Русееееееееее.... (13 тема)

  • 11 368
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 763
Момичета, някоя от вас има ли телефона на момчето, което снима с камера в родилното (казаха ми, че не взема скъпо), защото ни предстои кръщене?

# 46
  • Мнения: 442
Привет и от мен в новата темичка.... bowuu
Аз....малко така свенливо да попитам...Майка Зайка?!? Embarassed
Дали беше миналата неделя на ДАВ-а, следобяд, с голямата щерка? А днес по центъра към 12.30ч с двечките дечица?!? newsm78

привет, byni (бивша bety123). мда! Party там бях с мила в неделя. всъщност, живея в същия блок. и калин@ (дето мнооого отдавна не е писала тук) с яна бяха там също. и днес към 12.30 бях по трасето между `неделя` и халите. значи, вече ме познаваш Laughing следващият път, като ме видиш пак, да се обадиш Whistling. чуваш ли?!!
а ти защо не дойдеш утре на `пристан`-а? калоян е голям - вземи и него. аз ще дойда с мила.

# 47
  • Мнения: 5 577
Деса запази ли места?

# 48
  • Мнения: 5 299
Ми понеже днес няма да ходя до центъра, говорих с Дени, и тя се обади и запази маса Mr. Green На името на бг-мама,

# 49
  • Мнения: 435
И аз най-после да се включа в поредната темичка Embarassed
Честито на инж. Македонска  umnikuu
welcome на новоприсъединилите се русенки!
Честити рожбички на вече мамите newsm30  ylinfant

# 50
  • Мнения: 275
ООООООООООООООО, вие тази вечер май купонясвате,а??? Затова ви няма Simple Smile))) Веселете се и за мен!!!

# 51
  • Мнения: 946
Много пусто бе мам4ета,всички ли са по разходки и почивки newsm78?Как изкарахте на Пристана?Има ли някоя мама която може да ме светне дали солариума пречи като кърмиш?

# 52
  • Мнения: 952
Много пусто бе мам4ета,всички ли са по разходки и почивки newsm78?Как изкарахте на Пристана?Има ли някоя мама която може да ме светне дали солариума пречи като кърмиш?

Ооо, супер си изкарахме снощи, всички бяхме на лице нямаше отсъстващи.Предполагам, че и на гостенката и е харесало както на нас имаше и снимки естествено ама фотографките трябва да си отделят цял ден че да качват снимки Joy Joy А за солариума хич даже недей да ходиш при положение че кърмиш, вредно е това облъчване особено в този момент.

# 53
  • Мнения: 199
Привет и от мен в новата темичка.... bowuu
Аз....малко така свенливо да попитам...Майка Зайка?!? Embarassed
Дали беше миналата неделя на ДАВ-а, следобяд, с голямата щерка? А днес по центъра към 12.30ч с двечките дечица?!? newsm78

привет, byni (бивша bety123). мда! Party там бях с мила в неделя. всъщност, живея в същия блок. и калин@ (дето мнооого отдавна не е писала тук) с яна бяха там също. и днес към 12.30 бях по трасето между `неделя` и халите. значи, вече ме познаваш Laughing следващият път, като ме видиш пак, да се обадиш Whistling. чуваш ли?!!
а ти защо не дойдеш утре на `пристан`-а? калоян е голям - вземи и него. аз ще дойда с мила.



.....ММММ....Да....пак съм изтървала...Ама пусто така е, като не си стоя в къщи! Не съм прочела за "Пристана", но не ми беше и възможно! Тази сутрин изпратих Калоян с баба и дядо на Балкан, а другата седмица, живот и здраве, на море с мама и тати!!
Зайке, дай мила, идея, как да ти се "разкрия"...че малко се стеснявам.... Embarassed Embarassed

# 54
  • Мнения: 946
Ами хайде като ги качат ще ги видим.Браво,че се забавлявате ние сме още малки за гледане от баба Cry Пък за солариума тази год. ще пропусна тена.malka s4etkaкато ти гледам снимката май ходим при една и съща фризьорка!?

# 55
  • Мнения: 952
[quote au
Ами хайде като ги качат ще ги видим.Браво,че се забавлявате ние сме още малки за гледане от баба Cry Пък за солариума тази год. ще пропусна тена.malka s4etkaкато ти гледам снимката май ходим при една и съща фризьорка!?
Ха така ли? Laughing Laughing ами аз ходя при Десито и ти ли си при нея или си при Денка? Тя снимката е направена точно след като Деси ми изправи косата и ме щракна с джи ес ема ми Laughing

# 56
  • Мнения: 946
При Деси ходя даже оня ден бях,че след бременноста косата ми заприлича на метла. Laughing

# 57
  • Мнения: 696
Много пусто бе мам4ета,всички ли са по разходки и почивки newsm78?Как изкарахте на Пристана?Има ли някоя мама която може да ме светне дали солариума пречи като кърмиш?

Ооо, супер си изкарахме снощи, всички бяхме на лице нямаше отсъстващи.Предполагам, че и на гостенката и е харесало както на нас имаше и снимки естествено ама фотографките трябва да си отделят цял ден че да качват снимки Joy Joy А за солариума хич даже недей да ходиш при положение че кърмиш, вредно е това облъчване особено в този момент.

 Crossing Arms за две стотинки не ме броите вече!

# 58
  • Мнения: 5 299
Много пусто бе мам4ета,всички ли са по разходки и почивки newsm78?Как изкарахте на Пристана?Има ли някоя мама която може да ме светне дали солариума пречи като кърмиш?

Ооо, супер си изкарахме снощи, всички бяхме на лице нямаше отсъстващи.Предполагам, че и на гостенката и е харесало както на нас имаше и снимки естествено ама фотографките трябва да си отделят цял ден че да качват снимки Joy Joy А за солариума хич даже недей да ходиш при положение че кърмиш, вредно е това облъчване особено в този момент.

 Crossing Arms за две стотинки не ме броите вече!
Ама ти съвсем се затри в последно време.

Аз държа да кажа, че това беше една от най-хубавите срещи. Аз лично изкарах невероятно. Радвам се, че се събрахме - трябва пак да ГО "направим" Mr. Green Дивианка е страхотен човек Hug Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 696
Дрази ме ти, дразни ме .....

Общи условия

Активация на акаунт