Как избирате темите от форума, които четете и на които отговаряте?

  • 2 641
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 546
Първо поглеждам в Клюкарника, после Дом и семейство и Красива мама-тези 3 са ми задължителни. Ако някое заглавие ми хване окото-драсвам по нещо Simple Smile.Надзъртам и в готварската страни4ка и Искам бебе Blush

# 31
  • Мнения: 27 524
По заглавието на темата, което често е подвеждащо  Grinning

# 32
  • Мнения: 3 405
На посоки - затварям очи и където попадне мишката там отварям Joy

Шегичка, избирам ги по заглавие Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 39 801
Във всеки подфорум гледам темите по заглавия, рядко поглеждам и автора.

# 34
  • Мнения: 5 877
Първо поглеждам дали имам нови отговори някъде, после поглеждам в "Нашите деца" дали има интересна нова тема (там чета повечето теми освен тези, които видимо не се отнасят за възрастта на Ането), попоглеждам какво има в Клюкарника, готварския и красивеещия (ама не винаги, зависи от периода). Гледам каквото ме засяга, общо взето.
Имам си офлайн-приятелки, чиито теми винаги чета; дали отговарям е друг въпрос, зависи дали имам какво да допринеса към темата.
Ако ми е много скучно, глаголя наред.

# 35
  • Мнения: 5 622

 Не гледам автора. Чета наред.

# 36
  • Мнения: 515
Първо кликам на Нови отовори и ако трябва да допълня нещо по темата - допълвам.После влизам в Клюкарника и в Непрочетени.
Избирам темата по заглавието.
Трудно ми е обаче да решението дали да постна или не Tired. И то ми е трудно, защото пустото ми любопитство да следя след това отговорите не може да надделее над свободното ми време. Не мога да вися постоянно на компютъра. Когато пък имам време темата вземе, че се окаже вече позамряла и се отказвам да пиша в нея.



# 37
  • Мнения: 2 609
Ако заглавието ме заинтригува-чета.  typeuu Не се влияя от автора.

# 38
# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
Първо са отговорите на мои публикации, но не винаги отварям всички теми там. Ако в първите 3 страници на непрочетени публикации нищо не ми ловне окото, започвам да вършея, където ми падне.

А тези, които гледате автора на темата, как точно преценявате дали да отворите публикацията или не  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
...когато ми направи впечатление някое заглавие, влизам, ако имам какво да кажа- отговарям.
Все по-често пиша отговор и не го пращам, просто решавам, че няма смисъл  Tired

И аз така.

# 41
  • Мнения: 1 165
Избирам си ги по това дали са ми интересни и от любопитство,автора е без значение.Отговарям,ако имам кво да кажа и ако мнението ми вече не е изразено от някой друг,а понякога просто го потвърждавам.
newsm10

# 42
  • Spain
  • Мнения: 3 750
по заглавието и по смисъла на темата .
 ако имам врреме оба4е Simple Smile

# 43
  • Мнения: 221
прочитам заглавието и виждам дали ме интересува и дали мога да кажа нещо по въпроса..
ама много често написвам нещо после не го изпращам.. и аз не знам защо  newsm78

# 44
  • Мнения: 222
аз чета, това, което ми се стори интересно като заглавие, но не винаги пиша! останала съм, обаче, с впечатлението, че много хора се ориентират по автора. по-скоро отговарят на определен автор, иначе може и да четат всичко....не знам
Аз съм на същото мнение

Общи условия

Активация на акаунт