Отговори
# 30
  • Мнения: 7 716
Локалното време на сайта е друг. Има още половин час до излюпването Laughing

# 31
  • Мнения: 1 419
Тенк ю за светването   newsm47

Ще очаквам с нетърпение  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 120
Ей, мацки, какво очаквате да излюпят яйцата?

Лали, много са ти хубави Т. Аз на такива забременях, когато не достигна по време на ову толкова ниски Т. нищо не става. Мисля, че имаш голям шанс този месец. Hug

# 33
  • Мнения: 1 950
jazzybaby, може мъж ти да даде пробата в къщи, в стерилна чашка. До 1 час е хубаво да е в лабораторията вече. Там само казваш, че искаш микробиология на еякулат и това е. Ние също тези дни трябва да пускаме, щото лекувахме едни микоплазми, да видим дали сме ги изтрепали пущините Wink

Ая, стискаме палци и очакваме темичката Hug

Хубав ден ви пожелавам скъпи момичета Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, аз съм в очакване да видя какво ще излюпите, ама май не сте мътили достатъчно Wink Или тия яйца са с много дебели черупки newsm78

# 35
  • Мнения: 553
Ая, едно тихичко честито  Hug Стискам палци в събота да имаш още по-хубави новини  Praynig Praynig Praynig

Лали, весела почивка и да се върнеш също с новини като при Ая  Wink   bouquet

Аз си чакам отпуската с нетърпение  Crazy. В събота заминаваме далеч от лудницата и жегите (надиявам се).
На всички останали също много усмивки тази седмица и само хубави новини  Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 939
То в тия жеги така ли се мъти? А ние нали чакаме хубави пиленца, щото имаше една поговорка - "бързата кучка....бързо ги ражда" Simple Smile, та за да не гледаме разни ТВ, ютии и т.н., мътим внимателно и много любофф....

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Я да ви попитам нещичко. Нали като се слагат инжекции Диферелин или Золадекс, след последната инжекция цикълът се бави много /меко казано/ -между 60 и 80 дни някъде. Друг ми е въпросът. Ако е поставена само една инжекция /както е в моя случай/ пак ли ще се бави толкова дълго? Или като няма натрупване в организма трябва да дойде по-скоро? Нещо съвсем се обърках Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 120
Леа, Леичка, вземи  инаправи един тест.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 4 272
Ах, ти Даре Wink само ме подкокоросваш да правя тестове, ама като видя едната черта, ще ми трябва твоето рамо да си плача на него Cry

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 893
Ах, ти Даре Wink само ме подкокоросваш да правя тестове, ама като видя едната черта, ще ми трябва твоето рамо да си плача на него Cry

Тя и мен тък подкокороса вчера, и аз видях едната черта  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 415
zvetun4o, как се зарадва мъжкото като чу, че може и вкъщи  Mr. Green
Жабче, ето го морето, спецално за тебе   Hug
http://snimka.bg/album.php?album_id=52486

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Благодаря  Hug
Ние вече няколко години подред ходим само в Обзор на море, много ми харесва района там.  Ето две снимки:
http://photo-forum.net/imgs/101/e_1125749331_igra.jpg
http://photo-forum.net/imgs/155/1_1139942323.jpg

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Страхотни снимки, Жабче! Настрои ме за морето Grinning
Ние пък вчера много добре си прекарахме на срещичката Grinning И бременните момичета бяха повече от небременните, което е добър знак Wink Седнахме на хладно в градината на едно заведение....обаче никой не носеше фото Embarassed Ама като им порастнат коремите на бременлийките, друго щат-не щат, обаче коремите им ще снимаме Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен! Малко късно се включвам за тази седмица, но тези дни съм се разработила усилено. Какво да се прави, последна работна седмичка преди отпуската - винаги е така. Заминавам другата седмица на кални бани на Кюстендил. И съм много горда със себе си, защото успях да се преборя с бюрократичната машина на НОИ Mr. Green Ставах по нощите, висях по опашки, но си получих направлението Party Адски съм благодарна на момичетата, които са споделили своя опит в Дир-а, без тях нямаше да успея да се справя   bouquet

Момичета, много жалко, че не успях да дойда - а толкова ми се искаше. Важното е, че сте си изкарали добре, глътнали сте по някой бремелински бацил, и се надявам, че носите и насам малко зараза  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт