Ако нашите майки влизаха в бг-мамма...

  • 3 526
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 806
при моята би имало нещо като "латино-сериал" във форумско издание... Да мине през всички перипетии на начинаеща - с много ентусиазъм в началото, докато стигне до някой не много приятен за нея пост. Най-вероятно тръгвайки от Майките. После постепенно минавайки през Дом и семейство и Нашите деца (с колебливото отношение по скАлата на глупав и безкритичен ентусизъм, стигащ до омраза и лична драма със сълзи)... евентуално Красива Мама (а, не евентуално, а съвсем реално - особено през темите с каталожна търговия) ... щеше да се озове в Клюкарника - първа писта. Всъщност, би потрошила много време тук, би отдала цялото си време в ущърб на собствените си деца, би изживявала много драматично всяко нещо и, може би имала късмет някой да я настъпи достатъчно, за да си тръгне от Форума. В това не съм сигурна - притежава достатъчно мазохизъм, за да страда от глупостите тук и пак да се появява небрежно наивна и залитаща по щуротии.

И въпреки всичко я обичам. Защото е моята мама. Защото ми е дала живот и го е опазила и укрепила така, както го разбира тя.

# 46
  • Мнения: 8 917
Никъде не би висяла, тя беше  много дейна жена, а не заплес като мен  Embarassed
smile3521 Моята също не би си губила времето като мене Embarassed Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 792
  Интересно, сега като се замислих, вероятно щеше да се държи и списва по същия начин като мен, само че в доста по краен и категоричен вариант. Щеше да виси повече от мен в "Близнаци", заради сестрите ми. Сега вече е прекалено припряна и няма нерви да влезе да чете тука, което като познавам борбения й дух е жив късмет за повечето потребители  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 11 314
На времето, докато сме били малки, ако е влизала тук, то би писала в Самотни родители най-вече и в Наши деца. За другите, които споменах преди, вероятно нямаше да има време, освен Готварския Wink

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Със сигурност мама нямаше да влиза в клюкарника  Grinning По-скоро в "Дом и семейство". Щеше да пусне една тема за свекърва си и една за мъжа си-защо все го няма вкъщи, когато тя има нужда от него. Щеше да влиза и в Майките-бъдещи и настоящи, да разкаже как ме е родила. И може би щеше да влиза в "Нашите деца"-да се похвали каква нова песничка съм изпяла, или пък да се оплаче как съм сурвакала баба си със:"Сурва весела година, дай пари да замина"  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 755
Според мен майка ми би посещавала "красива мама", "Дом и семейство", "клюкарник", "Нашите деца",... точно като мен се получи... май си приличам на мама  Heart Eyes Laughing Heart Eyes

# 51
  • Русе
  • Мнения: 659
Моята майка влиза, но не във форума, а чете статиите от началната страница за развитието на бебето и детето и най-редовно ме информира за новости newsm51
Ако посещаваше форумите, може би би избрала Дом и семейство, Нашите деца и Готварския

# 52
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Ако го имаше преди 30 години,щях да влизам навсякъде,където има интересни подтеми,така както и сега го правя...Жалко,че тогава го нямаше,но сега компенсира Simple Smile Peaceм

# 53
  • София
  • Мнения: 3 058
Ха, интересен въпрос - браво!
Моята със сигурност щеше да виси в
1. Клюкарника
2. Красива Мама
3. На Пазар  Peace

Точно в този ред  Mr. Green Със сигурност нямаше да я вълнува готварския, още по-малко някакви там въпроси за памперси, пюрета или гърнета...
Не съм се сетила да я запаля, няма да е единствената "баба" - което е похвално! Много се радвам да разбера, че има и жени в по-зряла възраст, които имат опит и с деца и с внуци   bouquet

Замислям се и къде бих срещнала моята БАБА - най-вероятно в готварския, да се хвали с новия си специалитет - бадемови сладки с ликьор или в Дом и Семейство - да сподели нещо за свекърви или лоши съседи Mr. Green

# 54
  • Мнения: 348
Карам я да влиза във форума Красива Мама, защото е доста суетна, но тя предпочита да си играе на разни игри  #Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 15 460
 newsm51  Ето ви мнение и на една баба. Преди 30 години висях в парка и всичко се обсъждаше " на живо".  Сега влизам в Клюкарника, Дом и семейство (заради съветите за ремонти, от цветя, гоблени и плетки не се интересувам) , Родени 2004 година(тогава е родено внучето и така следя развитието му) и Здравословните проблеми(пак заради него). А иначе чета почти всичко без Готварския и Красива мама (там нямам работа  Laughing).
 Весел и слънчев ден Ви желая!

# 56
  • София
  • Мнения: 39 759
Знам ли... може би нямаше да има време за форума.
Щеше да пита за нощното напикаване Simple Smile за алергиите, за често боледуване, за разнно водене на дете на море и т.н. Мале немаше да мое да излезне от здравния.
Нямаше да се оплаква, че децата са непослушни.
Всъщност мама нямаше да се различава много от мен.

# 57
  • Мнения: 765
 Мисля че готварският , красива мама и родители отглеждащи сами децата си щяха да са и  "фаворитните"  Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 478
В здравословни проблеми-заради честите ми боледувания.

# 59
  • Мнения: 515
Щеше да посещава редовно отчетните и готварския. През повечето време щеше да чете. Рядко да пише.

Общи условия

Активация на акаунт