За дрешките

  • 2 861
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 825
Задължително пера не само бебешките,а и нашите.Абсурд е да облека на себе си или на детето дреха която не е изпрана Naughty.

# 16
  • Мнения: 364
всичко в пералнята - правило!

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Задължително, като в началото дори пусках второ изплакване

# 18
  • Мнения: 4 621
Не е задължително, но е препоръчително  Wink
Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, би трябвало да се перат и не само бебешките. Имам познат, който беше получил нещо като алергия, едни червени, сърбящи петна по гърба. Народното название на тези нещо като лишеи е "Червен вятър". След консултация с лекар се оказа, че е от обличане на нова дреха, която не е била изпрана. Много трудно и неприятно се оказа лечението му. С това не искам да те плаша , а да ти покажа, че е твърде наложително новите дрехи да минат през пералнята.

# 20
  • Мнения: 2 494
Да, мисля че е задължително. Аз също пера всяка нова дреха!  wash hang И също гладенето на бебешките дрехи според мен е задължително!!! 1ironing

# 21
  • Мнения: 1 182
И ги пера и ги гладя! Peace

# 22
  • Мнения: 5 391
Аз също смятам, че въпроса ти е неуместен.Всичко в пералнята, независимо на кого Peace

# 23
  • Мнения: 2 123
Може ли и аз да попитам.
Бебешорските дрехи се перат винаги отделно от другите дрехи и само с бебешки прах за пране? Дори и дебелите пелени за завиване при изписването?

# 24
  • Мнения: 1 393
Може ли и аз да попитам.
Бебешорските дрехи се перат винаги отделно от другите дрехи и само с бебешки прах за пране? Дори и дебелите пелени за завиване при изписването?

Да,irinii, препоръчително е бебешките дрешки да се перат отделно и със специален прах за пране.

За дебелите пелени да ти кажа не знам, но ако можеш и тях да изпереш- най-добре.

# 25
  • Мнения: 6 472
Всички тъкани се третират с химикали. Принципно би трябвало да са безвредни за човека, но бебешката кожа е прекалено нежна за да понесе каквито и да било химикали. Освен това винаги стои фактора съхранение. В шивашките цехове и складовете има специфични плесени и акари, които също могат да се окажат опасни за бецата.

По подобни причини пера отделно и бебешките и детските дрешки. В самото начало използвах задължително бебешки препарат (по възможност течен), но вече почнах да перя и тях с нашия.

# 26
  • Мнения: 596
Минават през пералнята.  Peace

# 27
  • Мнения: 4 629
Не е задължително, но ние ги перем Peace

# 28
  • Мнения: 579
Пера всяка нова дреха,както нашите така и на детето.Знам ли ги къде са се въргаляли преди да стигнат до нас.

# 29
  • Мнения: 564
Ми аз лично пера всякаква нова дреха - без значение за бебо или за нас възрастните.
Дори пера дрешки за бебо, които са ми дадени изпрани от приятелки

Общи условия

Активация на акаунт