Отговори
# 45
  • Мнения: 769
С мъжо бяхме гаджета от около 5 години, живеехме заедно от около 2. Майка му един ден се обади, искаше да обсъдят нещо и дойде в къщи - попадна на мен,  запази привидно самообладание, без никакви емоции. Свекърва ми стана преди след 3 години...

# 46
  • Мнения: 2 000
С бъдещият ми мъж бяхме гаджета от около година, а той тъй и не ме беше поканил у тях на гости и да ме запознае с родителите си. Тъй като живеем наблизо един ден реших да го изненадам и да му отида на гости. Леле, щеше да ми се пръсне сърцето докато звънях на вратата. Отвори баща му, който явно веднага се досети коя съм и ме покани да вляза. Моичкият хич и не ме очакваше и изглеждаше малко шашардисан, но дойде и ме запозна с майка си и тати си. Те в момента гледаха сериал и настана една тишина, само телевизора се чуваше. Постоях половин час, но едва ли си казахме повече от 10 думи. Та така, това беше първата ни среща.   

# 47
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ние се запознахме на официална вечеря по повод рождения ден на свекъра. Свекърите бяха много притеснени, защото за 30 и кусур годни, за първи път научаваха за приятелка на сина им. То бяха едни софри, едно неловко мълчание, любопитни проучващи погледи. Към края на вечерта се поотпуснахме всички и със свеки си бъбрихме на общата професионална тема (тогава и двете бяхме действащи гимназиални даскалици Wink )

# 48
  • Мнения: 294
Не си спомням добре първата ни среща  Thinking, но мисля, че тя е била по-притеснена от мен, защото те са от провинцията, а "момичето от София", нали занаете как е... Направи ми добро впечатление - работлива, чистница и ми се стори по-интелигентна от колкото си я представях... Е, после нещата се промениха - опознахме се по-добре Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 3 421
 При мен странното беше, че познавах свеки преди да познавам мъжа ми.
Дойде при мен да иска учебници за кандидатсване на сина си(тогава той е бил в казармата), а аз учех за изпит по математика.
 После била направила коментар пред мъжа ми(тогава все още не се познавахме с него) - "Какво е това учене на леглото, седнала по турски и гледа и телевизия!"(явно много и бях паднала в очите с това си поведение,а за протокола си взех математиката с шестица).

# 50
  • Мнения: 3 205
Ми не помня. Но аз имам дарба да се разбирам с майките и бащите на гаджетата си, така че нямаме проблеми в отношенията. Много мили хора са.

# 51
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моята (тогава бъдеща) свекърва беше дошла на гости на сина си. Той поиска да ни запознае (а бяхме гаджета от няма и месец).
Бях ужасно притеснена, защото майката на дългогодишното ми (бивше) гадже се криеше като суек и така и не поиска да се срещне с мен.  Shocked Та бях наплашена.  Rolling Eyes
Обаче срещата мина прекрасно,  харесахме се от пръв поглед, допаднахме се. След един месец вече й бяхме на гости за Нова година. Party

# 52
  • Мнения: 1 418
Една сутрин се срещнахме в кухнята  Mr. Green
Тя загря, че там съм прекарала нощта и уж седнахме да пием кафе. И се почна един рев и бърсане на очи (тя реве по всякакви поводи).
Мъжът ми успокоява обстановката, вика и "Майко, що ревеш?", а тя: "Ами трябва да идеш да си направиш зъбите..."
Страшен довод за реването си вкара!  hahaha
Е,това ме разби.Тая жена заслужава жълтата фанелка. smile3532

# 53
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Когато първото впечатление при мен е неясно,означава,че трябва да очаквам проблеми или поне да внимавам с този човек.Така е и до днес.
Запознахме се на обяд в техния дом,но от самото начало отношението...много лицемерно,лъскаво,напудрено. Sad
Но свекър ми е готин човек Peace

# 54
  • Мнения: 5 391
Като се запознавахме ми се представи с фамилията си ShockedДетско-учителска му работа.

# 55
  • Мнения: 863
Ние се запознахме в 1 часа посред нощите,когато се прибрахме в тях след една дискоте4ка,за да  luvbed много тъпо ми стана,защото изобщо не о4аквах по това време някой да е буден.По-късно разбрах,4е е инсценирала това уж "оставане- до -късно -заради- къщна -работа" за да може да се запознае с мен.Много е любопитна за всичко и понякога много ме дразни...

# 56
  • София
  • Мнения: 15 221
Със севкърва ми бяхме говорили много пъти по телефона преди да се запознаем.
По едно време правих едни драматично-трагичен 8-месечен ремонт на апартамента си и тогава живеех в квартирата на тогавашното ми гадже (сегашен мъж). Той е от София, но се беше изнесъл на квартира, и майка му доста често звънеше по телефона. Кога случайно, кога-нарочно-звънеше и когато беше ясно, че той е на работа. Laughing И така-има-няма 7-8 месеца си говорех с нея по телефона почти всеки ден. Ама едни разговори ви казвам...... поне половин часови.
Запознахме се в деня на сватбата на зълва ми. Свекърва ми и без това е много притеснителна жена, та в деня на сватбата на дъщеря й направо се беше ошеметила от притеснения. И за капак-се появявам аз! Тя ме посрещна много мило, много ми се зарадва, но присъствието ми само я ошашка още повече.
Беше доста смешно, всъщност.... Мъжът ми караше колата на булката и както традицията повелява Wink първо тръгнахме от къщата на младоженеца, после минахме да вземем кумовете и най-накрая братът на булката с купчина непознати хора се появи в къщата си. Та всъщност аз бях една от многото непознати Grinning. Свекърва ми усмихната и гипсирана се запознаваше с всички наред. Когато аз й подадох ръка и й казах "Аз съм Вероника" направо се втрещи женицата. Прегърна ме, разцелува ме, но вълнението от запознанството И с мен и дойде малко в повече Grinning.
Ако някой не е разбрал, въпреки че съм го писала 100 пъти вече-имам страхотна свекърва и много я обичам! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 673
държа се нормално, според стандартите Grinning, но не бяхме много време заедно  Whistlingза щастие Laughing

# 58
  • Мнения: 467
Нямам ама никакъв спомен?! #Crazy #Crazy То в началото се смотавахме само в стаята на мъжа ми и само на прибежки до санитарните помещения...Предполагам той ни е запознал, но нищо повече... чак след време тя започна да се появява "на хоризонта" и да си контактуваме. Явно съм издържала изпитателния период Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 39 765
Първата среща със свеки беше у нас, един ден преди сватбата. Запознахме се, поговорихме малко. После ние с мъж ми се изнесохме на пазар, и оставихме свеки и тъща да си съскат  Joy Майтап Simple Smile Срещата си беше притеснителна и за двете ни, нито аз я познавах, нито тя мен.

Общи условия

Активация на акаунт