоначано го гледах защото обожавам Никълъс Роджърс, но само веднъж ми трябваше за да видя че филма има милион други плюсове. Много ми се иска някой да го има, наистина... Много мъчно ми стана че сладураната, която играе Лаура, е починала от левкемия...

# 4
  • Мнения: 6 315
Това ли е песента?

Не се сещам дали съм гледала филма  Embarassed. Напоследък забравям доста... Старост-нерадост  Laughing.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
На две на три се разказва за един художник на комикси, който една вечер вижда през прозореца си как някакви мъже тормозят едно момиче, отива и я спасява. Запознават се, излизат едно известно време. После не помня какво стана, отдавна не съм го гледала, тя се видяха, излизаха и се снимаха. На другия ден той отиде у тях и брат й каза, че тя е починала ореди една седмица. Имаше нещо за едно бяло коте, че тя е бялото коте, и той като се прибра у тях видя едно малко бяло коте. Между другото, накрая на филма ролята на Лоренцо изпълнява НЕК. И накрая се оказа, че всичко това той го е рисувал, комикс. Ама, само ако се замислиш. Ох, някой с по пресни спомени да каже, ако може...

# 6
  • Мнения: 467
Много готин филм Heart EyesНо и аз за съжаление не мога да помогна от къде да се намери:-(( Да това е песента:-)

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, накрая имаше нещо, че той я снима и тя хвърли снимката в кошче в парка, а той като разбра че е починала преди седмица и беше мн изненадан, щото нали е бил с нея предишния ден, и отиде и намери снимката й...

# 8
  • София
  • Мнения: 5 757
Много хубав филм. Песента също ми е от най-любимите. Но и аз не знам къде може да се намери.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това ли е песента?

Не се сещам дали съм гледала филма  Embarassed. Напоследък забравям доста... Старост-нерадост  Laughing.
Ура! Благодаря за песничката!  Hug

# 10
  • Мнения: 3 216
И аз се заинтересовах.Дано да се намери филма Praynig Praynig Praynig А песента е страхотна.

# 11
  • Мнения: 2 550
Почти 30 минути тръсих филма и нъцки.
Имам чувството, че енапълно невъзможно да се намери  Confused
Може да го има в е-мулето и т.н., но не го умея товаSimple Smile

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че съм очарована от албума на НЕК, които някой беше пуснал в рикуест-а. По принцип много харесвам всичките му песни, но от този албум наистина съм безкрайно очарована.

# 13
  • Мнения: 6 315
Това ли е пk … 5;та?

Не се сещам дали съм гледала филма  Embarassed. Напоследък забравям доста... Старост-нерадост  Laughing.
Ура! Благодаря за песничката!  Hug

За мен е удоволствие Wink. Трябва аз да благодаря на Мърморанката, защото песента я харесвам отдавна и ме подсети за нея.

Сега се сетих за още една италианска песен на която припявах като малоумна като бях малка - ще я пусна в съответната темичка за поздравите Simple Smile.

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз обичам НЕК колкото Ерос Рамацоти, ако не и повече. Но не е особено популярен тук, не знам в Италия дали е.

# 15
Един от любимите ми филми. Обожавам европейското кино и май само такова гледам всъщност. Thinking Филмът е наистина добър, а Nek е любимият ми италиански изпълнител от "Новото време". А и нещо Eros много комерс го дава... Ама бях на концерта, де.Crossing Arms ooooh! Naughty
Преди години също търсих филмчето(музиката няма защо да я търся, имам оригинални всички албуми на Nek до момента), но моя много близка приятелка ми донесе оригинално DVD с филмчето от Италия. Един от най-скъпите ми спомени.
Помня, че като го гледах преди много време в Eurocinema, ревах като куче... newsm45
А Nek е готин пич, бих казала.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямаш ли начин да качиш филма на компютъра си? Оттам в нета все някак...
Права си за Ерос, НЕК е по добър, просто тук е по малко известен...

# 17
А, да, бай дъ уей, Solo е към същия филм. Nek няма слаб албум, с което могат да се похвалят страшно малко изпълнители. Но Solo е по-въздействаща от Laura Non C'e', поне за мен.

# 18
В момента нямам време, но обещавам да помисля върху въпроса за качването. Peace

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Когато имаш време... Моля...

За мен "Лаура" има емоционална стойност, освен музикална. За песента говоря. Трудно намирам песни на НЕК и понеже тази беше първата... Я харесвам най най много. Сигурно има и по добри, но тази си ми е най най най... А иначе от тези, които в момента имам най ми харесва Lascia Che Io Sia, пак казвам, със сигурност не е най добрата, но просто най ми допада, освен Лаура. Нямам никаква представа за какво става дума, честно казано. Амбицирана съм, утре му издирвам дискографията и търся да дърпам каквото нямам.

А някой някакви коментарчета за Никълъс?

Е, не е от филма, но все е невероятен.

# 20
  • Мнения: 1 493
Прииска ми се да го гледам !

# 21
  • Мнения: 612
Ей Мърморанке, ама как сложи сол в раната  ooooh! . И аз се присъединявам в молбата за филма. Излишно е да казвам, че това е моят филм и моята песен. Ще помоля и аз за помощ, дано се намери.
Ето още Никълъс и Лаура -

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-

# 23
Мили дами, може би аз знам отговора на вашият въпрос...........От къде може да се намери този филм ?

Има една много хубава програмка за сваляне на музика и филми ......ама просто всякакви казва се                   eMule  и на съответния адрес     eMule.com       можете да се регистрирате и да си качите тази чудесна програмка на компютрите,  съвсем безплатно и с много добро качество има даже меню на бг. Качеството на филмите е много добро, и може да се доверите...................аз току що бях и проверих има го филма  bouquet

Единственият минус, заредете се с търпение докато сваляте ! Понякога е доста бавно..... #Cussing out

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 02:52 от Gabri

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам как се работи с нея, предполагам че е нещо като ДЦ++, ама...

# 25
  • Мнения: 6 904
Не знам как се работи с нея, предполагам че е нещо като ДЦ++, ама...
Амии, не мисля, че прилича много на dc++. Ако си я изтеглиш предполагам, че ще се справиш, не би трябвало да е особено трудно.

# 26
  • Мнения: 2 550
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-
Заглавието на темата е оригиналното заглавие на филма.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-
Заглавието на темата е оригиналното заглавие на филма.

Патка заспала съм  ooooh!

търсих, но не го намерих.
Ще пусна заявка в линкоса, дано го има някой и да го качи.

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Това ли е песента?

Не се сещам дали съм гледала филма  Embarassed. Напоследък забравям доста... Старост-нерадост  Laughing.
това е песента  bouquet
аз също търся филма

# 29
Обещавам да ви направя подарък... На всички, които харесвате филма и музиката на Nek...
Ще намеря време и ще кача филма... Както и цялата дискография на испанеца...(Nek е испанец, всъщност).

Надявам се да ви зарадвам с това...

# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, ето нещо, което не знаех. Знам, че пее и на двата езика, но не знаех, че е испанец. Мързи ме да си променям мнението в другата тема. Не пречи. Името му си звучи италианско. Wink

Повярвай ми, няма да има по благодарен човек от мен, ако го направиш, наистина... Нямаш представа колко ще съм щастлива.

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Обещавам да ви направя подарък... На всички, които харесвате филма и музиката на Nek...
Ще намеря време и ще кача филма... Както и цялата дискография на испанеца...(Nek е испанец, всъщност).

Надявам се да ви зарадвам с това...

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 46 516
И на мен ми хареса Peace
2 пъти случайно съм го засичала, мислех, че го въртят непрекъснато, но явно съм имала късмет  newsm78

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм го гледала два пъти, все късно вечерта по Канал 1... Не знам дали са го давали друг път.

# 34
  • Мнения: 612
Обещавам да ви направя подарък... На всички, които харесвате филма и музиката на Nek...
Ще намеря време и ще кача филма... Както и цялата дискография на испанеца...(Nek е испанец, всъщност).

Надявам се да ви зарадвам с това...

WhoElse, страхотно и аз ще съм ти безкрайно благодарна!   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 963
Повдигам темата с малко инфо за всички почитателки на филма, които са в София:
Утре - 30 септември 12.00 часа
Евро-Български културен център (Euro cinema)
бул. Ал. Стамболийски 17
Лаура нон че
Билети: 4лв.

Надявам се информацията да не идва твърде късно - аз току-що видях програмата.
А за момичетата извън София   bouquet  не ме бийте, моля ви!
Поздрави!

# 36
  • Мнения: 27 524
Да се включа малко като част от бизнеса - филмът не е издаван на двд все още, ако излезе, веднага мога да ти го намеря.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Господи... Господи... Господи... Някой ще ходи ли? Трябва да го видя, ама... Не знам дали ще успея, в 12 часа, аз тъкмо ще съм пристигнала в София след цяла нощ пътуване...

# 38
  • София
  • Мнения: 2 896

А, ето нещо, което не знаех. Знам, че пее и на двата езика, но не знаех, че е испанец.


НЕК си е италианец, който пее и на испански, като много други певци в Италия - Антонелло Вендитти, Лаура Паузини и пр.  Peace  В Италия си е доста известен - ако си спомням добре, ама говоря за 1992-1993, така че може и нещо да бъркам, първият му хит беше "In tè" (В теб), много красива песен, за това как бебчето, неговото и на неговата приятелка, расте в нея...от там и заглавието "В теб". На мен много ми харесва, въпреки,че на моменти ми се струва, че доста се стреми да подръжава на Стинг.


На мен ми харесва ей тази песен Sei solo tu дует с Laura Pausini
Няма да мога да отида да гледам филма, за огромно мое съжаление. Sad

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 22:36 от Гуш

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами и аз няма да мога. Италианец последно, така ли? Ин Те е невероятно красива песен, аз не знам за какво се пее, но я обожавам. Също и Parliamo Al Singolare, La Coseda Difendere, Циело Е Терра в италиано-английския варфиант с Данте Томас, Contromano, Tutto Di Te... Обожавам го, наистина го обожавам. Не знам сега дали е известен в Италия, той има нов албум, скоро излезе, мисля, но не знам дали е популярен, някоя мама италианка да каже.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 896
Ами и аз няма да мога. Италианец последно, така ли? Ин Те е невероятно красива песен, аз не знам за какво се пее, но я обожавам. Също и Parliamo Al Singolare, La Coseda Difendere, Циело Е Терра в италиано-английския варфиант с Данте Томас, Contromano, Tutto Di Te... Обожавам го, наистина го обожавам. Не знам сега дали е известен в Италия, той има нов албум, скоро излезе, мисля, но не знам дали е популярен, някоя мама италианка да каже.

Да бе дете, много е известен даже  Laughing

Сега си спомних още...първият му хит беше soundtrack към една много нашумяла сапунка в началото на 90-те в Италия, ама тогава бях на 14-15 и не си спомням точно коя беше.

Беля си намерих аз с тая тема, на носталгия го ударих, за първи път се зъдържам толкова дълго в България през последните 10-15 години и ми се прииска да отскоча за малко до втората родина - от защитата през декември 2004 не съм ходила, бая време стана. Flutter

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, единствената държава, за която бих заменила България е Италия... Обичам Италия, просто не е истина. Обичам всичко италианско, обичам Нек, обичам го, обичам го...

# 42
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми кво те спира...отивай...дано само не останеш разочарована.

# 43
  • Мнения: 990
Не съм го гледала, но ми се гледа. Песента също ми е много любима, ама я нямам и нея.
Тъкмо и аз щях да кажа това, обожавам я тази песен, но имам само концертния вариант и ми се иска оригинала...

Laura non c'e e andata via... Whistling

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми стрелчето нали я знаеш? Пиши в нейната темичка(нямам линк да ти дам за песента) и тя веднагически ще ти я намери.

# 45
  • Мнения: 990
Ми стрелчето нали я знаеш? Пиши в нейната темичка(нямам линк да ти дам за песента) и тя веднагически ще ти я намери.
Оххх, това кой е? Малко съм дезориентирана тези дни, извинявай, искам и филми италиански да си изтегля от нета и музика повечко, но и време не ми остава да се разровя, кой може да ми помогне? Завърших лингвистика с италиански и направо и аз като вас си умирам за всичко италианско...  Praynig

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Рикуеста за МП3ки. Стрелчето е ълтимейт, всичко може да намери.

# 47
  • Мнения: 6 315
Ми стрелчето нали я знаеш? Пиши в нейната темичка(нямам линк да ти дам за песента) и тя веднагически ще ти я намери.
Оххх, това кой е? Малко съм дезориентирана тези дни, извинявай, искам и филми италиански да си изтегля от нета и музика повечко, но и време не ми остава да се разровя, кой може да ми помогне? Завърших лингвистика с италиански и направо и аз като вас си умирам за всичко италианско...  Praynig
Laughing Линк към песента има на първа страничка в темата, а иначе темата за която Мърморанка говори е на скорпионче  Laughing. Някой е разсеян  Wink.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 623
Мърморанке нямаш ли познати в Италия ? Виж какво намерих
http://www.dvd.it/page/dett/arti/290293/nv/DVD/laura_non_c%27_e%27.html
но ти сигурно вече си го намерила Simple Smile

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямам, нямам познати в Италия... Ох, този филм... Обожавам го.

# 50
  • Мнения: 990
Мърморанке нямаш ли познати в Италия ? Виж какво намерих
http://www.dvd.it/page/dett/arti/290293/nv/DVD/laura_non_c%27_e%27.html
но ти сигурно вече си го намерила Simple Smile
А някъде по българските торенти няма ли го, аз търсих на италианските, но нищо не намирам...  Cry

Общи условия

Активация на акаунт