Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Не се вкисвай, Виж какво хубаво време е навън. Тегли му една на ум и да си ходи Simple Smile

# 16
  • Мнения: 495
прав си, не си заслужава, тенкю за разбирането

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
А защо питаш само татковците??? Не мислиш ли , че и майките могат да ги пазят - и с пушка ако се наложи  Wink
Ако се сетиш да я пазиш чак като порасне .............................. ще е твърде късно.

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Защото дъщерите са определено слабост на бащите, а и те май имат повече респект.

Майка се опита да ми обясни някои неща, но доста късно. В нашете семейство не се е говорило за секс, дори не съм чувала баща ми да псува в мое присъствие освен ако не го засекат с колата /но вече бях доста голяма да караше/.
Смятам да си говорим с децата от рано, за да няма после проблеми и за двете страни.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Защото дъщерите са определено слабост на бащите, а и те май имат повече респект.

Това при вас може да е така, но не е правило или закон. Ако си позволила само мъжа ти да има  респект, то ........ лошо много лошо.
Аз има една дъщеря и тя ми е голяма слабост, обожавам я и я глезя много, но като направи проблем на някого в къщи, й казват "внимавай, че ще кажа на майка ти"  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 315
Смятам да си пазя детето, разбира се. Нищо че е момче - педофилите не подбират. Мен на 5-6 родителите ми и най-вече майка ми ме просвети в доста неща, тъй като бях твърде контактна и я беше страх да не стане някоя беля.

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Мъжът ми я глези и от мен има респект, но той се е заканил много да я пази.

# 22
  • Мнения: 2 274
   Малко офф: Като прочетох заглавието и се сетих за една случка, която ми разказа моя приятелка! Първо уточнение, че баща и е полицай, шеф на детска педагогическа стая в града! Много добър човек по мое мнение за разлика от майка и! Та моята приятелка / била е 14 годишна/ започнало едно момче от близкото до тях училище да я ухажва  Mr. Green! Спирал я на улицата, без да се познават, говорели си, носел и чантата и такива ми ти работи! Да но татко и със зоркото си полицейско око забелязал тези неща от балкона и един ден стиснал момченцето в един ъгъл! Незнам какво му е казал, но това момче после като видеше приятелката ми и бягаше на далеч  Mr. Green! Горката, толкова се срамуваше после от баща си / общи познати я бяха светнали по въпроса/, че се чудеше къде да се скрие!

# 23
  • Мнения: 7 386
Това за пушката го казва като шега, но наистина почвам да се притеснявам за децата след всички тези случаи за педофили
           Като става въпрос за страх от педофили ,защо се обръщате само към "женските" татковци?Това просто е проблем за всички ,но мисля,че не е необходимо да се "психясваме",а да възпитаваме децата си така,че да не станат жертва на подобни субекти.

# 24
  • Мнения: 130
 Да!!! Смятам да ги пазя!!! Как ли-ей така  #Sniper  341uu bash box jedi fight и това го заявявам напълно отговорно Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моят, който още не е станал татко, /очакваме скоро момиченце/ от сега се заканва каква дисциплина ще налага и как ще я пази  Joy

# 26
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Нашият татко каза, че ще си купи двуцевка - да отстрелва двама с един изстрел  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт