AVON X

  • 11 930
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • на терасата
  • Мнения: 678
Цитат
Имала съм няколко от тези червила - според мен са най-добрите на Ейвън. (при това са с СПФ15)
Любимият ми цвят е Beige Shimmer.

Сега вече се триумя, добави се и Beige Shimmer в колебанията ми  #Crazy

# 256
  • Мнения: 2 675
ох, интересуваме дали има намаление на ФДТ - calming effects - в последният каталог?  Praynig

# 257
  • София
  • Мнения: 5 831
ох, интересуваме дали има намаление на ФДТ - calming effects - в последният каталог?  Praynig

да, намален е на 8,90 лв.
за 11-та брошура става въпрос

# 258
  • Мнения: 2 675
а докога важи този брой - 11?

# 259
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а докога важи този брой - 11?

Ами на каталога пише че е валиден от 15.09-12.10, но зависи в коя зона си все пак и в кой град!!!

# 260
  • Мнения: 2 675
а докога важи този брой - 11?

Ами на каталога пише че е валиден от 15.09-12.10, но зависи в коя зона си все пак и в кой град!!!


Мерси!

# 261
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
От каталог 11 искам да знам има ли някой инфо за новия Почистващ и предпазващ крем СПФ 15 от серията Clear Skin? Подходящ ли ще е за моята нормална към смесена кожа, тен - матов?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
От каталог 11 искам да знам има ли някой инфо за новия Почистващ и предпазващ крем СПФ 15 от серията Clear Skin? Подходящ ли ще е за моята нормална към смесена кожа, тен - матов?
Бу, едва ли някой има отзиви. Продукта е нов за кампания, която още не е влязла в сила Rolling Eyes

да ви споделя, получих маркера-боклук. Само дето моя за разлика от впечатленията на другите мами бих го нарекла траен Thinking. Не ми допада обаче, че цвета /виолетов/ е далеч от това което си представях. Доста тъмен и наситен е, не деликатен и прозрачен Rolling Eyes.
 Joy

# 263
  • Мнения: 2 596
Получих си от Католог 10 Червилото Shine Supreme. Бях поръчала Buffest Brown. Разочаровах се колко е тъмно. Поне с 2 тона е по-тъмно от това на каталога и аз като съм бяла, направо с него съм като мъртвец. Иначе блясък наистина има и много ми хареса, че е много трайно и мазничко на устните, но тъмно  Sick. Кажете, представителите, кой цвят да си купя, гледам, че пак са намалени в Каталог 11, който да е нежен, светличък и естествен до устните. Мисля за Twinkle pink или Twig Glaze. Можете ли да ги видите на живо и да ми кажете дали са по-светлички. Не искам пак да подарявам червило, което си купувам с мерак.

# 264
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз си взех Sparking Nude - нежно блестящо естествено, на мен ми харесва.

# 265
  • Мнения: 2 596
Аз си взех Sparking Nude - нежно блестящо естествено, на мен ми харесва.

Но, светличко ли стои, нещо малко по-тъмно от устните, или стои много тъмно. Жалко, че не са заредени батериите на фотоапарата да се щракна да ти покажа, как стои Buffest Brown. Ако ти можеш да се щракнеш и да покажеш, ще съм ти много благодарна.

# 266
  • София
  • Мнения: 5 831
Нямам апаратче  Confused
То е Nude, т.е. естествен цвят, съвсем близо до цвета на устните, но с блясък, в никакъв случай не е тъмно.

# 267
  • Мнения: 2 596
Нямам апаратче  Confused
То е Nude, т.е. естествен цвят, съвсем близо до цвета на устните, но с блясък, в никакъв случай не е тъмно.

Много ти благодаря. Дали да рискувам и аз такова да си поръчам?
Buffest Brown на каталога изглежда дори по-светло от Sparking Nude и ако Sparking Nude е по-тъмно, направо  #Crazy

# 268
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
То е Nude, т.е. естествен цвят, съвсем близо до цвета на устните
Ммм, от устни до устни...
Естественият цвят на моите например е тъмнорозов и натурални, бледи розови червила (тип nude) ми стоят отвратително...

# 269
  • София
  • Мнения: 5 831
То е Nude, т.е. естествен цвят, съвсем близо до цвета на устните
Ммм, от устни до устни...
Естественият цвят на моите например е тъмнорозов и натурални, бледи розови червила (тип nude) ми стоят отвратително...

Така е, за съжаление тези червила нямат мостри.

Биси, като не ти харесва - върни го, за червила, които нямат мостри, няма никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт