Седмица на трепети, надежди и сбъднати желания (24.07-30.07)

  • 7 297
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
МЕГИ с теб съм  Praynig
Уиш, консултирай се с лекар и прочети темата за кървене и бременност в "Проблемно... (поне на мен ми подейства успокояващо).

# 166
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета Hug.
Днес съм много щастлива и в прповдигнато настроение,защото най-нарая си купих кола newsm62.Това е първото толкова голямо и скъпо нещо което си купувам сама и съм много щастлива.А най- ме радва,че колата ми /как хубаво звучи само/ е голяма и може да побере поне две бебешки столчета на задната седалка Grinning.Е похвалих ви се.
Wish,не се притеснявай излишно,защото така само си вредиш.Успокой се и се обади на доктора си,може да няма нищо тревожно.Стискам ти палци всичко да е наред.
Megi, не си сама Hug.Всички момичета сме с теб.От все сърце ти пожелавам бързо да мине всичко и бързо да се възстановиш.Успех и кураж ти си силна и ще успееш newsm17.
Цветенце,не го мислете много.Правеге си любов,наслаждавайте се един на друг,обичайте се и ще видиш,че чудото ще стане  bouquet.Успех мила.
На всички ви пожелавам лека и хубава вечер  Hug.А най-хубавото е,че утре е петък Joy

# 167
  • Мнения: 1 925
Меги, с теб сме !  Hug Моля се всичко да се развие по най-добрия начин, доколкото е възможно.   Praynig

# 168
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Меги дано всичко мине бързо и възможно най-безболезнено. Да се възстановиш бързо и да си скоро отново на фронта. Прегръдка!  Hug

Зайо честито возило! Безаварийно возене ти желая  Peace

Уиш пий прогестерона и лежи. И се успокой доколкото е възможно. Стискам ти палци скоро да спре кървенето и да нямаш повече проблеми до края!

Аз имам мнооооого работа, но да знаете че ви шпионирам  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 3 154
Меги и Уишче, с вас съм мислено, момичета! Hug

Зайо, честита ти нова придобивка! Айде скоро поне едно столче да сложиш на задната седалка Wink

Страчи, ти тоз момък от аватара ли чакаш? Mr. Green

# 170
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
момичета, събуждам се тази сутрин с някакво странно усещане и какво да видя Shockedмоя ми опипва гърдите много старателно,като видя,че отворих очи ми вика-бременна си да знаеш,от къде разбра го питам, а той- ами виж как са пораснали.мале умрях си от смях и ми е такава готино настроението тази сутрин.след два дни трябва да ми дойде ама нямам търпение и мисля днес да си взема един тест,какво ще кажете newsm78 а пък и от 2-3 дни ми се гади от цигарите.надявам се да има резултат този месец,стискайте палци.

# 171
  • Мнения: 200
Здравейте милички!  wavey  Честит ви smile3558!
Меги кураж мила, ние всички сме с теб.  spoko Дано мине всичко като по вода и бързичко да се възстановиш.  Hug  bouquet
Уиш всичко ще е наред мила.  Hug  Само се успокой, ако можеш, и си почивай.  Heart Eyes
Зайо честита ти придобивка! Леко и безаварийно шофиране!  travel
fraUlica стискам ти палци мила,  fingerscrossed  ако искаш изчакай дата на М за теста. Аз така съм решила да направя, не че не ме сърбят ръцете, ама се въздържам.
Ние приключихме с ремонта и стана много хубаво,  thumbsup  остава само да ни докарат мебелите и сме напълно готови.  Peace
Хубав ден момичета!   bouquet  bouquet  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 925
Сънчи, мдам чакам го, каза че тия дни ще дойде да ме вземе да се женим и да си народим 5-6 бебенца, ама никъв го няма  Joy  hahaha
Момичета, честит петък   bouquet Лека-по лека започвам да се чувствам човек, днес съм направо жизнена. От вторник все си мисля всичко дне, че са петък  Wink Но най-накрая дойде  newsm44 Тази седмица мнооог трудно ми мина...
Уиш, миличка стискам палци всичко да е на ред - само почивай !   Hug
fraUlica, изчакай поне 5-6 дена закъснение.  Peace Знам че всички нямаме търпение, но ако е станало е станало, пък според мен е много гадно да направиш тест с един ден закъснение да е отрицателен и да си попариш надеждите - поне аз така разсъждавам, стискам за поне 10-15 дена закъснение, защото както повечето знаят при бебеправенето и стремежа и вълнението да е станало този път, понякога психически цикълът ни закъснява - като че ли да ни тормози... Та това е съвета ми тест на 10 дена закъснение.  Peace Пожелавам ти след 10 дена да ни се похвалиш с две чертички на теста !   Praynig
Жабче, ей шпионин  Hug
narnia, браво за ремонта, блазе ви
   bouquet

# 173
  • Мнения: 2 120
wish, непременно отиваш на лекар, а м другото време лежиш. Никакво мърдане от леглото. И най-важното-успокой се.
Меги с теб сме миличка. Всичко ще мине и ще се оправиш.
Честито возило, Зайо. Хубаво е да си купиш нещо със собствени средства.
При мен е нормален работен ден до обяд и после релаксаааа.

# 174
  • Мнения: 264
Здравейте сладурани Grinning. Най-сетне дойде този дългоочакван петък Joy.Благодаря ви на всички за пожеланията и ви пожелавам да имате само такива положителни емоции.Довечера ще изпробваме буто,защото ще пътуваме до Пловдив Simple Smile.

Wish пазиш леглото нали? Simple Smile.И никакви притеснения Hug.
FraUlica имай търпение и изчакай поне датата на М.,знам колко е трудно да се чака,но прояви търпение сигурна съм,че можеш  bouquet.Стискам ти палци скоро да се похвалиш с най-хубавата новина.Късмет Hug
Narnia честит ви ремонт Wink.Знам колко е хубаво сега,когато всичко ти е чистичко и новичко Grinning.
Megi всички те очакваме да се върнеш и да кажеш,че всичко вече е наред.Стискам ти палци и се моля всичко да мине успешно Praynig.
Хубав и приятен петък на всички   bouquet

# 175
  • Мнения: 166
Здравейте момичета
Аз иска да споделя с вас, че тези дни ми се натрупаха доста лоши новини. Вчера ходих на доктор първо ми каза че този месец няма да имам пак овулация  Weary . А после след като погледна спермограмата на мъжа ми, каза че въобще не е добра, много малко от спермотозоидите са годни за оплождане на яицеклетката smile3518 . Но пък се радвам, че направихме изследването и видяхме че имам проблем. Поне сега знаем, че има проблем и да се лекуваме и двамата. Беше ми много трудно да му кажа, страх ме беше. Цял следобят се чудех как да подхвана темата. Как да му кажа, за да не се притесни и паникьоса.
Но тъй като знаеше, че ще ходя на лекар и той ще погледне изследванията, като се видяхме веднага ме попита какво е станало. Едвам, едвам се сдържах да не заплача, не исках да го плаша. Казах му първо че този месец няма да имам овулация и след това му казах, че и той има проблем. Ох така ми олекна. Гушна ме и ме попита дали ще  може да се лекува и какво трябва да направи, къде трябва да ходи на лекар. Зарадвах се че има желание да се лекува, защото по едно време мислех, че не искаше още да имаме бебче. Не знам да ли да съм тъжна, че изследванията са лоши или щастлива, че разбрахме за проблема и сега да се лекува и той. Объркана съм.

МАГИ - бъди силна, ние сме с теб и ще се молим да мине всичко успешно и по скоро да се възстановиш

Wish - почивай, и се опитай да не се притесняваш

Зайо - честита нова придобивка, със здраве да си я ползвате и без аварийно

НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ УСПЕШЕН  ДЕН
И НЕ ГУБЕТЕ НАДЕЖДА


# 176
  • Мнения: 264
Anna 25 най-хубавото е,че сте открили проблема и сега знаете в каква насока трябва да работие.Много е хубаво,че имаш и подкрепата на любимият.Не губи надежда и кураж baby_neutral. Сигурна съм,че всичко полека ще се оправи и ще си имате бебче Hug. Горе главата и гледай само напред и ще видиш,че всичко ще бъде наред Grinning.Успех мила  bouquet

# 177
  • Мнения: 515
Anna    Hug съжелявам за лошти новини мила но важното е че се обичате и двамата искате да се борите обедена съм че скоро всичко ще се нареди и бебчо ще дойде  newsm30

fraUlika  и  Narnia  май НЕчакаме лелите по едно и също време и аз се замислям за тестче ама викам поне този месец да издържа и да изчакам поне три дни закъснение или поне дата на която трябва да се появи Wink Blush много съм зле с търпението Rolling Eyes

zaio честита придобивка леко и безаварийно шофиране Hug  bouquet

Аз снощи се събирах с мои бивши съученици от техникума с които бяхме позагубили връзка с около 5- 6 години беше много весело като едно време смях  rotfImbo и стари спомени ме върнаха 6 години назад изкарахме незабравима вечер заедно.
А сега ви пожелавам лек петъчен ден ОБИЧАЙТЕ СЕ newsm51

# 178
  • Мнения: 1 701
Оказа се, че май няма при кой да отида на преглед днес. Не знам дали няма да се наложи да чакам до другата седмица. Не искам да ходя в болницата и да не знам на кой ще попадна! Sad
Кървенето понамаля, но не спира. При моя доктор мога да отида и да чакам, евентуално да се освободи малко време, за да вляза. Някой да не дойде или да закъснее, но сестрата казва, че не ми гарантира, че ще ме приеме...

# 179
  • Мнения: 4 331
wish миличка, едва ли само това е добър д-р. Незабавно потърси лекар който може да те приеме. Никак не е хубаво кървенето да продължава!

Общи условия

Активация на акаунт