Можете ли от ника да прецените каква е форумката?

  • 17 646
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 899
Аз пък исках един друг ник, дето с него се подвизавам цял живот из интернет пространството, ама беше зает. Направих проучване и се оказа, че особата, която го ползва, не е влизала от 2004. Бях крайно възмутена и се кръстих Сянка (Умбра). Демек сянка на себе си Wink

# 31
  • Мнения: 3 537


Обаче има никове, които са ми неприятни...като "Дроб4о"  Tired
Аааа, този ми е фаворит Sunglasses
 Никога няма да забравя първата тема на Дробчо"Какво ще кажете за моето Дробче, родено през седмия месец"Нещо подобно беше.Явно е любителка на карантията Sick
Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 2 161
а загадка  Wink Party Party
аз забелязах, че жени които имат за ник козметична марка са доста важни и превзети
тия дето са се кръстили "височество" или там нещо подобно по всяка вероятност са абсолютно средно статистически - завършили педагогика например, не работят по специалността си, живеят в панелен квартал и т.н. - обратното на това и искат да блеснат и да избодат очите  с ника си.
може би и моят ник е обратното на това което съм - повечето хора ме възприемат като надута, доста често съм рязка и не цепя много басма на хората, абе сладурка съм само за мъжа си - ама нали пък неговото мнение е най- важно
като заключение възхищавам се от оригинални никове - като kasidy например

Дааа,Сладурке,и аз съм го забелязала това,за което пишеш.Вярно е,че тези с козметичните никове са надути и превзети.Ето,например за себе си наистина мога да твърдя,че съм такава.Какво да направя?Просто съм си такава.Но и аз имам добри качества (като се излюпи тема за нашите положителни качества там ще ги спомена).Искам да ти кажа,обаче,че не си права за това,че всички ,които носят красиви и претенциозни никове живеят в средностатистически панелки.Пак ще се наложи да блесна в очите ти,ама какво да се прави-живея в много красив варненски квартал близо до морето и притежавам също така сносна вила близо до Златни пясъци,на всичкото отгоре мъжът ми е капитан на кораб,че и под чужд флаг плава говедото му с говедо!От всичко току що написано излиза,че съм мааалко над средностатистическото равнище.
Сега по темата!Случва ми се да надушвам и чужди никове от разстояние и по тях да разпознавам що за човек се скатава.Пример ще ти дам с дафодуп ли беше...,дафозъб ли беше...Абе една потребителка,дето доскора имаше картинка под ника си с една муха,дето само лятото ги има и кръжат около кварталните казани.По специфичната миризма дето се носи от ника на тази потребителка,аз мога да кажа,че е много добро момиче! rotfImbo

# 33
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не. Ххаресват ми тематични никове

# 34
  • Мнения: 3 818
От ника само-не,но като цялостно оформяне на профила-отчасти да...Иначе по писането ще ги познаете...
Някое обидено "височество" няма ли да се появи?...

Как да се появя като още асимилирам психологическия анализ и се чудя къде съм сбъркала, та не съм завършила педагогика и сега развалям хубавата картинка Joy
За да продължим проникновения анализ, трябвада обърнем внимание и на съпътстващите картинки. Като се има предвид, че съм пляснала в аватара си мъж, сигурно следва че съм и незадоволена на всичкото отгоре hahaha
Сладурката, по твоята логика трябва ли да си правя извода, че ти си грозна и затова си си сложила красавица в подписа Wink Peace

Иначе единственият извод от никовете, който съм си правила и то с много условности е, че потребителките, в чиито никове се съдържат имената на децата им, пребивават тук повече заради полезната информация/отчетните теми/бъдещи и настоящи майки и т.н., а не заради клюкарника примерно. Но и от това правило си има изключения, веднага се сещам за Сакри примерно.

# 35
  • Мнения: 899
Аууу, Chanel, каква си лоша  Mr. Green

п.с. малко лига се стича от мен...

# 36
  • Мнения: 3 537
А такива като мен,които са с истинските си имена и с годината на раждане,са много честни,направо светици. Mr. GreenНе мислите ли така? Laughing

# 37
  • Мнения: 4 806
не, не мисля Simple Smile има изключения и те не са малко... точно сега се сещам за едно, вярно без годината... ама със собствено име

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
А такива като мен,които са с истинските си имена и с годината на раждане,са много честни,направо светици. Mr. GreenНе мислите ли така? Laughing

Така, така...А, също и тези без годината на раждане... newsm47 newsm48

# 39
  • Мнения: 3 447
Пак ще се наложи да блесна в очите ти,ама какво да се прави-живея в много красив варненски квартал близо до морето и притежавам също така сносна вила близо до Златни пясъци,на всичкото отгоре мъжът ми е капитан на кораб,че и под чужд флаг плава говедото му с говедо!От всичко току що написано излиза,че съм мааалко над средностатистическото равнище.

Въх, уби ма Tired

# 40
  • Мнения: 4 806
да, Chanel, определено блесна в тази тема, както подобава ... на ник-а и...

Дона, присъединявам се към емоцията, която изпитваш Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 2 437
Не съм съгласна и е абсурдно по ника да определям човека, който стои зад него.

# 42
  • Мнения: 46 511
да, Chanel, определено блесна в тази тема, както подобава ... на ник-а и...

Аз до сега не бях видяла такава връзка, но след демонстрацията ... Tired

# 43
  • Мнения: 3 423
... на всичкото отгоре мъжът ми е капитан на кораб,че и под чужд флаг плава говедото му с говедо!От всичко току що написано излиза,че съм мааалко над средностатистическото равнище.

Хи-хи, да взема ли сега да вметна любимата си реплика... Майтап, бе, Уили.

Мен никовете не ме дразнят, не ме възбуждат, абе все ми е тая кой как
се е нарекъл. Това, от което се дразня, е постоянното им сменяне.
Примерно, преди две години имаше Дебеланата, която после стана
Стройна Фиданка, после Утринна звезда, после Arwen bla-bla, после Вечерница,
може и да съм пропуснала някое превъплъщение, имаше една Виргилия,
после беше Уентургилия, после не знам си каква, имаше Бу, после
беше Рижа прекрасница, после не знам си каква, имаше Всъщност съм
Калина, после се прероди във Франзела Калина, после не знам си какво,
Lennilaf стана Lennie, после Елена с апостроф, после един Бог знае
какво...

Е, ей това ме побърква. Таман си изградя мнение за писателките,
наостря очи и уши какво ново са написали, а те взели, че си сменили
самоличността. Което намирам за шизофренично. Айде, намерете себе
си, пък тогава се регистрирайте.  Naughty

А иначе има една потребителка Lilqna, дето все я чета "лигня", да ме прощава.  Laughing


# 44
  • Мнения: 4 806
Liska, и Фройд би завидял на драматичния психологизъм в постинга ти Simple Smile Казано с одобрение, разбира се (от моя страна)... вярно, че само за част от написаното...

Общи условия

Активация на акаунт