Явен опит за измама- бихте ли се обадили в полицията?

  • 1 954
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
И аз да се  включа като още един, който си е имал работа с такива мошеници.Ето и какво се случи:
На мъжа ми му се обадил някой си Сашо,който бил идвал да гледа колата (пуснали сме обява ,че си продаваме колата) и ако искал мъжа ми да изкара малко пари,че му изглеждал свестен.Ставаше въпрос за всмукателни дозатори за 11 220 лв и мъжа ми щял да вземе 13000 лв печалба.Не ми се пише,че е много дълго,но на края ни заплашваха,че следели колата и че щели да ни взривят и някакви такива неща.Само искам да ви кажа,че едва ли скоро ще им мине през ума да се обаждат пак за такова нещо!!!!!!!!!!!!!!!!!

Стигнахме до извода,че гледат обявите и колкото горе-долу пари ти трябват толкова ти предлагат,бяхме я обявили на 16 500 лв.Само дето с тази разлика,че на нас не ни е зор и ни е все едно дали ще я продадем веднага!Ако мине номера мине-на това разчитат.И другото е ,че ни се обадиха в деня,в който обявата беше свалена-един вид може да сме я продали!

Чак ни казаха номера на колата и т.н. да ни сплашат-пълни смешници!!!!Въобще не се сетихме веднага от къде имат инфо за колата !

Само дето на обявата сме дали един телефон,а на самата кола (има табелка,че се продава) друг и всеки би се сетил как са му разбрали номера.

Та...такива неща-ако и на вас се случи -ето и един от начините да се свържат с вас!

п.п. сега сме замислили капан за подобни измамници и като има резултат ще ви разправям

# 31
  • Мнения: 143
Току що ми се оплакаха с побна информация, дори същата бих казала.

Общи условия

Активация на акаунт