Детска кухня

  • 908
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
валето от този месец е на ДМК ама ми прави впечатление че наистина дават вкусни неща- е нишесте е честичко ,ама той си го обича,яйца съм въвела отдавна,кренвирши не съм видяла да има,а за зеле-питах мамите- не дават изобщо. Thinking
За супите на нестле- не знам какви сеа но щом са в срок- не мисля че има пробрем- на мнение съм че не биха си правили експерименти с деца Naughty

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, не така , де! Sunglasses
Боклуци може да има в София, за тук съм сигурна, че храната е прясна и според възрастта на децата и мнооооого вкусна! ...

Възможно е, към нашата кухня миналата година например десертът в 90% от времето е нишесте  Laughing
А за съобразяване с възрастта въобще не може и дума да става- яйца, прясно мляко, кренвирши, зеле?!?, всичко е еднакво за всички, от най-малките до най-големите  Tired
Да, за нишестето и тук е честичко. Но, кренвирши няма, млякото е сухо, жълтък слагат само в супата - сварен и е за след 7мес. и са разделени на три групи според възрастта - 5-7мес. - зеленч. пюре,7-13мес(докато започне да яде непас.) - месно пюре, от 13мес-докато си реши майката.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Само че не е упоменато кой юли вие бихте ли дали на децата си тази супа  ? никакво браво

Винаги подразбирам края на месеца, ако няма зададена точна дата. Така че да- бих дала от тази супа.  Peace

В един от детските магазини в града често пускат детски храни и сокчета, чиито срок на годност изтича през месеца, на половин цена. И, повярвай ми, нещата свършват много бързо   smile3521

Общи условия

Активация на акаунт