ДА попитам за тестовете

  • 1 920
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 112
Здравейте момичета,  пиша ви с едно такова чувство за разочаравание и сълзи в очите.........!
ТОва чувство идва от факта ,че преди броени минути си правих тест и той излезе отрицателен! НЕзнам може би избързах, защото трябва да ми дойде след около малко повече от седмица, но не можах да изтърпя и сега толкова съжалявам!
Та моята история е следната след една две години борене с две упорити кисти, които са предполагаемо ендометриални,решихме да си правим бебе, къде решихме, къде по предписание на гинеколожката ми, но аз толкова много го поисках и се надявах, че в момента..................!и след Спирането на ОК - Ясмин започнахме упорито бебе правене! Честно да ви кажа този месец се чувствах странно, както никога до сега падна ми кръвното, боли ме кръстът и яйчниците и на всичко отгоре немога да стоя права повече от час ,защото така ми се приспива ,че  Confused   понеже никога не съм се чувствала така стана ми странно и направих тест! НО, уви! Вярно първи месец от както пробваме, но много ме е страх, страшно много, понеже като знам пак какво се почва след спирането на хапчетата, адските болки по време на цикъл, ходене по лекари-абе направо Cry ! И сега незнам, извинете ме че така съм депресивно настроена, съжалямам за безпокойството, аз просто исках да споделя с някого!
Благодаря Ви, и стискам палци този месец някоя от вас да види бленуваните две чартички!

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей,ей, JENKA, споко бе мила - разбира се,че ще е отрицателен - направила си го мноооооого рано!Нали знаеш - най рано в деня на очаквания цикъл,а още по-сигурно след няколкодневно закъснение.
Порови се из библиотеката,прочети и се успокой - ако е станало - супер,ако ли не - следващия месец,не се връзвай така от първия път.Направи нов тест при закъснение и пиши какво е станало.Заповядай и в седмичната тема,тук всички се окуражаваме и подкрепяме,тук честичко си поплакваме на рамото...

# 2
  • Мнения: 112
Много съм ти благодарна за моралната подкрепа mari eta ! Да за тестовете съм чела, но на повечето пише, че може и след 7-я ден, не че аз си правих такъв, правих си Шуър Чек!Знам, че още е много рано, но нещо все ме глождеше да си го направя, предполагам знаете как е!Може би нямаше да съм така разтроена ако знаех, че и с мен всичко е наред, но пусто толкова съм чела за тази упорита болест, че сега като се почувствах така странно тези дни, като чили в мен проблесна някакъв малък, но все пак лъч надежда! И като видях отрицателният тест, почувствах се смазана! Но смятам да се заредя с енергия и много да не мисля за това! Аз редовно чета този форум и определено много ми харесва! винаги съм се възхищавала на силните и борбени момичета!

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За Шуър Чек има и отзиви,че не винаги отчита толкова рано,колокото го рекламират.Затова,изчакай си закъснението/дай боже Praynig/ и повтори теста - ако искаш друга марка.А иначе много момичета с кисти вече са мами,така че не се отчайвай!Ще стане!
Успех  bouquet!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Не се отчайвай изобщо  bouquet Когато забременях и аз като теб направих два теста преди датата, на която трябваше да ми дойде и естествено, че бяха отрицателни. После изчаках два дни закъснение - направих трети - отново отрицателен. Чак на четвъртия ден от закъснението се появи блееееееееееда втора чертичка. Просто каквото и да пише върху тестовете - те Не отчитат бременността преди закъснението. Така че се усмихни и чакай! Търпение му е майката Hug

# 5
  • Мнения: 1 420
Jenka, не се натъжавай така.И аз мисля, че си избързала с теста. Търпението му е майката, какво да се прави. И аз едва изчаках до датата на моя цикъл. Надявам се, че скоро ще видиш заветните 2 чертички!!  Wink

# 6
  • Мнения: 65
Така като описваш си е доста вероятно и да си бременна ама не се вманиачвай, че и аз така се бях побъркала. Направих си тест 2 дни преди датата като на всичкото отгоре имах и кафеникаво зацапване- беше отрицателен. Рев, прежалих се. Не ми дойде обаче истински цикъл и на първия ден от закъснението видях една бледа ивица. Много бледа, стана видима едва към 3-та минута. След 10 дни обаче Шуър Чек си показа и една хубава наситена лентичка. Дано се похвалиш скоро и ти.

# 7
  • Мнения: 112
Момичета, страшно съм ви благодарна за добрите думи и куража! Това значи страшно много за мен! Hug
ще изчакам да видя дали ще ми закъснее и евентуално тогава ще си направя нов! НО сякаш вече не вярвам ,че някога ще я видя тази втора чартичка! ТО , защото още ми е прясно от днес и затова!
Много ви благодаря още веднъж!

# 8
  • Мнения: 2 120
Много рано си направила теста,  а ако случайно е отрицателен след седмица, да не вземеш да се отчайваш. Бебетата рядко стават, когато сме си го наумили, че трябва да се случи на всяка цена, в този цикъл, в този момент и т.н. Успех и пиши какво е станало.

# 9
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Женка, не се стряскай - естествено, че си избързала! Изчакай да видиш закъснението и тогава пак. Аз също чакам заветната чертичка, но си бях обещала да чакам поне 7 дена закъснение. Не ме питай как ще устискам до утре, но не смятам да се отчайвам и ако тогава няма нищо. Още веднъж ще пробвам след 10-ия ден! Ако не - на доктор и ..... ще опитваме пак следващия месец! Гледам много да не се пренавиваме с бъдещия татко, че той вече тук-там стъпва, горкия!

Той бебо си знае кога е най-добре да дойде. Е, може да не е съгласен с нас и нашите планове, ама нали сме решили да му дадем живот и право да си избира?

Кураж и стискам палци!!!  Hug

# 10
  • Мнения: 112
здравейте отново, благодарна съм ви пак за съпричастността ви към мен! Да смятам да изчакам и то доста голямо закъснение поне десетина дни, ако въоще има такова, защото разбира се може и да няма ако няма бебче!
Опитвам се да не мисля за това изобщо, ама я ще ме опъне кръста, я някой яйчник и хайде , пак отново мисли в главата ми! Ама ще гледам да устискам някак си Confused

# 11
  • Мнения: 16
Spoko mila, onia hormon zapochva da se otdelia v golemi kolichestva okolo 12 dena sled ovulaciata, koeto si e gore-dolu okolo M. Az susto sedia i stiskam zubi do togava  Simple Smile inache simpotmi mnogo, ama ... Ima vreme!

# 12
  • Мнения: 112
здравейте, момичета отново съм аз! Отново разочарована за втори пореден месец!
Е миналият месец ми дойде и то точно в деня на държавния ми изпит, представяте си какво разочарование в един важен за мен ден, изпитът взех с шестица, но представяте си как изживях радостта си, ами не успях естествено!
ТОзи месец по- същият начин, закъснява ми отново с два дни, а тестът отново си каза присъдата, отрицателен е ! Гадост вече сякаш надеждата малко по-малко си отива от мен!
Гледам да си давам сили и да не мисля за това, но около мен само бременни много се радвам за тях топлят ми сърчицето, но в мен си остава ония отвратителен въпрос, ами ако на мен никога не ми се случи!
ТОва е в общи линий, ще продължавам да се боря, но просто отново имах нужда да споделя с някого! Радвам се ,че ви има момичета, сякаш ме зареждате със сила и оптимизъм, точно тогава когато вече се чудя дали ги имам!
Целувки и успех на всички!

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Jenka не се отчайвай! Както казваме в този форум - докато няма лелка, има надежда  Mr. Green Изчакай още няколко дни, ако не ти дойде - повтори теста. Успех!  Peace

# 14
  • Мнения: 112
Благодаря ти за подкрепата Жабче, имах нужда от тях! Мисля ,че ще ми дойде всеки момент, но ще се надяваме поне следващия месец  и мен ще ме сполети една красива бременност!

# 15
  • Мнения: 200
Женка  spoko  не се отчайвай мила. Разбира се, че ще ти се случи preggo. Просто трябва малко търпение и вяра.  bouquet
Стискам палци на следващия тест да видиш EFPPraynig Hug

# 16
  • Мнения: 112
Искрено благодаря! ДАно поне ми дойде скоро  и цикълът ми да не е дълъг и болезнен, поне това се надявам!

# 17
  • Мнения: 1 104
Не се стряскай. Изчакай поне 2-3 дни закъснение и тогава направи теста. Важното е да си спокойна.Не се тормози сега. Още нищо не се знае. При много малко хора става веднага.Пожелавам ти скоро да се радваш на положителен тест.

# 18
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Този месец по- същият начин, закъснява ми отново с два дни, а тестът отново си каза присъдата, отрицателен е ! Гадост вече сякаш надеждата малко по-малко си отива от мен!
Гледам да си давам сили и да не мисля за това, но около мен само бременни много се радвам за тях топлят ми сърчицето, но в мен си остава ония отвратителен въпрос, ами ако на мен никога не ми се случи!
ТОва е в общи линий, ще продължавам да се боря, но просто отново имах нужда да споделя с някого! Радвам се ,че ви има момичета, сякаш ме зареждате със сила и оптимизъм, точно тогава когато вече се чудя дали ги имам!
Целувки и успех на всички!
Женка, като ти четох мнението и си помислих... защо това момиче се бори? Защо, мила, се чувстваш като на бойно поле и приемаш нещата трагично? Какви са тия приказки за надежда, която си отива от теб? Природата е велика сила, тя си знае работата. От нас се иска само да сме спокойни и да живеем живота си така, че да се подготвим да станем едни чудесни родители. Каква родителка ще си със скъсани от очакването нерви? Наистина няма с какво да се борим - по-скоро да се научим да приемаме живота такъв, какъвто е, като запазваме любовта у себе си - нали ще ни трябва в огромни количества за малкото човече?

Опитам се да ти кажа, че ако искаш бебче, трябва да вярваш! Разбирам, че ти е тежко, трудно, че имаш болки, които те изнервят допълнително, но вярвай ми, необходимо е време, докато тялото ти се настрои да изпълни командата на мозъка "искам бебе!". А и тялото на таткото също. Отделно - време и двамата да се синхронизирате. Тогава, когато е най-добре за малкото сладурче, ще се случи чудото! И аз като тебе отново чакам, но се старая да не се концентрирам около "сега го искам", просто съм си казала, че ще имам бебе и трябва да бъда търпелива природата да си избере най-подходящия момент.

Много те прегръщам и ти желая много търпение и любов!  Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 112
Благодаря ти за поста MIIIa , много си права просто в последно време ми се понатрупа малко повечко и дето се вика тепърва започвам да се изправям с трудностите в живота! С какво се боря ли? Ще ти отговоря искрено и честно - Със себе си! Защо ли?  Защото не спирам да се обвинявам за това ,че аз съм виновна за всичко! Историята ми е дълга, но ще се опитам да я разкажа накратко!
Преди време започнаха ужасни  болки по време на цикъл и аз като всеки нормален човек загрижена за себе си отидох на лекар! Направиха ми изследвания и ми отриха хламидия последва и изследване на приятелят ми също положителен! Изписаха ни антибиотици с които се лекувахме и месец след приема на антибиотиците отидохме отново в лабораторията този път резултатите бяха отрицателни! Но уви моите оплаквания не спряха болките продължиха за мое голямо съжаление. При следващия преглед ми откриха кисти по една на всеки яйчник-лекарите предполагат ,че са ендометриални ! Лекувам ги вече две години , но не, не се махат стоят си там, след поредната подобаваща  доза хормони гинеколожката ми препоръча бременност, аз естествено бях "за" както и мъжът , който обичам! Ясно ми е ,че ако не стане и другия месец трябва да се готвя за опрерация или лапаро там както и да се води и мисля нормално е много ме е страх.На всичко отгоре чета и ,че тази хламидия била хронична и сега такива грозни мисли  бушиват в мен, чудя се дали трябва да забременея ,ами ако хламидията се е появила отново, но кой да ми каже , повечето лекари знаят само да си вземат парите. КАзва ми прави бебе , а не ми назначава никакви изследвания аз от къде да знам, бахти да не съм бременна за втори път, на 23 години съм, страх ме е!
И сега се чудя какво да правя да си назнача ли сама изследвания за хламидия и каквото там е необходимо или пак на лекар , незнам!
Та за това съм толкова объркана и разочарована! Съжалявам ,че толкова се вземам на сериозно обаче найстина незнам какво да правя!
Благодаря ви и още веднъж извинете за писимистичния пост!
Цунки от мен ,ще потърся начин да се справя!

# 20
Я се стегни!Стига си мислила за болести и спри да ходиш по лекари!На брат ми жената забременя с поликистозни яичници.Всичко е психика.Трябва да си силна!Купи си книгата на Джон Кехоу-Подсазнанието може всичко-прочети я и ще видиш,как ще осъзнаеш нещата от живота.Смело напред!

# 21
  • Мнения: 1 186
A be q ne se pritesnqvai kolkoto pove4e go misli6 po nqma da tane pone taka be6e s nas,i nie taka se opitvaxme 6 meseca i nai nakraq gospod ni dari s malkoto mi slan4ice da mi e jivo i zdravo,taka 4e ne se trevoji 6te stane bebeto baby_neutral :peace:eto

# 22
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Благодаря ти за поста MIIIa , много си права просто в последно време ми се понатрупа малко повечко и дето се вика тепърва започвам да се изправям с трудностите в живота! С какво се боря ли? Ще ти отговоря искрено и честно - Със себе си! Защо ли?  Защото не спирам да се обвинявам за това ,че аз съм виновна за всичко! Историята ми е дълга, но ще се опитам да я разкажа накратко!
Преди време започнаха ужасни  болки по време на цикъл и аз като всеки нормален човек загрижена за себе си отидох на лекар! Направиха ми изследвания и ми отриха хламидия последва и изследване на приятелят ми също положителен! Изписаха ни антибиотици с които се лекувахме и месец след приема на антибиотиците отидохме отново в лабораторията този път резултатите бяха отрицателни! Но уви моите оплаквания не спряха болките продължиха за мое голямо съжаление. При следващия преглед ми откриха кисти по една на всеки яйчник-лекарите предполагат ,че са ендометриални ! Лекувам ги вече две години , но не, не се махат стоят си там, след поредната подобаваща  доза хормони гинеколожката ми препоръча бременност, аз естествено бях "за" както и мъжът , който обичам! Ясно ми е ,че ако не стане и другия месец трябва да се готвя за опрерация или лапаро там както и да се води и мисля нормално е много ме е страх.На всичко отгоре чета и ,че тази хламидия била хронична и сега такива грозни мисли  бушиват в мен, чудя се дали трябва да забременея ,ами ако хламидията се е появила отново, но кой да ми каже , повечето лекари знаят само да си вземат парите. КАзва ми прави бебе , а не ми назначава никакви изследвания аз от къде да знам, бахти да не съм бременна за втори път, на 23 години съм, страх ме е!
И сега се чудя какво да правя да си назнача ли сама изследвания за хламидия и каквото там е необходимо или пак на лекар , незнам!
Та за това съм толкова объркана и разочарована! Съжалявам ,че толкова се вземам на сериозно обаче найстина незнам какво да правя!
Благодаря ви и още веднъж извинете за писимистичния пост!
Цунки от мен ,ще потърся начин да се справя!
Женка, не се притеснявай за песимистичния си пост. Напълно те разбирам - в тебе сега е буря от емоции, наистина доста ти се е събрало.

Четох много внимателно, но не успях да разбера, защо смяташ себе си за виновна за нещо???  newsm78 Доста търсих, ама никаква вина не можах да открия, честно! Виждам момиче, което е преминало през едно лечение за хламидия и продължава да търси истината за ежемесечните си страдания... В какво си виновна???

За бебето... не съм сигурна, дали искаш точно бебе... Някакси ми прозвуча, че бебето ти е предписано, за да се оправи ендометриозата, а тя не е дори доказана. Създаването на човече е голяма отговорност... трябва да си готова да жертваш себе си поне за първите няколко години, да забравиш за плановете си или да си готова да ги отложиш всеки един момент, в който се наложи, заради малкото човече... Дали това наистина искаш?

Може би искаш да се оправиш и да нямаш здравословни проблеми? Ами съсредоточи се върху това! Понякога ни се струва, че трябва да изпипаме пътя до желанието си, като контролираме всяка стъпка по него. Всъщност не е така. Това, което трябва, е най-напред да се попитаме какво точно искаме - ама наистина, пък и защо. Когато сме наясно със себе си и сме сигурни, че наистина това ни е желанието - да си го представим изпълнено, много картинно, с всички подробности. Да започнем да живеем, сякаш вече го има в живота ни. Така му правим място да дойде. Може би звучи налудничаво в мой преразказ, но е вярно  Simple Smile

Така че ако искаш да си здрава - мисли "здрави" мисли! Допитвай се до лекарите, но не се шашкай от всяка тяхна дума. Те, горките, са много далеч от това да знаят всичко - такава ни е медицината (традиционната, не в България само). Малко са като в оная приказка за тримата слепци, дето ги попитали какво е слонът. Този, дето опипвал крака му, казал, че слонът е като стволът на голямо дърво. Онзи, с опашката на слонът в ръце, казал, че слонът е като змия. Третият, който се бил допрял до тялото на слона, казал, че слонът прилича на голяма планина. Та така и нашите лекари....

Можеш да опиташ и нещо друго. Вечер, като си легнеш и се отпуснеш напълно, точно преди да заспиш, разговаряй с тялото си - както би говорила с дете. Кажи му, че го обичаш и го помоли да оздравее и да не ти причинява болка. Представи си образно яйчниците си чисти от всякакви ендометриози и т.н. Ако искаш, си представи как ти ги почистваш - с четчица или със салфетка - или както искаш. Бъди сигурна, че каквото стане твоя представа за тялото ти, това ще бъде - нали всички уж сме сигурни, че главният компютър на тялото ни е в ума ни - опитай се да го използваш.

Няма от какво да те е страх. Ти си много млада, имаш целият си живот, живей го с радост, а не в страх! Няма от какво да се разочароваш, просто вземи нещата в ръце и се успокой. За всеки проблем си има решение - само трябва да се научиш да ги намираш. Нали след всеки решен проблем, ставаме по-умни, по-мъдри, по-добре се справяме с живота  Simple Smile

А кога да бъдем щастливи? Ами сега - точно в този момент.  Party Laughing
Прегръщам те - теб и всички удивителни момичета, които пишат в този форум Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 112
Изключително съм ти признателна за поста изпълнен с мъдрост и добронамереност MiIIa, много си права за всяка една дума написана в поста си! Найстина с поста си не съм целяла да преигравам , напротив просто описах всички мисли и чувства, които се бошуват в мен, толкова силно ,че ми се пръска главата, но си казах  Стига, край започвам да мисля позитивно ,след като малкият човек още не е готов да дойде при мен значи има за какво, но аз ще очаква силно и ще му дам добро "поле " на развитие, така ,че да се чувства добре и нищо да не  му липсва!
А за бебенце съм готова , наистина готова , бих пожертвала всичко което се наложи в името на бебчецето  , както аз така и настоящият ми съпруг! Знам ,че на последък доста притеснения ни се насъбраха, но и знам ,че това ще ни направи по-силни , до себе си имам прекрасен човек, прекрасен мъж , който е с мен във всичко!И двама ще направим всичко възможно да си имаме едно прекрасно бебче!
Благодаря на всички за подкрепата, вашата подкрепа значи много за мен!
Целувки!

# 24
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Изключително съм ти признателна за поста изпълнен с мъдрост и добронамереност MiIIa, много си права за всяка една дума написана в поста си! Найстина с поста си не съм целяла да преигравам , напротив просто описах всички мисли и чувства, които се бошуват в мен, толкова силно ,че ми се пръска главата, но си казах  Стига, край започвам да мисля позитивно ,след като малкият човек още не е готов да дойде при мен значи има за какво, но аз ще очаква силно и ще му дам добро "поле " на развитие, така ,че да се чувства добре и нищо да не  му липсва!
А за бебенце съм готова , наистина готова , бих пожертвала всичко което се наложи в името на бебчецето  , както аз така и настоящият ми съпруг! Знам ,че на последък доста притеснения ни се насъбраха, но и знам ,че това ще ни направи по-силни , до себе си имам прекрасен човек, прекрасен мъж , който е с мен във всичко!И двама ще направим всичко възможно да си имаме едно прекрасно бебче!
Благодаря на всички за подкрепата, вашата подкрепа значи много за мен!
Целувки!
Ако знаеш колко ме зарадва този твой пост! Толкова различен и толкова изпълнен с надежда, любов и увереност, че ще можеш да сбъднеш мечтите си!

Браво, Женка!!!  Flutter

Много прегръдки!!!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт