Kоя зодия изневерява най -много?

  • 8 829
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Споделете мнение,с кои представители на коя зодия сте се сблъсквали най-много с изневяра и как сте ги хващали?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 996
https://m.dama.bg/article/5-te-zodii-koito-sa-naj-sklonni-kum-izneviara/21491

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 23:15 от милинка

# 2
  • Мнения: 102
Помисли малко и си промени въпроса на нещо от рода на:Коя зодия според вас е най-похотлива или хора с коя зодия са ви изневирявали

# 3
  • Мнения: 902
Въпросът си е зададен чудесно, няма нужда от промяна.
Мое мнение е, че това е зодия БЛИЗНАЦИ!
И мъжете и жените от тази зодия им става скучно бързичко, колкото и каквото да имат в момента и все търсят нова тръпка и забавление.Очичките им шарят за флирт навсякъде, дори в ежедневните разговори с колеги, на съседната маса в кафето, с приятели на приятели.
Самочувствието им е толкова голямо, че не могат да приемат, че някой не ги харесва.
А до изневери се стига вследствие от всичко изброено горе и винаги имат оправдяние защо са го напрявили и никога не са виновни.
А ако на тях им изневерят става СТРАШНО.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Зодия Лъв, всичко им е позволено на тия хора, нищо не можеш да им кажеш.

# 5
  • Мнения: 11 570
И аз идвах с Лъв. Mr. Green
Според мен не е до зодията, а до човека.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
И аз идвах с Лъв. Mr. Green
Според мен не е до зодията, а до човека.
Така е, но до известна степен съм склонна да вярвам, че всяка зодия имат характерни черти.

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Глас за мъжете Водолей и Стрелец.

# 8
  • Мнения: 2 172
За мен е лъв, но може и човекът да си е кофти....гледам, че и до ден днешен е малко тралала, а какво съм си мислила за него не знам. Доста съм била заблудена🙄😆😁😂

# 9
  • Мнения: X
Най-общо казано изневеряват най-много близнаци, риби и изненада - деви, като най-голям риск да го направят ей така за спорта действително има при близнаците.
Стрелците също не са стока в любовните отношения, но поне не обещават много. Лъвовете и те с това его са рискови.
За водолеите нямам впечатления, останалите според мен са относително надеждни щом са избрали да с един човек.

# 10
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Близнации 😬

# 11
  • Мнения: 15 652
Стрелците също не са стока в любовните отношения, но поне не обещават много.

Аз пък съм на точно обратното мнение. Познавам много мъже стрелци. Всичките са с много стабилни и здрави семейства. Изключително много обгрижват половинките си, отнасят се с уважение и са склонни на много компромиси. Нито един от тях до сега не съм чула да говори за други жени, дори да обсъди някоя случайно преминаваща. Но това най-вероятно се дължи на факта, че всички се ожениха след 30 годишна възраст. Може би при тях тайната е, че след като са се наживяли хубаво на младини са се кротнали.

За мен най-изневеряващата зодия за мъж е водолея. Те са си бохеми по рождение и това не се променя през целия им живот. Дай им приятели, купони и забавления. За тях това винаги е на първо място - няма семейство, няма деца. Дори и в началото на една връзка да са по-кротки, след време пак си се отдават на удоволствията. А те рано или късно включват чужди жени.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Стрелците също не са стока в любовните отношения, но поне не обещават много.

Аз пък съм на точно обратното мнение. Познавам много мъже стрелци. Всичките са с много стабилни и здрави семейства. Изключително много обгрижват половинките си, отнасят се с уважение и са склонни на много компромиси. Нито един от тях до сега не съм чула да говори за други жени, дори да обсъди някоя случайно преминаваща. Но това най-вероятно се дължи на факта, че всички се ожениха след 30 годишна възраст. Може би при тях тайната е, че след като са се наживяли хубаво на младини са се кротнали.

За мен най-изневеряващата зодия за мъж е водолея. Те са си бохеми по рождение и това не се променя през целия им живот. Дай им приятели, купони и забавления. За тях това винаги е на първо място - няма семейство, няма деца. Дори и в началото на една връзка да са по-кротки, след време пак си се отдават на удоволствията. А те рано или късно включват чужди жени.

Мъжът ми е водолей, пази Боже!

# 13
  • Мнения: 11 570
бнд е Стрелец.
Бях на същото мнение.
Мислех, че той е единствения, който не ми изневерява.
Докато не открих тайния скайп. Mr. Green
Отлично се прикриваше.

# 14
  • BG
  • Мнения: 894
Сега прехврърлих всичките си познати и приятели.От мъжете-Рак, Водолей, Стрелец, Козирог.
От жените-Везни, Близнаци, Водолей.

# 15
  • Мнения: 2 998
Водолей, Везни, Дева, Козирог, Телец. Това са зодиите, които са изневерявали с мен. Така че информацията е потвърдена. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 102
Споделете мнение,с кои представители на коя зодия сте се сблъсквали най-много с изневяра и как сте ги хващали?
Най-много ми е изневерявала зодия лъв 3 жени,от всички останали зодии по една-две.Имам 24 разбити брака и най-големите рога на света.Не помня как ги хващах,направо съм разбит Satisfied

# 17
  • Мнения: 553
Според мен е скорпиона.Смятам , че в природата му е да ч*ка всичко живо.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Изненадвам се, че никой не споменава овен. Grinning

# 19
  • Мнения: 2 243
А за сметка на това фигурира рака, а казват че те са душички Grinning ама знае ли човек какво се крие отдолу Grinning

# 20
  • Мнения: 15 652
А за сметка на това фигурира рака, а казват че те са душички Grinning ама знае ли човек какво се крие отдолу Grinning

Рака е всичко друго, но не и душичка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 998
Имам двама мъже и две жени рак в семейството. Всички изневеряват или са изневерявали повече от веднъж.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Накрая може да се окаже, че просто раците са най-откровени по този въпрос, а останалите не си казват или не ги хващат. Grinning

# 23
  • Мнения: 2 243
Моят мъж е рак и засега нямам такива наблюдения за 5те години, в които сме заедно. Може и добре да се прикрива, знам ли Grinning

# 24
  • Русе
  • Мнения: 293
С жена козирог имах най-дълготрайна връзка (разделихме се по други причини). С жена зодия риби си изпатих най-много, но няма смисъл да се обобщава генерално. Всеки е индивидуалност дори на една дата да са родени или да са еднояйчни близнаци, пак може да са много различни като хора.

# 25
  • Мнения: 166
Според мен е скорпиона.Смятам , че в природата му е да ч*ка всичко живо.


Много си права.

# 26
  • Мнения: 15 960
Съгласна съм за скорпиона, след него са овните. Доста по-назад са близнаци, стрелци, лъв...

# 27
  • Русе
  • Мнения: 293
Изобщо не съм съгласен. Ние само щипем понякога, но сме верни. Nerd

# 28
  • Мнения: 11 570
Верни сте вие. ooooh!
Един приятел няма и година откакто се ожени, Скорпион, не е спирал да хойка, а иначе го раздава стабилен мъж.

Детето ми е Скорпион, отсега трябва да говоря. Mr. Green

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Скорпитата искат да кръшкат, но често нямат топки да свършат тази работа Trollface Демек иска им се, ама не им стиска. Напъват ги едни вътрешни страхове и съмнения...

# 30
  • Мнения: 15 960
Абе то все нещо ги напъва, ама не съм забелязала да не им стиска да направят каквото искат. Решат ли, наумят ли си нещо, го постигат.
Иначе, както написа Дари, го раздават стабилни, обгрижват си всячески семейството, та жените им къде не усещат, къде се правят, че не знаят, но общо взето си ги търпят.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 807
Лъв, скорпион, стрелец. В този ред.

Имам само един близък, който е лъв, другите са ми бегли познати и въпреки това знам за изневерите им. Значи явно не се крият изобщо. Приятелите им пък съвсем до един знаят, че ходят по чуждо. За лъвовете дори е въпрос на "чест" колко повече могат да натръшкат
Скорпитата пък много обичат разнообразието. Единият постоянно ме уведомяваше коя го погледнала похотливо на басейна, коя искала да го накърми сексуално, на коя бъркал под полата преди не знам си колко години. Винаги и други хора в динамиката на отношенията. И се опита наняколко пъти да ме сравни с бивши. Другият ми беше просто приятел, но по едно време искаше да му бъда "любовница- спътница", защото той си имаше приятелка, но не била на неговата вълна (разбирайте- доскучала му е). Като казах, че съм против изневери, го извъртя, че не е изневяра, щото аз съм била свободна Joy Третият смяташе, че всички колежки трябва да му пристанем (едновременно и безапелационно), защото е "мрачен и властен скорпион". Беше мрачен, но сръдливо и злобничко мрачен. И грозен, та никой не му приставаше. Четвъртият е неразбран. Ама все още се опитва да намери жена, която да го разбира. Уж много иска една, но на практика са 3-4. И се оправдава, че просто не е намерил The one. Макар че на всички е ясно, че такава няма при тях. Мога да броя до поне 10, ама няма смисъл
Стрелците пък просто не могат да си стоят на задника. При тях не е само до жените, за всичко се отнася и така си стават нещата. По течението и разхайтено. И не подбират особено. И те все не намерили нещо, ама поне не търсят Перфектната. Готови са за нещо дребно да хукнат след някоя, без да им мигне окоото. И според скромното ми мнение не е на сексуална основа. Те са си незадоволени в главата. Смятат се за много пъстри личности и някак им се "полага" пъстрота... и многоoбразие.

Общо взето, смятам, че зодиите които са склонни към егоизъм или патологичното му измерение, са с най- голяма вероятност да кръшкат. Мислят се за нещо специално и смятат, че и другите така трябва да мислят. И понеже са спвциални, нямаа нужда да играт по правилата. И понеже мислят,че са прекалено умни (смятам други зодии за доста по- интелигентни), си позволяват неща, за които смятат, че няма как да ги хванат.

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 23:57 от The Catcher in the Rye

# 32
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не е до зодия, а до човек според мен.
Безскрупулните егоисти смятат, че им се полага. Лъжат, манипулират и интригантстват само за да получат каквото искат.
Разбиват семейства, правят хората на луди и щастливи, и изобщо не им пука. Винаги другите сами са си виновни, те самите - никога.
Познавам заклети женкари от следните зодии - Овен, Телец и Близнаци.

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 18:23 от Zemfir@

# 33
  • София
  • Мнения: 17 807
Така е. Най- вече си е до човек. Лоши хора има от всяка зодия, но от някои- повече. Laughing

# 34
  • Мнения: 118
Моя опит е с козирог - беше в командировка и като се върна, отварям аз жабката на колата и ха! - кутийка презервативи, 1 липсва. Оставих я, нищо не попитах, а той, като взе да се обяснява, че ги купил за братовчедка си, но тя само 1 искала ....

# 35
  • Мнения: 118
Аз съм Лъв, но чуждото само го гледам Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 17 807
За братовчедка си Laughing
Най- драЗнещото в случая е простотата на лъжата.

# 37
  • Мнения: 118
За братовчедка си Laughing
Най- драЗнещото в случая е простотата на лъжата.
Да, така беше. Сегашният ми скорпи не знам дали е кръшкал, въпреки, че го подозирам в нещо еднократно, особено след като преди няколко месеца по разпечатките на телефона го хванах, че си е звънкал на се** телефони, системно, и като му казах, че подозирам, че неговия телефон нещо вампирясва, той ми отвърна, че си били правили майтап с негов братовчед, когото, за удобство аз не познавам. То ще излезе каквото има да излиза Simple Smile

# 38
  • Мнения: 118
За братовчедка си Laughing
Най- драЗнещото в случая е простотата на лъжата.
Да, така беше. Сегашният ми скорпи не знам дали е кръшкал, въпреки, че го подозирам в нещо еднократно, особено след като преди няколко месеца по разпечатките на телефона го хванах, че си е звънкал на се** телефони, системно, и като му казах, че подозирам, че неговия телефон нещо вампирясва, той ми отвърна, че си били правили майтап с негов братовчед, когото, за удобство аз не познавам. То ще излезе каквото има да излиза Simple Smile
П.С. Най-глупавото е, че всяка сателитна тв има и канали за възрастни ...

# 39
  • София
  • Мнения: 17 807
То ще излезне, но времето е най- ценният ни ресурс Peace

# 40
  • Мнения: 15 652
Да са живи и здрави братовчедите и братовчедките, че без тях кръшкачите явно са за никъде 😆

# 41
  • Мнения: 118
Да са живи и здрави братовчедите и братовчедките, че без тях кръшкачите явно са за никъде 😆
Хаха, ама тези дето не ги познаваме, били те и въображаеми! Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 17 807
Хаха
https://themindsjournal.com/the-zodiac-signs-that-are-most-likely-to-cheat/
Близнаци, обаче, не познавам почти. Та не знам.

# 43
  • Мнения: 118
Мой много близък приятел е близнаци, не мога да кажа, че кръшка, но имаше една дълга връзка, където здраво беше лапнал - разделиха се по желание на момичето, той много страда тогава. Може би зависи кой близнак познаваме - добрия, лошия, злия .... ?

# 44
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
При Близнаците може да са повече от 2 Trollface

# 45
  • София
  • Мнения: 17 807
2ма на пълнолуние и 3ма през деня Joy

# 46
  • Мнения: 197
И според мен всичко си е до човек. Аз лично познавам кръшкачи, които принадлежат към тези зодии - телец, близнаци, лъв...

# 47
  • Русе
  • Мнения: 293
Най-лошото е когато се обобщава. Щом са една зодия - еди кво си. Да ама има и асценденти, има и разположение на планетите при раждането и много други неща, които ще оформят личността и характера на човека. Като започнем от средата, в която израстне, училището, семейството, улицата, компанията и приятелите с които се обгражда от дете и т.н. - всичко оказва влияние. Както казах има еднояйчни близнаци родени в един ден, които после стават различни като характери.
Иначе пак не се въздържам да припомня оня идиот от канал3, дето каза за двете души в едно тяло и това било причината най-много да изневеряват - пълна дебилщина, за това нещо ако бях директор на телевизията директно го уволнявах тоя тъпанар...

# 48
  • София
  • Мнения: 17 807
Оф, темата е за зодии...
Ако смятяш, че всички фанатично вярваме в зодии и асценденти, бърлаш се. Но си лафим просто, щото има някакви черти, които определено съвпадат.

# 49
  • Мнения: 15 960
От някои зодии познавам най-разнообразни характери и темпераменти - водолей, близнаци, стрелец. Други пък са като от калъп извадени - скорпион, рак, дева, лъв...не можеш да ги сбъркаш.

# 50
  • София
  • Мнения: 17 807
От някои зодии познавам най-разнообразни характери и темпераменти - водолей, близнаци, стрелец.

Демек въздушните
Случайност? Laughing

Рачетата наистина сме прекрасни, като по калъп Stuck Out Tongue Winking Eye

# 51
  • Мнения: 2 998
Стрелецът е огнен.

# 52
  • Мнения: 15 652
Близнаците и везните са си по калъп според мен. Не млъкват тези хора - от всичко разбират, по всички теми са компетентни и тяхното мнение винаги е най-правилно. Не можеш да ги надприказваш.

# 53
  • Мнения: 2 998
Близнаците и везните са си по калъп според мен. Не млъкват тези хора - от всичко разбират, по всички теми са компетентни и тяхното мнение винаги е най-правилно. Не можеш да ги надприказваш.

Напълно съм съгласна. Моите наблюдения са за мъже близнаци и жени везни.
Lady,ти някаква огнена зодия ли беше?

# 54
  • Мнения: 15 652
Аз съм лъв Simple Smile. И противно на всички неща, които се пишат, единствената зодия, с която така и не се разбрах през целия ми живот това е овена /и от двата пола/. Не знам защо, но така и не се получи спойка.
Лично аз мисля, че от всяка зодия има изневеряващи. Всичко си е до човек. Познавам скорпиони, които се ожениха за първите си любови и не са мръднали. Да, тегави характери са и двамата, но пък са адски верни и са много привързани към семействата си. Други пък смятат, че скорпиона не подбира.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 807
Пардон.

Подбира, ама не по тия критерии, които ние си мислим Joy

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз имам лош опит с мъже,единият Близнаци,другият стрелец.

# 57
  • Мнения: 2 214
Скорпионът, водолеят, близнаците и стрелците
Техните ангели са най- слаби

# 58
  • Мнения: 459
Стрелец,водолей,дева

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 275
Скорпионът, водолеят, близнаците и стрелците
Техните ангели са най- слаби
Въобще не съм съгласна. Аз съм скорпион и съм тотално моногамна, а ММ е стрелец и съм убедена, че ако изневери няма да е защото му е слаб ангелът. Също неизневеряващ тип. За водолеи и близнаци нямам наблюдения.

# 60
  • Мнения: 15 960
Жените скорпион са друга работа, не като мъжете. Пак труден характер, но рядко биха изневерили.
А мъж дева, ако въобще се осмели да се задоми, ще е голям успех, пък какво остава да изневерява.

# 61
  • Мнения: 2 214
Скорпионът, водолеят, близнаците и стрелците
Техните ангели са най- слаби
Въобще не съм съгласна. Аз съм скорпион и съм тотално моногамна, а ММ е стрелец и съм убедена, че ако изневери няма да е защото му е слаб ангелът. Също неизневеряващ тип. За водолеи и близнаци нямам наблюдения.
Говоря за мъжете. От опит.

# 62
  • Мнения: 343
С две ръце - Риби !
Говоря от опит. И за жените бих казала същото, защото имам приятелки Риби. Слаби са им ангелите явно. Laughing

# 63
  • Русе
  • Мнения: 293
Жените скорпион са друга работа, не като мъжете. Пак труден характер, но рядко биха изневерили.
А мъж дева, ако въобще се осмели да се задоми, ще е голям успех, пък какво остава да изневерява.
Имам познат мъж дева, който изневерява без да се крие дори.

# 64
  • Мнения: 15 960
 Е, то от всяка зодия има изключения. И аз познавам изневеряващи деви, но е било с цел нова връзка,  не просто за спорта.

# 65
  • София
  • Мнения: 17 807
О, девите се заглеждат и още как. Stuck Out Tongue
Чак статистика нямам, но не са от най- кротките.  Особено мъжете. 

# 66
  • Мнения: 15 652
Мъжете дева са ад. Всяка жена женена за дева за мен е героиня с железни нерви и биволско търпение. Аз не бих ги изтърпяла и месец

# 67
  • Мнения: 11 570
Първото ми сериозно гадже беше Дева.
Така хубаво лъжеше.
Идва една вечер с червило на ризата, майка му го била целунала за чао- дъртия пергиш. Е, оказа се новото му гадже. После и на нея изневери.
Та, добавям и Дева в списъка.

# 68
  • Мнения: 15 960
Мъжете дева са ад. Всяка жена женена за дева за мен е героиня с железни нерви и биволско търпение. Аз не бих ги изтърпяла и месец
Щото не си била с мъж Рак. Жените, живеещи с такъв, заслужават орден за търпение и стоицизъм. Отделно всички жени е добре да избягват да забременяват октомври/ноември, или как там се пада.

# 69
  • Мнения: 1 287
Всички "зодии" са склонни да изневеряват. Кои по-малко, кои повече. Няма "лоши" или "добри" зодии, а само по-подходящи, актуални за един или друг човек. За различен период от време. Отношението се изгражда въз основа на субективното мнение, опит, темперамент, характер на всеки един човек.
В общия случай подвижните знаци - Дева, Близнаци, Стрелец, Риби и въздушните - Близнаци и Везни притежават вродена адаптивност, приспособимост, имат нужда от свобода и движение и като такива повече им се отдава да тъкат на два стана, което не означава че това им качество се изразява именно в това да изневеряват на половинките си.  Фиксираните - Лъв, Водолей и Телец и Скорпион по-трудно биха се решили да го направили, но ако го направят знае ли човек може да поддържат и дълготрайни извънбрачни, паралелни връзки. Земните - Телец, Дева  и Козирог предполагат повече гаранции, което не значи че между тях няма такива, които изневеряват. Защото човек не е само слънчевия си знак.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 10:43 от starinthenightsky

# 70
  • Мнения: 130
Скорпион, Риби и Овен от мъжете!
Жените Риби и Рак.  Аз съм Риба, признавам си не съм го правила, но има нещо във водните зодии, които ги тика натам хахахах.
И все пак си е до човек, разбира се, и дали е октрил половинката си. Някой път, тези които хойкат най-много, евентуално стават най-лоялните като си намерят мястото Simple Smile)

# 71
  • Мнения: 1 200
Добър вечер!
Всъщност, трябваше да съм в раздел "домашни любимци", че се зачетох там в една тема, не знам какво правя тук точно, но се почувствах компетентна и по тази тема 😂😂

От жените, по мои наблюдения най- изневеряващи
- риби
- риби
- овен-ки
От мъжете
- овен
- овен
- овен

# 72
  • Мнения: 6 164
От мъжете първенците са Дева, естествено! Следвани от Близнаци и Риби.
От жените - първо място Овен, второ пак Близнаци, трето - хм Стрелец.

# 73
  • Мнения: 8 771
Овен, Лъв и Дева за топ мъже изневеряващи.

# 74
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Близнаци, и Дева от мъжете, такива са ми наблюденията, а за жените по-скоро риби! Казвам само за тези зодии които познавам лично и знам че са изневерявали на приятелите/приятелките си! Simple Smile сто процента има и други зодии, но тези ми се струва че са най-неверни!

# 75
  • Мнения: 15 960
Ама как дева и риби, бе хора, къде ги срещате такива?

# 76
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
От личен опит - водолей. Тоя не можеше да си държи ципа затворен. Ма те го преследвали, разбираш ли, и той кво да прай.... После рева с крокодилски сълзи, ама го изритах като въшливо коте..

# 77
  • Мнения: X
От моят опит, най-много изневеряват лъвовете. След тях овен. Ако изобщо е до зодия, де...

# 78
  • София
  • Мнения: 17 807
Аз като жена възприех темата за мъже, които изневеряват, логично
Но сега се замислих за жените. Май близнаци и риби. От това, което съм видяла. Рибите са много палави.

Впрочем, най- стихийно изневеряване съм видяла от жена рак, която благоверният беше пренебрегвал и  не беше зачитал години наред. Тази натръшка 3ма и дори ги влюби в себе си. После тегли една на всички и си замина с детето в чужбина. Но това е по- скоро изключение.

# 79
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Впрочем, най- стихийно изневеряване съм видяла от жена рак, която благоверният беше пренебрегвал и  не беше зачитал години наред. Тази натръшка 3ма и дори ги влюби в себе си.
Вярно е. Ако не беше детето и чужбина...щях да помисля, че се познаваме Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 17 807
Хаха, нали.  Joy
Аз не съм го осъществила единствено заради себе си. И даже май го казах в прав текст на човека. Не помня вече.

П.П. Оф, що не намирам темата за жените раци. Там да се разгърнем Laughing

# 81
  • Мнения: 15 960
Е къде повече да се разгръщате, и без това сте на всяка крачка.Joy

# 82
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Е къде повече да се разгръщате, и без това сте на всяка крачка.Joy
И ти винаги след нас да кажеш колко кофти хора са всички от зодия Рак Joy

# 83
  • Мнения: 15 960
Е не всички де, познавам и две жени Рак свестни.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 807
Е къде повече да се разгръщате, и без това сте на всяка крачка.Joy
Еми именно, де. На свой терен. Joy
Пък и не сме на всяка крачка, моля моля.
Само по водните теми, по изневеряващите теми и по темите за токсични мъже. Oh well

Е не всички де, познавам и две жени Рак свестни.
Е да де, мен и Джулая Stuck Out Tongue Winking Eye

# 85
  • Мнения: 15 960
Точно!

# 86
  • Мнения: 1 200
Впрочем, най- стихийно изневеряване съм видяла от жена рак, която благоверният беше пренебрегвал и  не беше зачитал години наред. Тази натръшка 3ма и дори ги влюби в себе си.

 Същата работа, но моя приятелка- рибка Two Hearts  Все още си е омъжена за същия нещастник обаче. Ще станат 18 години скоро, никой не знае защо го търпи. Тя самата също няма отговор на този въпрос. Реве от мъжа си, той си е за рев нейния де, и аз бих ревала, ако това ми беше мъжа, после мига с едни огромни, зелени очи: - Обичам го!!
Това не й попречи да овършее поне десетима други, плюс един, постоянен любовник, с който се познават още преди да се омъжи за нейния глупендер. Луда работа. Иначе е моя голяма любов, ако беше мъж, щях да се омъжа за нея, или обратното. Purple Heart
Друга риба, подобна, ми е една роднина, много възрастна вече, която си водеше любовника на семейно гости, тя с мъжа си, любовника с жената, идилия, всички знаехме, освен съпругът й....След като мъжът й се спомина, се събра с любовника си и изкара с него, докато и тях смъртта ги раздели. Постоянни пък иначе...

# 87
  • Мнения: 90
Аз съм Рак и не бих изневерила никога! Против всичко, в което вярвам, на което съм научена и изобщо против моите ценности. Изневярата ми е най-гнусното! Мъж Риби ми сложи рога с бившата си Дева, направи такава Долна интрига, то не беше криене, манипулации. Мразя го и до ден днешен. Но не от зодията, това си е до човек. Познавам поне по един верен и един неверник от всяка зодия, всеки пол.

# 88
  • Мнения: X
Аз съм фен на зодия Рак ! Обожавам 💋

# 89
  • Мнения: 131
По мои наблюдения за мъжете - телец и близнаци, за жените - рак.

# 90
  • София
  • Мнения: 5 198
Като Дева , ще кажа , девите сме моногамни , но и ние си тръгваме с гръм и трясък , щото сме недооценени 😀
Ето ме сега , тръгвам от връзка със скорпион на който нямам вяра, само Защото не усещам любовта му .
Ще си кажете , ама то не всичко е лпбов и е така, но става еднообразно и тъпо и скучно и едно пълно със съмнения такова.

Не познавам зодия , която да не е извършвала поне 1 изневяра .

Въобще знаете ли кое е тъпото , че всеки реве за моногамия , а реално тя не съществува. Или поне спира да съществува докато не се появи любов отнякъде .
При мъжете секс.

И за да защитя жените , ще кажа , че мъжете са страхливи и никога няма да напуснат жена си, но пък ще водят паралелни връзки.

# 91
  • Мнения: X
Водолей Weary но са много красиви.

Общи условия

Активация на акаунт