Колко са редовните посетители на форума?

  • 3 027
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 299
Всеки ден - да, и основно вечер.
Отварям първо "Красива мама", после "Клюто" и ПО градове. Ако се застоявам шетам, навсякъде.

# 46
  • Мнения: 1 800
Аз съм на периоди - когато имам време. Понякога съм много редовна, понякога не влизам със седмици. Зависи. Не съм пристрастена, но обичам да си убивам времето във форума. Чета доста, а според настроението и пиша.

# 47
  • Мнения: 1 063
Влизам не много редовно, но когато имам време или някаква питанка, която трябва да разреша - в седмицата поне през ден. За това и моите подфоруми са "Красива мама", "Здравните..", "Дом и семейство", " На път..., "Клюкарник".

# 48
  • Мнения: 953
Всеки ден, да! Прекарвам по доста време  Embarassed ... къде ли не.
и аз така Peace
и аз така

# 49
  • Мнения: 8 242
Постоянно ми е отворен форума и се ровичкам винаги, когато бебока ми остави малко въздух  Crazy Най-вече в отчетните, кърмаческия.. Понякога ровя навсякъде, ама не ми дават много възможност  Whistling
Мъж ми каза, че съм се наркоманизирала вече с тоз форум  hahaha

# 50
  • Мнения: 11 029
Всеки работен ден съм тук - предимно в "Искам бебе"," Клю", "Красива мама", "Дом и семейство" и габровската отчетна.

# 51
  • Мнения: 3 356
Цял ден вися във форума  Crazy,карам ги подред подфорумите.

# 52
  • Мнения: 2 000
Понякога всеки ден, понякога веднъж седмично. Влизам предимно в Отчетните, Майките, Готварския и Дом и семейство.

# 53
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Всеки ден съм тук  Crazy
Влизам в Дом и семейство и в готварките рецепти.

# 54
  • Мнения: 6 472
Всеки дън съм тук Grinning

# 55
  • Мнения: 293
Като видях заглавито и първо си помислих, че питаш за колко са нормални.  Mr. Green


 hahaha Много яко.

нали  Mr. Green

отначало се бях засилила към искам бебе, потиснах се , и беж към клюкарника - откъдето една моя позната мама редовно ми пращаше смешки - вече аз й пращам Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile доста работно време отива в бг-мама, ей  Embarassed

# 56
  • Мнения: 36 105
всеки ден, не спирам компютъра и форумът си е все на екрана Simple Smile

# 57
  • Мнения: 9 908
аз пък сефте влизам. Не знам защо пише, че съм редовен посетител  Shocked

ааа, в Красива мама влезнах веднъж и няма да завтарям................

# 58
  • Мнения: 3 042
Всеки ден влизам във форума Laughing. За съжаление на последак не ми остава много време. Cry Най-много време прекарвам в "Хранене с АМ" Rolling Eyes, но и на доста други места влизам  Wink

# 59
  • Мнения: 1 616
И аз съм от редовните - навик ми е като пусна компютъра, да отворя форума. Кисна най-вече в клюкарника, красива мама, дом и семейство... Друг е въпросът, че все по-често ми е скучно и все по-рядко пиша... Tired

Общи условия

Активация на акаунт