Що е то романтика?

  • 3 531
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
С думи прости - всичко, което ме кара да се усмихвам  Grinning

# 46
  • Мнения: 412

chandra, позволи ми да допълня - и да я изразиш.А ако я разберат, оценят и изразят обратно към теб - > Two Hearts


 Joy аз направих свободна парафраза на Селинджър  Wink това отговаря Сиймор Глас, когато го питат какво е сантименталност...
....ако трябва да има дефиниция за Бу "романтика е това, което, когато се опиташ да го дефинираш, изпадаш в сантименталности "... Party

# 47
  • Мнения: 1 006

chandra, позволи ми да допълня - и да я изразиш.А ако я разберат, оценят и изразят обратно към теб - > Two Hearts


 Joy аз направих свободна парафраза на Селинджър  Wink това отговаря Сиймор Глас, когато го питат какво е сантименталност...


Да мЪ прощават в такъв случай.  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 212
Романтика е това, което се губи при дефинирането й. /и аз да перифразирам/

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди няколко дни имахме годишнина от сватбата, направихме си нощна разходка в парка, която завърши до езерото с лилиите. Върху плаващите листа сложихме запалени свещички, пихме сок (по желание на "плода на наш'та любов") и дори успяхме да се целунем няколко пъти, докато плода търчеше около езерото и духаше свещичките. hahaha
Аз получих пре-романтичен дар (да се похваля) - обувките на Пепеляшка, които от две години зяпам с отворена уста на витрината на един антиквариат. Това е най-зяпаната и желана стока в него, но досега не бяха станали на нито една дама.  Rolling Eyes
Без майтап, истински обувки, много красиви, на повече от век. Мечтаех си за тях, но ми беше свидно (така де, що нова обувка може да се купи за тез пари). Shocked
Е, мъжът ми ме заведе в магазина, аз мерих обувките и те ми станаха!  Flutter
Ей ме на, вече не съм ви никаква Василиса, викайте ми Пепеляшка - имам си сребърни обувки, прекрасен принц и зелена тиква (глава, демек). bowuu

# 50
  • Мнения: 967
Романтика е усещането, което изпитва човек когато е близо до любимото си същество и сякаш целия свят е замрял  единствено сърцаа на двамата продължават да бият, а погледите им излъчват топлина, желание и щастие.
Не са необходими свещи, вино и т.н., трябва само да почувстваш другия под кожата си, да усетиш душата му. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт