Отговори
# 60
  • Мнения: 409
Самостоятелно Peace
Това беше моя мания, още като работеща студентка се изнесах под наем, защото не понасях "да ми се бъркат доброжелателно".  hahaha
Пък със свекита и дума да не става да живея, дори по "гащи" не може да излезеш до банята  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 172
Самостоятелно. До преди известно време на квартира, сега в собствено жилище, които сами сме си купили. 

# 62
  • София
  • Мнения: 625
Първата година живеехме при наште, защоот още си правехме апартамента.
Сега сме самостоятелно Peace

# 63
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Живеем в голяма фамилна къща, но всяко семейство е самостоятелно.

И ние сме така. Всяко семейство - на отделен етаж, отделно домакинство. На практика роднините ни се явяват съседи.

# 64
  • в стаята
  • Мнения: 469
За съжаление при неговите родители Sick. Надявам се не за цял живот Grinning

# 65
  • Мнения: 1 063
Винаги сме живели самостоятелно в собствено жилище.

# 66
  • Мнения: 1 546
Живяхме една година на квартира, въпреки че родителите и на двама ни са хубави хора и има място при тях.След това си взехме сегашното ни жилище и сме щастливи! Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 925
На квартира живеем. Според мен младо семейство, намя значение с или без брак, трябва да са сами.  Peace

# 68
  • Мнения: 534
Живеем с неговите родители и нямам търпение да си построим къщичката и да се отделим

# 69
  • Мнения: 1 520
Сега сме самостоятелно, но на квартира. Естествено предпочитам самостоятелно в собствено жилище.
Но във всички случаи самостоятелно.
 Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 4 493
Отначало живеех ме с моите родители, но заради мъжът ми се изпокарах с тях, след това бях ме на квартира - за да сме самостоятелно, но и така не стана, след това и в собствено жилище - самостоятелно  Tired

# 71
  • Мнения: 958
Сега самостоятелно на квартира
но купуваме къща и ще се местим там
обаче имам предчувствие че като се роди бебто и ремонти ще правим та най-вероятно ще живеем временно при наще
Като слушам какви разногласия стават много се плаша дано при нас всичко да е нормално
 Praynig

# 72
  • Мнения: 730
Самостоятелно,в собствено жилище Peace

# 73
  • Мнения: 1 328
Първата година в техните, след това в самостоятелно жилище. Нищо не може да се сравни с това "удобство".

# 74
  • Мнения: 160
сами в  на майка му апартамента   Peace

Общи условия

Активация на акаунт