докога използвахте плота за повиване?

  • 1 588
  • 47
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 495
Питам,защото моят се скъса на едно място и се чуда дали има смисъл да купувам нов или да карам с този?Моят син е на 9 месеца. Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 790
Още го използвам. Много ми е удобно, особено като е свършила големия бизнес в памперса.

# 2
  • Мнения: 432
Аз не съм ползвала.Но май няма смисъл да купуваш.Те вече много се въртят при смяна на памперсите.Пък и скоро може да минете на памперс-гащи.

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз вече не го ползвам.

# 4
  • Мнения: 601
До края на 10-ия месец. После вече много се въртеше и го махнах.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 798
До към 6 месец, след това вече много се въртеше и ме беше страх , че ще се изтупа от високото...не копувай нов.

# 6
  • софия
  • Мнения: 495
Благодаря за отговорите,момичета  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 957
И нашият се скъса,но не мисля да купуваме нов.Ще караме с този до дупка:)
А тези,които не ползвате плот-как сменяте памперсите? newsm78 На леглото?

# 8
  • Мнения: 1 800
И моя се скъса в единия ъгъл, но още го ползвам, удобен ми е, но нямам намерение да купувам нов, защото е скъсан. Ще го ползвам още малко и ще го хвърля.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 798
В интерес на исктината и моя се спраска,около 3 см от единия край, но го пазя за новото бебе. Мисля да го заляпя с канколит.
Ами да, на спалнята,или на дивана го сменям сега.

# 10
  • Мнения: 3 447
Все още го ползвам, но моят всъщност е шкаф. Интересното е, че когато го сложа на леглото, се върти навсякъде, а горе не смее - страх го е явно Laughing Но плота го ползвам само ако се е наакал, иначе го преобувам прав и в движение Grinning

# 11
  • Мнения: 237
Използвах го докато Алекс стана на 1,2м.После ме достраша,че ще се спраска.Ама е много удобен Peace

# 12
  • Varna
  • Мнения: 288
Много ми беше удобен и го изпозлвах докато сина ми стана на около година и седем,осем месеца.Доооооооста е амортизиран горкия,но мисля да си купя детска мушама някаква и да си го облепя отново за новото бебе.Ще видим дали ще се получи,но не виждам причина да не стане.

# 13
  • Мнения: X
До 4ия - 5ия месец.

# 14
  • Мнения: 2 000
До 11 месец. Тогава се скъса, хвърлихме го и не сме купували нов.

# 15
  • Мнения: 1 427
До преди 2 месеца.Няма смисъл да купуваш нов!

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Още го ползвам, скъсан е, но не му придирям. Аз държа Фелипето здраво, пък и той не мърда много. На легло памперс не сменям.  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 259
Все още го използвам,само че го преобувам на спалнята.

# 18
  • Мнения: 648
    Ползвам вече втори плот Crazy и той се прокъса, но без такъв не мога, без гръб ще остана, слагам Али и й давам нещо да се занимава, докато аз сменям пампито Grinning

# 19
  • Мнения: 1 108
Аз все още го използвам .Много ми е удобно

# 20
  • Мнения: 2 768
Все още го ползвам, но моят всъщност е шкаф. Интересното е, че когато го сложа на леглото, се върти навсякъде, а горе не смее - страх го е явно Laughing Но плота го ползвам само ако се е наакал, иначе го преобувам прав и в движение Grinning

И моя плот е върху скрин, много удобно! По-голям е от другите плотове за повиване и мисля, че още дълго ще го ползвам. За 10 мин сме готови след баня и кръста ми е "запазен"!

# 21
  • Мнения: 425
Някъде до към 8-я месец.

# 22
  • Мнения: 135
Още го ползвам... Е, и нашия се позакъса, ама не много.. пък и го обърнах със здравата страна към мен.. Иначе, на леглото не ми е удобно..

# 23
  • софия
  • Мнения: 495
Явно ще карам с този,докато може.Мерси за отговорите  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 171
Ползвах го до преди 1 седмица. Тогава се преметна в леглото си, а аз бях до него и не успях да го хвана. След тази случка го махнах.

# 25
  • Мнения: 2 071
Още го ползвам.

# 26
  • Мнения: 6 155
До преди месец, т.е 2г и няколко месеца  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 356
До към 5м.,после правеше опити да скача от високо  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 465
И аз си го ползвам още, но моят е голям, обаче има малко скъсано в едното ъгълче. Аз си мисля, че е станало така, защото е върху шкафа в банята и от влагата. Но щом при повечето от вас се е случило, значи е нещо нормално.

# 29
Не повече от една година, след това синът ми стана прекалено тежът за да го вдигам постоянно, а и не стоеше, така че минахме на други варианти.

# 30
  • Мнения: 4 392
Аз го махнах ,когато Симона започна да се обръща и да натежава.Беше сложен на нейното креватче и се страхувах,че ще падне.
Оттогава слагам памперсова пелена  на леглото и така сменям памперс.
Не сме имали "аварии". Peace

# 31
  • Мнения: 1 711
Още го ползвам, скъсах един вече и си взех този от едната баба. И наистина на плота като му тикна нещо интересно в ръцете ( малко такива неща останаха) успявам с , а иначе е ад. И друг плюс е, че след баня ми е много по-удобно там, отколкото на спалнята да го преобличам и гоня!

# 32
  • Мнения: 683
До към 6 месец, след това вече много се въртеше и ме беше страх , че ще се изтупа от високото...не купувай нов.
И аз така. Смятам, че ще ти е излишен.

# 33
  • Мнения: 559
И моя се скъса леко в краищата, но това не ми пречи да го ползвам. Не мисла да го махам скоро защото ми е много удобно да я обличам там. Тя доста мърда, но като гледа че е високо малко се стъписва.

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
до сега го пол3вам....нашият е цял шкаф, който може да се прибира...след време може и да се пол3ва като скрин

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И ние все още го ползваме, когато успея да задържа малкия на него. Доста е позакъсан вече, а и Коси не пропуска да дърпа където свари. Скоро ще го пратим на боклука.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 47 981
аз пък вече отдавна не го ползвам newsm78,моя толкова се върти,пълзи,мърда,че не го слагам там

# 37
  • Мнения: 593
До 6 месеца. но моят беше много паянтов.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина вече не е с памперс, но ми е удобен да я обличам на него, защото иначе се гоним из цялата къща, тъй че все още си седи, макар че се е поокъсал.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 407
Моят повивалник също е скъсан на едно-две места, но това не ми пречи да го ползвам. Много ми е удобен и се надявам още известно време да го използвам. Според мен няма смисъл да си купуваш нов, карай си с този ако още ти върши работа.

# 40
  • Мнения: 2 672
ами нямахме такова нещо Grinning

# 41
  • Мнения: 888
Изобщо не съм използвала такъв плот и не съм усетила липса...
И за това бебче не смятам да купувам! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 888
мойри, гласувах за бебчето! Hug Успех!

# 43
  • Мнения: 120
До 8-ия месец докато не падна от него ( добре, че беше в креватчето му).

# 44
  • София
  • Мнения: 3 983
За мен това е единствената неупотребявана вещ, взех си непромокаемо чершафче за многократна употреба , постилам си го и си я преобувам на него. Друг е въпроса, че от няколко месеца е почти невъзможно да я задържа за 20 секунди неподвижна и да я облека, върти се като луда!

# 45
  • София
  • Мнения: 708
още го ползвам..сложила съм го върху един скрин и си вдигам децата след баня да ги намажа и облека, по-удобно ми е...иначе трябва да се навеждам

# 46
  • Мнения: 98
Ами оказа се всъщност,че няколко месеца само го използвах.Като започна да се обръща само и да шава повечко-край!Не си спомням точно,но мисля че докъм 7я месец беше,после-на леглото,че по-широко Wink

# 47
  • Мнения: 2 672
мойри, гласувах за бебчето! Hug Успех!

мерси Ивинка Hug

Общи условия

Активация на акаунт