Да се научим как да пишем заглавията на темите си.

  • 4 051
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 176

 Вие обръщате всяка реплика в къвга! Това е грозно!
Моля преведи.

# 46
  • Мнения: 6 167
мамица, ясно е, че можеш да изядеш с парцалите някой новак
също така стана пределно ясно, че трябва да се задават заглавия по правилата.
просто не искам да съм на мястото на тая, дето ще си позволи от тук нататък да пусне тема
"помощ', ' съвет' или ' споделете'.
 Wink

# 47
  • Мнения: 4 176
Лени, както вече казах- беше молба. Препоръка или както искаш го разбирай. Съжалявам, че пуснах темата. Бях се заблудила, че всеки предпочита да му е по-лесно когато влезе във форума да чете това, което го интересува или да намери с търсачката. А и като имам предвид, че повечето сме майки и времето ни понякога е ограничено...
Просто забравете.

Ще разкажа снощи какво ми се случи. До нас има един магазин, където собственикът е облагородил пустееща градинка. Засадил цветя, камъни сложил за пътечка, стриже тревата с машина. Красиво е.
Пейки сложил да седим с децата и е чисто.
Вчера една майка си изхвърли 2 фаса, докато си говорихме и накрая и направих забелжка, че след като ползваме пейките и никога не чистим, поне е желателно да пазим чистота.
Отговора беше " това да не е твоя тази пейка и градинка? "
Отговорих, че не е, но се радвам, че има къде да седим и е по-приятно когато е чисто и някой друг е вложил труд. Най-малкото е уважение към чуждия труд. Тя каза, да не се правя на чужд адвокат и, че ако е искала да я командвам щяла да ми каже.

Е това става и с тази тема. Никой не иска да му е подредено. ПРОСТОТИЯ!!!

# 48
  • Мнения: 7 186
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!

Добре де, новаците хем не искате да спазвате правилата, хем в същото време някои пускат теми колко са дискриминирани и как имало лошо отношение към тях, как става тоя номер?
Като не ви пука как пишете и не се съобразявате с никой, не би трябвало да ви пука и дали ви приемат хората тук или не, или нещо бъркам??

# 49
мамица, ясно е, че можеш да изядеш с парцалите някой новак
също така стана пределно ясно, че трябва да се задават заглавия по правилата.
просто не искам да съм на мястото на тая, дето ще си позволи от тук нататък да пусне тема
"помощ', ' съвет' или ' споделете'.
 Wink

newsm10
наистина някои ненужни неща тук се задълбават като "спазвайте правилата" та 4ак и до заглавието стигнахме- ами добре нека приемем 4е не е ясно написано- отваряте,поглеждате за какво иде ре4 и ако не ви е интересно излизате от темата.Времето което ще изгубите е 2-3 секунди за Click и  Back .и ако вси4ко е тип топ изрядно до съвършенство- няма да губите 2-3 секунди...това е глупаво
от пусто в празно
ли4но моя позиция е - 4е най-малко важни пък са заглавията- постингите са тези които съдържат инфо ,не някакво си заглавие от 2-3 думи4ки
освен това нали се сещаш 4е понякога има толкова дълги и обширни теми 4е е трудно да се напише достатъ4но из4ерпателно заглавие за тях за да знаеш предварително за какво е писано вътре.

# 50
  • Мнения: 6 167
Лени, както вече казах- беше молба. Препоръка или както искаш го разбирай. Съжалявам, че пуснах темата. Бях се заблудила, че всеки предпочита да му е по-лесно когато влезе във форума да чете това, което го интересува или да намери с търсачката. А и като имам предвид, че повечето сме майки и времето ни понякога е ограничено...
Просто забравете.


това, че си права, не означава, че форума ще се промени.
и аз оня ден дръпнах една реч  ( че я постнах и 3 пъти) за това как трябва да се гласува, но нямаше грам ефект и одобрение не срещнах. може би трябва да разбереш/ разберем, че тук има доста хора - с различен умствен багаж, възпитание, образование, живот, семейна и жизнена ситуация и тн. напълно разбирам и историята за градинката. 
не се ядосвай, защото направи каквото можа, с тази тема  Peace

# 51
  • Мнения: 7 837
Гоплям купон  Grinning Половината празнещи се в темата, нямат и идея за какво се отнася тя. Рано суртин ме карате да се смея с глас   Laughing

# 52
  • Мнения: 2 821
 smile3507....каква скука....
ето това е една от темите, които трябваше да подмина.....макар и с конкретно заглавие

# 53
  • Мнения: 4 176
Мама Блу, че аз да не съм цирк, че да те забаврявам? Пише си за какво иде реч в темата, а това, че  си я чела се сърди на себе си.
На крива ракета космосът и крив.

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е това става и с тази тема. Никой не иска да му е подредено. ПРОСТОТИЯ!!!
Аз, аз искам да ми е подредено!  Laughing
Опитвам се да слагам ясни, кратки и смислени заглавия на темите. bowuu
Не цапам по градинките, не ям семки, не пуша и хартийките хвърлям в кошче.  bowuu
Чавдарчето е весело дете, играе, пее, учи се, чете.  Party
Оп, това последнето май не беше за тук.  Thinking

# 55
  • Мнения: X
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!


Да, на това дередже сме, заради такива, които мислят, като теб.

Правилата са ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ и на който не му изнася не да не чете, ами да не пише............

Баси, ти за да се заяждаш ли се регистрира?

# 56
  • Мнения: 6 167

Ей, ма нищо не помните значи Wink

1.Чавдарчето родината свободна, обича като своя майка родна.
2.Чавдарчето труда обича, на помощ първо се притичва.
3. Чавдарчето учтиво поздравява, то възрастните хора уважава.
4. Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете!
5. Малките чавдарчета са добри другарчета!
6. Чавдарчето е примерно вкъщи и в клас! То помни - пионер ще стана аз!

# 57
  • Мнения: 98
Това са евтини номера за покачване на посещаемостта на темата. Дразни ме, особено като го правят "стари" потребители.
Аз нямам нито едно подобно заглавие на тема.
 Peace
СЪГЛАСНА СЪМ!

# 58
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

# 59
  • Мнения: 1 462
" това да не е твоя тази пейка и градинка? "
Отговорих, че не е
И това биде грешка от твоя страна.  Верният отговор е "да, моя е, общинска собственост, значи не е само моя, но е И моя.  Така че ако обичаш си хвърляй смрадливите фасове в частната собственост (хола) или в движимото имущество (гъза)!"  --  вярвам, че го докарвам на стил.

По темата: подкрепям целта.  Модераторите да освирепяват!

Общи условия

Активация на акаунт