Шпиони във форума!

  • 5 028
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
Дам. "Шпионирането" е интересен бизнес...
Преди време бях пуснала подобна тема - не се ли притеснявате като сте си показали всичко - себе си, децата, мъжете, къщите, казали сте какво, а някои и къде работят, разказавли сте за свекървите, мъжете, колегите...

Не съм чела ничии пълни съчинения, но като някоя потребителка ми стане интересна с нещо, надниквам в хисторито й. Изучавам хората, тъй да се каже...

# 61
  • Мнения: 4 451
И аз не се притеснявам, всичко, което ми е на сърцето си го споделям тук. Не съм чувала мои приятелки или познати да влизат тук. Даже не са и чували. Но едва ли би ме разпознал някой Naughty Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 430
Аз пък не внимавам, кактото ми е на душата това е... не смао във форума, но и извън него... да ме шпионира, който си иска! smile3534

 Peace

Две мои приятелки и сестра ми са ми казвали, че четат какво пиша...и сега какво - като знам, че го правят да лъжа или да не пиша вече newsm78

Каквото ми е на сЪрцето, това ми е на езика...или на клавиатурата Mr. Green

# 63
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз внимавам какви подробности пиша. Но съм разсеяна малко. Изпратих един линк вчера от една забавна темичка и то отгоре пише моя профил, потребителя де. Та моите колеги и един-двама приятели ме разконспирираха. Аз също случайно видях една мама от форума в обща компания и и казах, че съм я познала, но то и аз пиша тук. Свтът е малък.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 46 543
Никога не съм писала нещо, което вече да не съм казала нищо на конкретния човек.
Ако искам да споделя нещо по-така, ще пиша като гост.

Имам роднини и познати, които четата форума, включително съпруга ми  Laughing не ме притесняват Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 5 704
Хич даже не ме интересува. Освен да се уплашат от правописни грешки друго неможе да стане  Mr. Green С клавиатуртата се разбираме само за курсовите проекти иначе съм майко мила, но това друга тема. Всичките ми познати знаят, че казвам каквото ми е на ума и това и пиша. На дали някой би видял нещо ново.

# 66
  • Мнения: 2 818
Напишете моя ник в Гугъла  Wink

Резултати 1 - 10 от около 3,280 страници на български за secretgarden   ooooh!
Ей на това му викам конспирация Joy

Хи-хиии  Joy

Като му кажеш да търси само в бг сайтове и се показват по-малко, но по-намясто факти  Mr. Green

Аз пък открих няколко съименника Whistling

# 67
от скоро пиша вав форума, но не се притеснявам от шпиони .обикновено пиша това което мисля Гугъла да казва каквото си иска  tooth

# 68
  • Мнения: 398
Аз не пиша толкова често и това,което пиша винаги го съобразявам да е като за пред публика.
Не мисля,че форума е анонимен въпреки,че не си пишем имената.
Думата "шпиони" не ми допада нещо.Аз редовно чета няколко ника,който едва ли някога са подозирали,но това е защото са ми приятни и откровени.Обичам такива хора и незнам защо и по чатовете (форуми) ги надушвам.И за да не се питате всички кои са те,ето:
Кейси
Дидка бандитка
БУБА
И още една дама,която  познавам реално и имам само лошо мнение за нея. Разпознах я по снимата на детето и.
А една от форумките съм я заподозряла,че е бившо гадже на мъжа ми за което цялата му рода съжаляваха.
 

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аййй, откраднали са ми ника  Sad

http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=10898&highlight=& … f0e9f0d46437909e1

# 70
  • Мнения: 7 474
При мен в Гугъл но ЛЕо лъсна сладкиша с ягоди  hahaha hahaha

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Винаги внимавам какво пиша и твърде лични неща не споменавам. Винаги си имам едно на ум bowuu
Пцолютно Grinning
А една пловдивска мама, както се оказа, ме засичала редовно, без аз да знам, из градските улици Simple Smile Шпионирам те тайно, ми писа Grinning  един ден ме засече, и си каза - Аз съм шпионката Laughing

# 72
  • Мнения: 372
Общо взето не се притеснявам от това, което пиша, въпреки, че си се съобразявам. Знам, че момичетата отсреща и те споделят свои преживявания, мнения. Дразнят ме тези, обикновените читатели, к` само ни четат и ни гледат сиира.
 Наскоро имах разговор с една съученичка и й споделих, че пиша във форума, а тя с пренебрежение каза, че само чете, и било под достойнството й да пише тук.  #Crazy #Cussing out[/i
]

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
а тя с пренебрежение каза, че само чете, и било под достойнството й да пише тук.
М тъй ами, ще се унижава! Как щяло! То като се затъркаля, още малко и ще й предложат да закърпи нещо, абсурд! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 462
Еди е прав.  Не знам защо някой потребител може да се сърди, че друг е прочел публикацията му в Интернет.  Едни се притесняват, че са бойкотирани, други - че ги четат...

Общи условия

Активация на акаунт