Фетална морфология - МЦ Фемина?

  • 265 461
  • 745
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 336
И за Димитров също се чуват все добри неща. Аз бях при Димитрова - много е добра, но се наложи да се уговоря лично с нея по телефона, защото на рецепцията беше една кисела лелка.  Докато през сълзи се оптвах да й обясня, че имам сериозен проблем, тя направо и откровено ми се разкрещя, че имало часове най-рано след месец и половина. Е, добре ама аз бях вече в 5-тия и ме пращаха със съмнения за Даун... Слава богу оказаха се неоснователни, но тия крясъци как ми подействаха в този момент...

# 46
Подобно отношение ме вбесява.
Радвам се, че всичко е наред Any4.

# 47
  • Мнения: 188
И за Димитров също се чуват все добри неща. Аз бях при Димитрова - много е добра, но се наложи да се уговоря лично с нея по телефона, защото на рецепцията беше една кисела лелка.  Докато през сълзи се оптвах да й обясня, че имам сериозен проблем, тя направо и откровено ми се разкрещя, че имало часове най-рано след месец и половина. Е, добре ама аз бях вече в 5-тия и ме пращаха със съмнения за Даун... Слава богу оказаха се неоснователни, но тия крясъци как ми подействаха в този момент...

Ей, Any4, ама на теб хич не ти върви с обслужващия персонал Wink
Но за лелката си права, многооо е кисела smile3515. Чудя се защо ли я държът. На фона на милото отношение на доктора (визирам Марков, аз при него бях), нейното беше като че ли е портиерка в обществена тоалетна на някоя автогара. newsm11
Радвам се, че това с Даун се е разминало и пак ти пожелавам леко раждане и едно хубаво и здраво ylinfant

# 48
  • Мнения: 336
Има нещо такова.  Thinking
 Добре че на работа са ме тренирали да не обръщам внимание Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз ходя при доктор Марков и съм много доволна.Страшно е внимателен и никога не претупва прегледа,продължава минимум 30мин.Преглежда само в понеделник от 14.00 часа.Съветвам те още от сега да си запишеш час,защото са заети за месец напред.

Аз също съм ходила при него и подкрепям казанот, само дето преглежда и в други дни - аз съм ходила в сряда и в петък - зависи кога има свободен час.

# 50
  • Мнения: 42
здравейте!гиненколожката на сестра ми и е препоръчала доктор Марков.при него да си направи феталната морфология.имаме няколко въпроса:
каква е цената?и на триизмерфен ехограф гледа нали?колко време преди това трябва да си запише час?
благодарим ви предварително!



---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 12:37 от Доня Туфиня

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
zdraveite!ginenkolojkata na sestra mi i e prepora4ala doktor Markov.pri nego da si napravi fetalnata morfologia.imame niakolko vaprosa:
kakva e cenata?i na triizmerfen ehograf gleda nali?kolko vreme predi tova triabva da si zapi6e 4as?
blagodarim vi predvaritelno!
Цената беше 50 лв.Гледа и на 3Д/за кеф на родителите/,но иначе доколкото знам самите лекари предпочитат да гледата на 2Д.Не мога да ти кажа колко време предварително да му се обадиш,но като цяло си предвиди поне месец чакане.
П.П.Пиши на кирилица.Много хора не четат постингите на латиница.

# 52
  • Мнения: 2 849
Аз съм ходила при д-р. ДИМИТРОВА  във " ФЕМИНА" и съм доволна и от държанието и ,и от прегледа.   Heart Eyes
Страхотна е наистина,внимателна и загрижена.Прегледа е около 40 минути .Казват ,че е безпогрешна на ехографа .

# 53
  • Мнения: 354
Момичета , трябва да направя спешна фетална морфология , всички специалисти записват чак за октомври . Разбрах , че Марков е много отзивчив и преглежда и другаде , не само във Фемина.Моля , ако някоя има неговия мобилен телефон да ми го изпрти на лични.  bouquet

# 54
  • Мнения: 667
Пращам ЛС

# 55
zdraveite!ginenkolojkata na sestra mi i e prepora4ala doktor Markov.pri nego da si napravi fetalnata morfologia.imame niakolko vaprosa:
kakva e cenata?i na triizmerfen ehograf gleda nali?kolko vreme predi tova triabva da si zapi6e 4as?
blagodarim vi predvaritelno!
Цената беше 50 лв.Гледа и на 3Д/за кеф на родителите/,но иначе доколкото знам самите лекари предпочитат да гледата на 2Д.Не мога да ти кажа колко време предварително да му се обадиш,но като цяло си предвиди поне месец чакане.
П.П.Пиши на кирилица.Много хора не четат постингите на латиница.

Днес си записах час там за 3D но ми казаха че цената е 80 лв. Часа ми е при д-р С. Врагалева, някой ще изкаже ли мнение за нея, че тук се коментират основно Димитрова и Марков?

# 56
  • Мнения: 105
zdraveite!ginenkolojkata na sestra mi i e prepora4ala doktor Markov.pri nego da si napravi fetalnata morfologia.imame niakolko vaprosa:
kakva e cenata?i na triizmerfen ehograf gleda nali?kolko vreme predi tova triabva da si zapi6e 4as?
blagodarim vi predvaritelno!
Цената беше 50 лв.Гледа и на 3Д/за кеф на родителите/,но иначе доколкото знам самите лекари предпочитат да гледата на 2Д.Не мога да ти кажа колко време предварително да му се обадиш,но като цяло си предвиди поне месец чакане.
П.П.Пиши на кирилица.Много хора не четат постингите на латиница.

Днес си записах час там за 3D но ми казаха че цената е 80 лв. Часа ми е при д-р С. Врагалева, някой ще изкаже ли мнение за нея, че тук се коментират основно Димитрова и Марков?

Цената е 50лв за фетална морфология с 2Д ехограф, а 80лв е за "3Д ефекти" точно за кеф на родителите  Wink.
До колкото знам д-р Врагалева е "ученичка" на д-р Димитрова и д-р Карагьозова, в този смисъл не е "светило" с международни изяви и има по-малко опит от тях, но това не я прави по-лош специалист де....

# 57
  • София
  • Мнения: 3 123
Момичета , трябва да направя спешна фетална морфология , всички специалисти записват чак за октомври . Разбрах , че Марков е много отзивчив и преглежда и другаде , не само във Фемина.Моля , ако някоя има неговия мобилен телефон да ми го изпрти на лични.  bouquet

 Ако ти е много спешно,ето тук едно момиче няма да отиде за часа си при д-р Димитрова-пиши и на лични и може да отидеш на нейно място:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=14310.220 , Nivear  е момичето и мисля че пише и в този форум.

# 58
  • Мнения: 1 671
В петък бях на ФМ при д-р Марков и бях много приятно изненадана от неговото отношение. Отдели ми доста време и ми обясни спокойно и с прости думички какво става с моето бебче в момента, независимо, че беше доста мъничко. Накрая ме попита и дали имам въпроси, което направо ме шашна. При предишната бременност винаги ми се е налагало аз да питам лекарите какво виждат. Следващата ФМ пак ще искам да си я направя при него. От септември обаче май вече ще приема в друг кабинет, а не във "Фемина".

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 12:41 от evelinar

# 59
  • Мнения: 98
Може ли някой да ми даде координати на Марков-вече не преглеждал във Фемина а ми трябва спешен час.

Моля пратете ми на лични.

Общи условия

Активация на акаунт