колики

  • 1 100
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 101
Не знам дали темата е подходяща за тук, но искам да попитам какви капки за колики използвате  newsm78 В момента сме на Саб Симплекс по предписание на педиатъра, но нямат особен ефект.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 576
Ние пихме Еспумизан. Сякаш бяха по-добри от Саб-симплекс. Пробвай и успех.

# 2
  • Мнения: 992
и ние ползвахме еспумизан и беба нямаше много колики мисля че й помогнаха тези капки

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Трябва да изпробваш различни неща и да видиш кое ще й действа. Ние от Еспумизана не видяхме полза за разлика от Саба, но при всеки е различно. Давах също и чайче от копър и чая на Хип против колики. Пиехме и Нутрилон Омнео. От това АМ най-голяма полза видяхме. Борис беше с много силни колики.  Crazy
Желая ви малко по-бързо да мине този период, защото каквото и да даваш коликите просто трябва да си отминат и надраснат. Успех!
  bouquet

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Саб Симплекс, Еспумизан и Инфакол, но не помогна нищо.5 месеца рев и нямаше спасение докато не им дойде времето да си отидат.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз давах Бебинос и останах страшно доволна.Неприятни на вкус са,но помагат Peace

# 6
  • Мнения: 4 155
При нас инфакола помага. Спрях го за 1 седмица и уж нямахме колики. Но от 2 дена пак реве и пищи на сън и от днес почнах пак.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 802
Моята рецепта против колики беше - Еспумизан за бебчо, чайче на ХИП + моята диета (никакво кафе, какао, силни подправки, боб, леща, диня, кайсии, праскови, ягоди, почти никакво пържено) и чай от копър. Определено имаше голям ефект. Желая ти успех и бързо и лесно да му минат на бебочето!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 481
Тези колики са нещо ужасно Sad. На нас тази вечер ни се случиха за първи път. Бебка не спря да плаче от 7 до 11, 30 часа. Накрая пратих таткото да купи Саб симплекс и и дадохме. Преди малко заспа, но имам чувството, че е от умора. Дано не продължават много дълго, защото е ужасно да гледаш детето ти как се привива и плаче а ти нищо да не можеш да направиш Cry

# 9
  • софия
  • Мнения: 432
и ние бях ме на саб симплекс. редувах чай от копър с чай от анасон. при нас имаше ефект.
чаят на хип в които има мента ни ги засилваше.успех. ще трябва да изтърпиш newsm03

# 10
  • Мнения: 487
Минахме през Саб, Еспумизан, Бебинос, Лефакс, Лефаксин, чайове и т.н. - нищо! Помогна ни само Инфакол-а, въпреки, че във всичките изброени основната съставка е еднаква - симетикон - явно другите добавки имат значение за конкретното бебе.
Дано да откриете вашия лек скоро!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Минахме ги всичките, май Еспумизана действаше най-добре, но със или без тях, коликите си ги имаше, трябва да се надживее, за съжаление, а и да те успокоя, че зъбите са още по-гадно нещо, тъкмо минаха коликите и след  две седмици - зъбиии, по цял ден мрънкане и носене на ръце. Simple Smile Е не при всички бебоци е така, дано вие нямате проблем със зъбките, но при нас коликите бяха ужасни, а сега и това - но ще се справим.  Wink

# 12
  • Мнения: 77
 Давам Инфакол, но от скоро и затова не мога да кажа със сигурност, но май по-добре ни действат от Саб Симплекса

# 13
  • Мнения: 962
Ние от САБ се запичахме.Много сме доволни от Бейбинос.Неприятни са на вкус-ДА,но ние правихме следното.В  една лажичка капвахме нужното кол.капки и добавяхме АМ и ги приемаше добре.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 165
ние ползваме еспумизан преди хранене и сме доволни.от чая на хип- newsm11.но явно при всяко бебче е различно.

# 15
  • Мнения: 559
Аз пробвах почти всичко и нищо не помагаше, след това спрях да и давам каквото и да било и сякаш беба се поуспокои Simple Smile

# 16
  • Мнения: 318
Аз давах на малкия саб симплекс и чай от анасон. Имаше колики но не чак толкова силни. Отминаха още края на първия, началото на втория месец.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Саб симплекс давах и аз. Като свършиха, купих Бейбинос, но така и не допряхме до тях. Правех чай на Хип против колики, но изразходихме само половин кутия. При нас нещата минаха бързо и лесно  Hug

# 18
  • Мнения: 152
При нас само Инфакола помогна. Изпи 8 шишета. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 362
Аз давах Еспумизан,но имахме малко колики

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Еспумизан, но трябва да се дават редовно преди всяко хранене.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ние пробвахме Саб, Еспумизан, Инфакол,чай Хип.Нищо не помага.Накрая взех Бебенос.Мисля, че последните ни помогнаха или коликите преминаха.

# 22
  • Мнения: 82
Ние ги изпробвахме всичките капки но нямаше никакъв резултат.Чай от копър и анасон и го слагах в скута си по коремче и се успокояваше така.Добре,че преминаха ,че #Crazy

# 23
  • Мнения: 200
Миличка, ние пробвахме ВСИЧКО: Еспумизан, САБ Симплекс, Инфакол - много опаковки, индийско орехче и чай против колики. Дори аз пих копър и какво ли още не, та дано през кърмата да му се влее нещичко за успокоение. Всички тези помощни средства намаляват болката, неминуемо, но истината е, че НИЩО НЕ ПОМАГА. Бебко трябва просто да ги изживее. Дано ви мине по-бързо!

# 24
  • Мнения: 346
Ние пробвахме Саб, Еспумизан, Инфакол,чай Хип.Нищо не помага.Накрая взех Бебенос.Мисля, че последните ни помогнаха или коликите преминаха.
все е дно за моето бебе си го писала Laughingкак ги даваш ?аз давам преди всяко хранене по 3капки

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Бебенос ги давам само когато започни да я боли, а то се случва предимно след 18,00 часа.И тогава и давам 4-5 капки.

# 26
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
и ние ползвахме еспумизан и беба нямаше много колики мисля че й помогнаха тези капки
И ние така.

# 27
  • Мнения: 346
Бебенос ги давам само когато започни да я боли, а то се случва предимно след 18,00 часа.И тогава и давам 4-5 капки.
на нас коликите ни до преди два дни бяха целодневни.от онзиден са само след 18ч,но аз не смея да намаля капките след всичко което преживяхме.дано минат скоро и на вас и на всички бебчета Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 596
Аз пробвах почти всичко и нищо не помагаше, след това спрях да и давам каквото и да било и сякаш беба се поуспокои Simple Smile

И аз давах всички възможни, известни лекарства, дори и хомеопатичните пробвахме, но нищо!  ooooh! Три месеца, като по учебник, рев и свиване и гърчене и туй то ...

Общи условия

Активация на акаунт