Мами в Италия 13

  • 11 028
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 427
ехоооо народе ,спите ли още ,къде останахте? newsm78

# 31
  Giorgia тои не разбира от компутри. Мога ли аз със неговия номер да направя регистрация. От каде да видя кодиче фискале.  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 3 388
Ей ме на, Кала, поправям се  Wink
Добро утро на всички, аз съм станала от 7 часа и вече съм готова с къщата, подготвих рифиутите за довечера, че при нас събирането сложно, нали сме екологична община  Grinning  
Преди малко успях да отразя и един соларен душ, да да не съм по бяло дупе на плажа другата седмица  Laughing

Сонче ,благородно завиждам за Тоскана!  Hug

И внимавай да не направиш някоя беля.. Wink



Еххх, ами да я и се порадвам и аз на тая Тоскана, че ми е любима  Heart Eyes
Ма каква беля бе Джоржда, аз нещо не схванах ..... / да не става въпрос за бебок  Laughing/
Цунки и хубав ден на всички  Hug

# 33
  • Мнения: 5 476
Сонче,гледай анимацията..и ще видиш белята..майтап бе,Уили!   Laughing

# 34
  • Мнения: 6 167
ето ме
гери, нямаме ракия но имаме разни мазила.
диклак, фастум гел ( втория за нищо не става)
явно от вентилатора в кухнята .. за нула време се парализира тая част...
ужасно ме боли, само в една поза мога да стоя.

днес отиваме на салди)) хех. искам панталон да си купя 7/8 ми, че този от миналото лято вече...хм. обожавам го, но всяко нещо има живот.


снощи ходихме на крешоне и пиадини да ядем.. е, по-хубави са от моите, спор няма.

друго какво да ви споделя))
ни съ сещам.

айде дайте тон за песен. Влади?

# 35
  • Мнения: 5 476
hyli  кодиче фискале можеш да го калкулираш тук..

http://www.comuni.it/servizi/codfisc/

слагаш имената ,рожденната дата и ще ти излезе..

за да направиш регистрация обаче,той ще получи един смс..трябва ти номера от него и ще получи друг код на емаила ,който сложиш при регистрацията..след това,се влиза само с потребителското име и паролата,която си избрала

регистрацията се прави тук

http://www.190.it/190/lsch/regu/ty_l_regu.jsp

Успех!  Peace

# 36
  • Мнения: 6 167
гери, кодичето така ще го даде, но ходенето в общината не й мърда.
поне при мен беше така. използвахме сайта, видяхме, но пак трябваше до общината да ходя.

# 37
  • Мнения: 5 476
Лени, ама става въпрос за регистрация на телефонна сим карта...и предполагам трябва да е кодичето на приятеля й,който е собственик на номер ...просто да провери какво е.. Peace
  Не е кодиче фискале ..в смисъла,който влагаш ти.. Crazy

# 38
  • Мнения: 5 476
ама днеска сайта е направо ужасен...

# 39
  • Мнения: 3 388

Сонче,гледай анимацията..и ще видиш белята..майтап бе,Уили!   Laughing


ахахахаха, сега схванах като видях картинката в поста    Laughing, не бях й обърнала внимание
Тая жега ме приспива ....  ooooh!  Ще взема освежаващ душ и излизам.
Усмихнат ден  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 100
Ехооо, къде сте Confused

Или ви прави номера сайта или ставаме несериозни ве4е.... Thinking

Лени, много се радвам, 4е куцинка е ве4е спокойна, дано да е все така и да си живеете добре.

Влади, къде си, надявам се не закусваШ оЩе Blush

По въпроса за домаШните животинки: аз съм върл привърженик на ку4етата, имала съм много( и сега "имам", ама при баба на село Embarassed) А пък за котките: никога не са ми харесвали; да ме проЩават котеШките по4итатели Peace Просто не ми допадат: много са своеволни и отмъстителни и по4ти не подлежат на възпитание. Stop Котки надале4 от мен Mr. Green

Слабо посеЩаема е теми4ката ни днес Cry Моля, нека се поправим Hug

# 41
  • Мнения: 2 427
Лени,я ни светни по въпроса с пиедините,как се правят,какво са,аз никога не съм опитвала,нито пък съм виждала Shocked...
Аз сега пека телешко филе оваляно в горчица и олио на грила.Да е жив и здрав,страшен БГ грил зи взехме последния път.Вече рядко пържа и пека във фурна.Мятам всичко на грила.,хайде ще хапна и после пак сте се видим сладуриии,ама така ми харесвате,активни,активни!!!
Не знам що този месец тоя Вог никакъв не ми пристигна!Какво му стана на постиното,да не е отпрашил и той към плажа #2gunfire?!

# 42
  • Мнения: 2 427
Деси,как закуска бе пиле,аз приключих с нея...сега почвам с обяда Joy.Край на задръжките по отношение на храната,почвам да ям всичко и колкото ми се яде.
Така и така качвам главоломно килата,поне да знам защо.Game over #2gunfire!До тук с превземките,дебела съм била,ще им покажа аз на тях какво значи да си дебел! bowuu

# 43
  • Мнения: 6 167
Влади, пиадина романьола  е нещо като палачинка, но е по-суха.
прави се тесто( Брашно, мас и сол)/ на половин кг. брашно се слагат 75 гр. мас и останлото вода до меко тесто, като за пица) , разточват се кръглички пиадини и се слагат в падела за паидини ( тиган за палачинки).
после пиадините се правят не много богати. т.е  прегъва се на 2 и вътре има прошуто крудо.
или моцарела и рукола. но не и комбинацията от двете. незнам защо.
има машини за пиадини, които ти ги разточват в определената височина.
ама айде нема нужда.
имам тиганче и само 1 път съм правила.
стана, но не мога да уцеля височината.
в Римини са по-тънки , като кори
Форливезите ги правят по-дебелички.
мойте пиадини стават като тези в римини. кори.

крешонето е пиадина, която е затворена ( като калцоне), в която има ве.е разнообразие по-голямо - моцарела, помодори, прошуто..

една такава щуротия струва тук между 3 и 5 евро.

# 44
  • Мнения: 3 425
Влади,абе я си яж каквото ти се яде в поносими количества!Какви са тия дебела си...сега не е най-точния момент за диети и лишаване  Peace  
При мен форума е ок засега  Praynig


А как сме ги надигалия тия купи...трудно си разпознавам постинга...но е супер де не се оплкаквамSimple Smile


Общи условия

Активация на акаунт