Валери Божинов

  • 1 799
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Колкото са лигави , толкова са и прости! Хич и не ми пука дали се е разделил с Алисия / пък нея хич и не я знам коя е/

# 16
  • Мнения: 1 813
Специална регистрация заради тази клюка. Браво smile3508!
Аз на жълтите не вярвам, а и така да е, много важно Sunglasses

Неее,не се регистрирах за това.То пише за кое в една друга тема  Laughing
На визия ми харесва,не съм гледала "Горещо" като са били с Алисия.. та не знам дали е лигав  Mr. Green

# 17
# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Ще го видим и това списание,те колко много станаха ,човек вече да незнае какво да си купи!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Че са лигави -лигави са,но мн прости парчета са. Sick Whistling

# 20
  • Мнения: 1 353
...Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532

Ъхъ... newsm10 smile3532

# 21
  • Мнения: 2 657
Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. smile3532 smile3532 smile3532

 smile3521
На визия ми харесва,не съм гледала "Горещо" като са били с Алисия.. та не знам дали е лигав  Mr. Green

Доста тъп ми се вижда hahaha
А,ако си му харесала визията в клипа на любимата му-то явно,4е затова ти харесва.Щот в други предавания не е така нагласен и няма тая визия Mr. Green

# 22
  • Мнения: 644

 Преди време Божинов (харесвам си го аз отдавна..) беше при Слави. Тогава не ми направи впечатление да е прост, още по-малко пък лигав  Thinking Може славата и побърканите по него женки д са го променили  Crazy


А гледа ли го пи Венета-супер тъпо парче   #Crazy  и той и тя   Rolling Eyes
На мен той ама грам не ми харесва,с тоя''дебел нос''   Sick

# 23
  • Мнения: 83
Аз пък съм му голяма фенка   много ме кефи визуално а пак колко е тъп не мога да кажа не го познавам .А алисия  не ми харесва определено !!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък съм му голяма фенка   много ме кефи визуално а пак колко е тъп не мога да кажа не го познавам .А алисия  не ми харесва определено !!
То не е нужно да го познаваш ,за да разбереш.И едно ,две интервюта са достатъчни,да си изградиш представа.

# 25
Не мислите ли ,че Валери се изразява малко трудно и заради факта, че не говори много често български. Вземете предвид и  колко време е живял в чужбина(от 12 годишен мисля).В края на краищата никой не иска от него да решава задачи или да пише съчинение-той е фитболист,та основно трябва да играе.Да не забравяме и ,че е с основно образование....Но, според мен не бива да обръщаме толкова голямо внимание на езика му и начина на изразяване.Нека бъдем благодарни ,че прославя България , че е добър футболист и е мноооооого готин.
А, Алисия.... беше ми безразлична  ибезлична.Чудех се какво й харесват,докато не я видях наживо.На едно нейно участие трябваше да я съпровождам до съблекалнята и обратно.Та си поговорихме.Много приятно изненадана останах от нея.На живо е много по-чаровна отколкото се вижда по телевизията.Това което ми остана като впечатлени еот нея е:пее много добре наживо, естествено държание и много усмихната и приветлива.Страхотно телце-стегната и много добре оформена

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много е простичко момчето! не мога да го изтрайвам и 10 минути, като заговори, е чесно, сменям канала!

# 27
  • Мнения: 4 668
Леле , цяла тема за това лигаво изрусено момченце ... #Crazy
Не ми се вярва , че има жени които го харесват - много е лигав и противен ...
А тая пък Алисия ...

Общи условия

Активация на акаунт