Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 745
  • 299
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 472
хмм..а на мен само леща  newsm45  и аз съм "нов" бре..
Шът бе, не се оплаквай! Ти нали кекс в офиса ми ще ядеш hahaha

# 121
  • Мнения: 5 140
хмм..а на мен само леща  newsm45  и аз съм "нов" бре..
Шът бе, не се оплаквай! Ти нали кекс в офиса ми ще ядеш hahaha

 hahaha Joy Joy Joy

# 122
  • Мнения: 2 550
Искам да се оплача...това на нищо не прилича. Толкова време съм се трудила за мненията си, а те не се отчитат.
И вместо да имам ранг "редовен потребител", аз си седя с простоватото "потребител" (все едно съм някакъв си там нов потребител) Tired
Отивам да пускам теми в Продавам  Crossing Arms

# 123
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пак не улучи. Там май newsm78 не се отчитат

# 124
  • Мнения: 6 472
Да ти спестя труда и в Правила не се отчитат Mr. Green
Знам ги аз тия неща, как мислиш че съм натрупала 4176 мнения. Аз за туй рядко идвам в клюкарника - не ми се врътка брояча!

# 125
  • Мнения: 2 550
Мамка му пък  Crossing Arms

Лулита, много си активна днесSimple Smile

# 126
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
К`во черпиш за идеи Mr. Green

# 127
  • Мнения: 5 140
Ето къде не се отчитат:

Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник
Форумите за обяви
Отчетните форуми
Календар на събитията

# 128
  • Мнения: 46 520
~Тюлен~-ка, взимай от моите  Laughing

# 129
  • Мнения: 6 472
Мамка му пък  Crossing Arms

Лулита, много си активна днесSimple Smile

Разгеле си останах съботно - неделно в нас, пък и едното дете на морето го пласирахме Sunglasses Безработна нещо го удрям, за туй Grinning
 
Пък и я виж как намазах - Тони при мен ще се застрахова и кекс ще ям като бонус Simple Smile

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:56 от Luluto

# 130
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Никол, ама все гледаш да си ги пробуташ Mr. Green
Като стигнеш до ония за мъж ти - нали знаЙш Wink

# 131
  • Мнения: 2 212
Не знам за това, но в този форум съществуват двойни стандарти, както и наскоро дискутирахме..примерно в отчетните няма препирни и всички много се обичат и са толерантни и какво ли не... Случайно се зачетох в една тема там, където едно дете се уплашило и майката споделя какви методи въртения и прочие са му правили и че иска да му баят против уплаха ...и последвалите мнения са - ама ти наистина ли вярваш на такива неща, ама ще му мине на детето и прочие, но съвсем добронамерено...а ако това го пусне някой извън отчетните, примерно в майките и особено ако е нов ник, е изяли са го барбар с кифличките и куросаните  hahaha после майката ще ходи да и баят, че ще получи уплах от форума...

# 132
  • Мнения: 5 140
Марче като ги врътнеш мненията до 2000, ще си редовен потребител като мен. Mr. Green

# 133
  • Мнения: 448
А на мен нищо ли няма да дадете?! Cry
Нито кекс, нито леща, нито брой мнения...Сърдита съм, а си мислех, че вече не съм сред новаците Rolling Eyes

# 134
  • Sf
  • Мнения: 808
Тъкмо прочетох сите страници и пак сте нароили мнения, че пак трябва да чета Simple Smile
Сега как се чустваме новаците Simple Smile Нахраниха ни де с що има, ще ни застраховат, един цял мъж се включи, макар че иска дробеца ни със зелен бобо и сос табаско да изяде, после мъжете вкъщи ще ни споходят... Пууу, какво още искаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт