Интересна статия - възмущение от снимка на &#

  • 2 030
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 353
Толкова е хубава снимката!
Ми тия отзиви показват, че все още голяма част са задръстени!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 252
Луди има навсякъде, но в Америка са най-много.

# 32
  • Мнения: 593
Нищо "хамериканско" не може да ме учуди след оня случай дето осъдиха един баща за педофилия защото си беше снимал бебето, и дал снимките във фото да му ги промият!
Има нещо много сбъркано при тях, и не вярвам да се оправят. Малко нещо са полудели на тая тема. Най вероятно и ние ще ги стигнем , щото как ще останем по назаде.

Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ.... и аз вчера направих 3-4 голи снимки на мойто диване, преди да го вкарам в банята...

Аз не виждам нищо сексуално в тази снимка...
Абе тия хора са луди за връзване!
newsm11

# 33
  • Мнения: 949
Tези американци не са в ред bash
Снимката е много хубава,а бебето голям сладур  Hug
newsm10

# 34
  • Мнения: 545
не знам какво точно разбираш под нация, но не мисля че се опитват да бъдат цивилизовани - не и в "нашият", европейски смисъл на тази дума.

по-темата: ненормалници. изперкали прекалено на тема секс извратеняци, при това изперкали от прекалена святост. на думи, разбира се.

еди

за съжаление , колкото по- цивилизована се опитва да бъде една нация, толкова повече ограничения и табута си поставя - това за западната цивилизация като цяло, що се касае за американците е ясно, че не са изминали кой знае колко дълъг път от белите бонета и библията запасана на кръста Crazy

# 35
  • Мнения: 1 735
Снимката е страшно мила.  Laughing Дори ареолата на жената не се вижда ,нито пък устата на бебето.
В крайна сметка ,малко розово бебе се храни по най-естествения начин. Къде го видяха това сексуалното?  ooooh!

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Снимката е страшно мила.  Laughing Дори ареолата на жената не се вижда ,нито пък устата на бебето.
В крайна сметка ,малко розово бебе се храни по най-естествения начин. Къде го видяха това сексуалното?  ooooh!

Да, толкова сексуално, колкото бебе захапало топка

# 37
  • Мнения: 1 735
Снимката е страшно мила.  Laughing Дори ареолата на жената не се вижда ,нито пък устата на бебето.
В крайна сметка ,малко розово бебе се храни по най-естествения начин. Къде го видяха това сексуалното?  ooooh!

Да, толкова сексуално, колкото бебе захапало топка
Хах! Утре вдругиден току - виж забранили в Америка топките ,понеже приличат на цици...  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 047
   Аз пък искам да ви кажа, че ми махнаха подобна снимка от бегесайт.

# 39
  • Мнения: 4 629
"въпреки че самото кърмене се радва на все по-голяма подкрепа от правителството и медицинските среди" - за това става въпрос. Иначе самите т. нар. хамериканци съвсем не са големи фенове на кърменето

# 40
  • Мнения: 4 242
Колко трябва да си извратен, че да виждаш нещо сексуално в сучещо от мамината гръд бебе? #Crazy

# 41
  • Мнения: 2 257
Абонирана съм за Psychology Today, тук в Щатите. Януарският брой имаше тази корица: . Познайте какво стана в следващия брой и какви писма се получиха в редакцията от възмУтени и огОрчени гражданья. Laughing Редакцията най-безпристрастно публикува и двата типа мнения - от крайността, че това е недопустима снимка за уважавано списание като това, до такива, че няма нищо по-красиво от една умерено еротична фотография.....

Америка е различна и огромна страна и само който е живял тук и то доста повече от година-две, наистина може да я разбере и то донякъде!... Само на който не е живял тук всичко му е ясно.Wink  В Америка са широко застъпени много религиозни течения и разбирания, начинът на живот и поведение е коренно различен от град до град понякога, има значение южен или северен е щатът, хиляда и едно неща имат значение. Изобщо не ме изненадва, че бай Стенли от Съмървил, Тексас, вдигнал телефона и казал, че това е "гадна, сексуална снимка", или че леля Роуз от Охаойвското село Лонли Вилидж изпищяла като мома, на която някой е задигнал полата, виждайки снимка на кърмаче. В статията се казва, че сред американците има голяма пуританска прослойка, а не че "Американците са големи пуритани", както е преведено в първия постинг...Да, има такава прослойка и те най-много врещят. Не можете да правите обобщения за всички американци обаче, въз основа на една статия (две, с моята снимка). Има си хора за всичко. Има и място за всички. Хората са различни, имат и изразяват мнение, независимо дали се харесва или не. Дава се възможност за изява и на двете страни - и на тази, която заклеймява, и на тази която одобрява. Освен това, както вече бе споменато, кърменето е "особена" тема в Щатите, необяснимо странна и за мен, като дебатите  най-вече са за обществените места. Както пише още в статията, която не знам защо не е преведена до края, нещата се раздвижват и да речем звездите изненадващо са тези, които прокламират кърменето.

Аз, като българка, разбирам недоумението на всички тук как е възможно това, особено за красива и невинна снимка като тази с бебето. На мен лично ми трябваше време да свикна с факта, че тук не гледам цици и дупета не само по филмите, ами и въобще, на общо основание. Няма как да видя черния дроб на Камелия и подробностите й да ми се навират в лицето денонощно (е, има си форум за това Laughing) Но нещата имат и друга страна, която е доста обширна и почти невъзможна за обсъждане тук.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 735
   Аз пък искам да ви кажа, че ми махнаха подобна снимка от бегесайт.

А кой е сайтът? Сподели ,че да знаем другия път и ние да си сложим такива снимки там.  Laughing  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт