Какъв е вашият стил?

  • 3 278
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Аз се нося(когато не съм с дънки и фланелка, де Grinning) леко неоромантично:поли под коляното, разкроени, и роклите ми са такива, предимно на цветя. Блузите ми са с деколтета, с дантелки и набори, бижутата - мънистени, предимно. Като цветове, освен черното(което и преобладава) съм наблегнала на розово, бледо синьо, виолетово и отскоро кафяво.

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз обичам спортно-елегантния стил. Харесвам и костюми и рокли...нещо по-женствено. Любим цвят ми е бялото в комбинации с други цветове, но винаги преобладаващ. Имам бяло палто, шапки, ботуши, чанти и период в който гардероба ми се беше белнал. Стила които ми харесва е тип "Джаки Кенеди"...жалко че е демоде  Sick

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз обичам черния цвят. Чуствам се добре с него. Обичам прави поли до коляното, ризи в спортен стил. Лятото нося панталони с тениски, черен потник микрофибър отдолу и ризка отгоре, разкопчана. А тази зима открих две дълги поли тип трапец - черна и кафява - джинс, страхотно елегантни Simple Smile Обожавам лена за лятна дреха и въпреки досадното гладене всеки път, съм му фен Simple Smile Преди имах една къса жълта пола, скъсах я от носене Simple Smile
Харесвам черния, зеления цвят във всичките му нюанси и от скоро харесвам топлия и тъмен шоколадов цвят Simple Smile
когато ми е нещо счупено, се обличам в червено - автосугестията и влиянието на цвета сякаш казва - Не се закачайте с мен днес Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 153
Моя стил е Ала  Ивата Mr. Green Winkзависи от настроението

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спортно- елегантен,Напоследък обаче натръпах бая килца и се придържам повече към спортния Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 268
Не помня откога не съм носила пола или рокля-спортни панталони, ризки, фланелки или пуловери, в зависимост от сезона. Държа на естествените материи. Харесвам и етно-стила : в Индия полудях по пазарите - бродирани блузки, шалове, панталони...(да ми беше напомнил някой, че сама ще си нося багажа!)
На работа - костюми (скука!)

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-разнообразен.
Най-вече се обличам като тийн - с широки дънки, комбат панталони, тесни тениски, гащиризони, маратонки. Доволна съм, че мога да влизам в дрехи от младежките линии на някои марки (тези, които имат такива, де).
Също така нося рокли, с високи обувки. И с шапки.
Обичам плетени блузи на една кука.
Зимата обичам да нося барети, палто тип къс шинел, ботуши на среден ток. Есен нося и класически шлифер. Панталони от вълна и коприна. Копринени шалове. Ризи харесвам.
Нося много дънки. Поли - преди много къси, сега до коляното и дори дълги.
Предпочитам т.нар. класически дрехи, много изчистени, хубава кройка, качествена материя.
Обичам бяло и тъмно синьо. Светло синьо. Червено, розово. Черно.
Много обичам естествената кожа - с естествения й цвят.

# 7
  • Мнения: 5 103
Моят стил е почти винаги ежедневно, но елегантно, много много рядко дънки.
Обикновено съм в рокли през лятото ефирни до под коляното с големи деколтета.
Поли до под коляното с цепки, обикновено черни.
Тениски и блузи изрязани с големи деколтета с пайети,камъчета и т.н.
Обувки винаги токчета.

# 8
  • Мнения: 1 616
Моят стил е ежедневно-елегантен (не знам дали има такъв термин - измислих си го). Поли и рокли не нося, обожавам дънки. Комбинирам ги с шарени потничета, блузки, туники... Харесвам кокетни, закачливи модели - с връвчици, къдрички и т.н. За лятото предпочитаните ми цветове са бялото и цветовете на морето - синьо, синьо-зелено, бледо зелено... Сандали или обувки - задължително на висок ток!

# 9
  • Мнения: 495
спортно-елегантен
освен това обичам да се обличам в черно и тъмно-синьо
обожавам дрехи  с мотиви на цветя

# 10
  • Мнения: 3 388
спортно-елегантен!
Обожавам черното, бих носила само това!  Wink  ... и не би ми омръзнало  Laughing
Но купувам доста дрехи в най-различни цветове  за   разнообразие ....... общо взето, голяма част си стоят откакто съм ги купила и дори веднъж не съм ги сложила ... срамота .....
Напоследък слагам доста често поли над коляното и токчета. Обичам деколтета.  Да, кажем, че при мен май всичко опира до настроението, както се чувствам, така и се обличам / освен, ако нама конкретен повод, изискващ определено облекло/   newsm03

# 11
  • Мнения: 7 474
Дънки + туника в повечето случаи. Обичам цветните дрехи и бяло за лятото. За жалост това, което ми харесва наистина не ми става Tired

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Моят стил се подчинява на максимата(аз съм си я измислила Mr. Green) колкото по-просто, толкова по-добре, но не прекалена просто, че да стои безвкусно.
Нося предимно панталони и дънки, защото са ми мн. слаби краката. Единствената ми рокля е с дължина под коляното.
Цветове предимно синьо-зелено и бяло(за блузки говоря). Обувки--изкл. ниски и лято, и зима. Предпочитан модел--мокасини.
Чанти--тип торби.
Бижута--сребро. Имам само един пръстен, изкл. ефектен Heart Eyes. Но харесвам мн. да си купувам обици.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък хресвам поли един пръст над коляното........но не нося такива
Предпочитам цветни неща........на цветя, фигури, точки........Много харесвам спиралите......
Напоследък нося  летни панталончета, които сама съм си шила от разни докопани от тук- таме платове...от баби, лели.....Много са джаста- праста, но на мен джаста - прастата ми е в кръвта..........

Та това ми е и стила- Джаста- праста

# 14
  • Мнения: 7 837
С две думи - раздърпано неглиже  Laughing
Добре че все още ми ходи да се обличам младежки. Маратонките, спортните панталони с много джобове и тениските, не си давам  Mr. Green

# 15
  • В офиса
  • Мнения: 4 016
Лятото - бяло - бели панталони с бели туники, бели поли с бели потници, бели рокли, бели свободни ризи с дълъг ръкав...Ако не е бяло, ще е на цветя. Рокли, лекички такива, или къси над коляното, или дълги до глезена, от тези, които са с презрамки, по тялото, а надолу разкроени. Ако са асиметрични, на няколко пласта, още по-добре. Падам си и по романтични блузета с разголени рамене и набори и потници/туники, които от бюста се разклоняват (това последното по обективно-бременни причини).

През другото време на годината май нямам ясно отличим стил. Ааа, падам си по блузи с деколтета лодки, също много нося тениски над блузи с дълъг ръкав. Много зелено и бежово, малко по-малко синьо. Панталони - дънки, или спортни с джобове, или спортно-елегантни на раенца Simple Smile

Обувки - обикновено платформа, или на среден ток. С пантофки никой няма да ме види.

# 16
  • Мнения: 5 577
Тип "кона" съм - къса пола (или по-дълга), токчета, фибички, грим.  Wink
Дънково и червено много обичам.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Харесвам и костюми и рокли...нещо по-женствено.
....
Стила които ми харесва е тип "Джаки Кенеди"...жалко че е демоде  Sick

Аз също харесвам такива неща и не ми пука дали са демоде!
И без това на  30 г. не ми отива да се обличам като 16-годишните.

# 18
  • Мнения: 156
Аз пък съм в двете крайности - или много къса /докато все още мога да си го позволя/ или много дълга пола Grinning. С удоволствие нося "малка черна рокля". На работа с панталон и блузка, през свободното време спортно-елегантно, с обувки на висок тънък ток. Харесвам се в черно/предимно/, червено, кафяво, лилаво и светло синьо. Бижута -  сребро и седеф. Много лек, почти незабележим грим в кафявата гама  Grinning

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 22:16 от Съсел

# 19
  • Мнения: 2 550
къса пола носим секи ден (една и съща) и по сутиен ма'ам
мани, ного жега

# 20
  • Мнения: 293
Я да се редактирам, че снощи фърлях очо към Стъпка по стъпка, докат' писах  Laughing

Леле, бели дрехи, рокли, поли.. не успявам да ги нося Simple Smile

Все по-спортен, за съжаление (независимо от високите токове или платформите). Чат-пат ме прихваща - захвърлям кафявите дрехи и - обожавам шантави комбинации, смесени стилове, ”несъчетаеми” цветове, шалчета, блузи или топ (топове ли се казва в мн.ч.  Mr. Green ) една в/у друга; шарени (щото тигрови не си намерих това лято)  чорапи - с обувки на цветя; войнишките ботуши с ефирна пола; да изровя нещо старо, но класика, и да го съчетая с най-новата си дреха..

хм, и Джаки не е демоде - от таз година, но трудничко за подражание в нашенски условия.. но все може да се използва някой детайл, цветово съчетание (сещам се за нейните черно-бели рокли), и прическата - също. Аз пък ОБОЖАВАМ стила на 30-те, за официални поводи все гледам нещичко оттогава да открадна Simple Smile Simple Smile  Да, бе, и шапки, обичам шапки Simple Smile

много, много офф: Василиса, бабето ти направо ми пълни душата, като го мерна   thumbsup

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 09:47 от 4esun

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Твърдо спортен, а когато ходя на работа, тъй като се налага да съм по-официална нося и костюми.

# 22
  • Мнения: 595
нося всичко, в което мога да се напъхам
да ама то не е много щото съм мнооооооооого дибела
ама винаги съм предпочитала дънки и маратонки де
не мразя рокли примерно ама трябва повод за да се сетя за тях
а поводи................нъцки с туй бебе
ай да са жени някой бреееееееееееееее!!!
обещавам да се барна и да мятам гибеци цяяяяяяяяяла нощ Sunglasses

# 23
  • Мнения: 13 512
Запазена марка при мен през  лятото е ленът. имам десетки ленени ризи във всички цветове- жълто,тюркоазено,бяло/всякакви дължини/,розово,зелено,цикламено и др. Поли и панталони-също предимно ленени. Обичм тюркоаз и корал/естествени/ за бижутата през лятото.Ходя с големи бижута-от едри камъни. В останалите сезони стилът ми се променя.Само лятото си имам запазен стил.

# 24
  • Мнения: 46 516
Дънки/панталон + тениска/риза.

Мноооого рядко, ако съм на сватба, слагам сако.
Пак много рядко- токчета.
Рокля/пола мразя почти колкото токчетата, слагам по изключение някоя плажна.

# 25
  • Мнения: 76
Много ми допада спортно-елегантния стил. Много не обичам строгите дрехи, въпреки че на другите хора ми харесва как им стоят. Зимата се обличам малко по-елегантно, защото предпочитам палта пред спортни дебели якета за ежедневието. Обичам да нося панталони, а не дънки. Допадат ми всички цветове, но ярките цветове (като електриковото) ме стряскат.

# 26
  • Мнения: 7 430
Колкото по шареничко - толкова по-добре Mr. Green малко като лудите Wink
Харесва ми да съм екстравагантна и все гледам да е нещо по диво и изчанчено Peace

Обичам да нося дънки (панталон) и отгоре пола или рокля
Много изрязани деколтета и да си сложа секретни игли уж да го намаля...
Имала съм рокли с по един ръкав - купувам я с два дълги и единия го махам.... Mr. Green
Харесва ми да си слагам поли до коляното и да съм с някои шарени чорапки обута....

Абе луда работа ooooh! ама МирОто така ме хареса  Joy

Уви, тук в Канада както и да се облека - има по изчанчени (лелееее каква дума) от мен  Laughing
НЯмам търпение да се върна в Бг, но пак да съм слабичка Peace

# 27
  • Мнения: 4 300
Аз пък си падам по онзи стил, който в една предишна тема беше наречен "секретарски" ( може би защото работя в банка).
Като например това:
Снимката е с леко абсурден фон, тъй като е правена точно в момента след прибиране на празните чаши от сутрешно кафе и преди тръгване за работа Laughing Laughing Laughing
Обичам също и костюми с панталон с А- силует, почти винаги едноцветни, с разни по - разчупени блузки с дантелки, наборчета, прозрачни елементи и т.н. Когато не съм на работа обичам да нося рокли в стила "Блага Благоева" като например тази:

Дънки рядко нося, защото все ми се струва че изглеждам по дебела.
В общи линии разликата между работното и Free-time облеклото ми е в деколтета на блузите:) Обожавам елегантните обувки с ток от 5-6 см, хубава издължена форма, имам около 30 чифта и това ми е най голямата слабост. Като се замислих май предпочитам едноцветни дрехи.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 08:30 от r0ksi

# 28
  • Мнения: 4 406
типично секретарски ми е стилът,заради работата, Cry вече даже не се чувствам удобно в дънки

# 29
  • Мнения: 14 489
женствен, семпъл, но оригинален

# 30
  • Мнения: 8 505
Спортен.
Маратонки,суитчери,спортни панталони (не анцузи).

# 31
  • Мнения: 1 599
Стилът ми е елегантен - сега в жегите нося къси поли и потничета... а иначе панталон и блуза... това е когато съм на работа.... а с малкият като сме на вън нося дънки или къси панталонки....

# 32
  • Мнения: 2 495
Елегантен.Харесвам строгите костюми в черно, тъмносиньо и зелено, но пък виж- с пола хич не се харесвам и поради тази причина рядко нося.Обувки-на токче, 5-6 санта, не обичам прекалено високите обувки.Задължително имам ризи в гардероба, топ-ове и тн.Сега лятото обаче го давам доста тийн-бермудки, 7/8 дънки, потничета с гол гръб(даже днес ще ходя пак по магазините Mr. Green), с дълбоко деколте, имам и една-две роклички, туники.Еми т'ва е Grinning

# 33
  • Мнения: 1 986
  Трудно мога да определя стила си,зщото нося всякакви дрехи-от спортни,елегантни до делови Wink Е,има изключения-не нося дрехи,тип "15 год.тийнеджърка"-с гол пъп и смъкнати гащи-някак не ми ходи на годините newsm78,както и не нося панталони,завряни в ботуши или боти Mr. Greenно определено харесвам елегантите костюми/но по-различните,а не от тези,които сякаш да извадени от калъп Laughing/, женствените рокли,с т.нар."гръцко деколте" или тип "прегърни ме", обувки на лек ток...и разбира се,дискретен грим Wink

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Според настроението и целта на задачата.
От дънки+тениски+чехли до ежедневно Хелегантен поли+блузи.
Строго елегантна не ми се удава да бъда, но се уча още, малка съм, време имам Wink

# 35
  • Мнения: 2 596
На работа - елегантна, стил секретарски. С детето - спортна.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Не знам...май за жалост нямам стил на този етап  Sad

# 37
  • Мнения: 377
Общо взето спортен, с много малки изключения, когато се налага или ми дойде настроението, но пак изчистени и не прекалено екстравагантни модели. Някой беше споменал Блага Благоева и аз си падам по нейните модели.  Flutter

# 38
  • Мнения: 1 416
Най-обичам кафевият цвят и повечето ми дрехи са такива. Купувам си екстравагантни и неоромантични дрехи... Някои дни съм гръндж - спомням си с усмивка за миналото...  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 381
най-различен или по скоро съобразен със случая или събитието. Но виж стила, който най харесвам е този от 50-60 год, толкова е женствен и елегантен. Сега се завърнаха някой дрехи то това верме.
А иначе май спортно-елегантен или поне това което аз разбирам под това определение. Костюмитя са ми обикновено с леки кройки не прекалено строги с нешо закачливо вталени и къси. Панталоните прави и много обичам с маншет и ризите- моята страст различни цветове , материи и модели, но класическа т.нар. шемизет не си падам. , трябва да има нещо заигравка с връзки, диколте, ръкави и т.н. Най обичам риза с безръкавно пуловерче Heart Eyes
За лятно време по неглиже се обличам полички с воалчета, мъниста, бижутата съответно също такива шаренички, а и много си подам по секси деколтетата, особено преди и по време на цикъл, щото иначе няма кой знае какво там  Mr. Green, даже се смея, че по някога го докарва м стила като Илейн от "Али Мъкбил", а съм баш секретарка в адвокатска кантора.   Laughing


Любимите ми цветове, макар че се менят през годините и настоението, но шоколадово кафяво, лилаво към пепел от роза (омъжих се в лила) и синьо си остават.... виж черното е цвят, който почти не пръсъства в моя гардероб.
И много обичам рокли....и спортно се нося в петък и уикенда с дънки, спортни полички и готини блузки или потничета ( колкото повече  мъниста или закачки толкова по-добре)..

А имах и период, я които стила ми беше " К'вото ми стане"

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 12:39 от Eva

# 40
  • Мнения: 765
 През деня обикновено дънки + топ и ниски обувки , понякога рокля по-ежедневна , етно бижута и...това е . Ако излизам вечер на вечеря или по някакъв повод съм с рокля и високи обувки , винаги предпочитам рокли , а не пола + блуза примерно .  Ако отиваме само да пием по едно някъде пак съм си с дънки или спортен панталон . Лятото нося много бели дрехи , а черното го оставям за специални случаи , обичам да ми е цветно , обичам шалове , много рядко слагам шапки и то обикновено през  зимата , обичам или големи чанти или много миниатюрни . Не обичам скучни дрехи тип "Макс Мара" , но не обичам и прекалено лъскави неща - пайети и т. н . Това е моят "стил" , ако може да се нарече така...

# 41
  • Мнения: 27 524
Дънки и блузки/потничета/пуловерчета винаги и задължително с щедри деколтета  Grinning За по така - къси рокли пак с големи деколтета. Къси кожени якенца. Обувки винаги на платформи и ток, предимно черни. Не нося шарени дрехи, индийски, поли, и костуми /нямам подходящата буква тук  Confused / и ризи  Crazy

# 42
  • Мнения: 483
Много различно, предимно спортно!
Понякога нося много спортни дрехи, маратонки, гуменки, а друг път по-женствени дрехи. Зависи от настроението, повода и къде отивам.
Цветове нося почти всякакви, на периоди. Преди съответния сезон обикновено си купувам нещо ново и от там започвам да ги комбинирам. В момента съм на розово, оранжево, жълто,  цикламено и зелено и синьо.

# 43
  • Мнения: 1 107
Досега предимно спортен - дънки, къси и 3/4 панталони, рокли, поли, задължително чехли през лятото. Преобладаващи цветове - светлосин, каки Simple Smile

Обаче скоро пак тръгвам на работа и през деня ще се наложи да се нося малко по-елегантно.
Предпочитам бежовата и кафявата гама (за елегантно облекло), отива ми най-много.

Много мразя ризи  Close и обожавам поло блузи  Hug

# 44
  • Мнения: 648
          Спортно- елегантен Flutter В момента съм в някакъв цветен период и преоткривам цветовете, наситените, ярките- циклама, лила, оранж, тучно зелено, обичам спокойствието на бежовото, фен съм на синьото Grinning
    Обичам панталони всякакви дължини, нося и поли, обожавам вталени и деколтирани рокли Blush
    дай ми да правя съчетания от дрехи Whistling

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 15:46 от Nadejdica

# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Чудя се и аз понякога..Ми спортен почти изцяло. Мноого рядко изпадам в настроение да ми се носи нещо по-така като рокля, токчета(почти нямам обувки с такива). Нося поли - дълги , на волани, без волани - шарени да са, предимно нося панталони, а най-предимно - дънки. Обичам шарени с мярка неща, като цветове - отколешни фаворити са ми : черно, синьо и зелено - всякакви нюанси. харесвам и лилаво, розово, червено, кафяво... Може би единствения цвят, който не харесвам върху себе си е жълто . Обичам големи бижута - с камъни, мъниста, всякакви дървеса и клони.
 Много харесвам рокли, но досега не съм попаднала на Моята рокля.

# 46
  • Мнения: 599
Знам ли  newsm78 Обичам широки дрехи от естествени материи, леко размъкнати, но елегантни, романтични... Любими цветове - кафяво и зелено, но май не отказвам никакъв цвят... За съжаление килограмите в момента не ми позволяват да нося роклите, които харесвам  Crazy Е, не са толкова много, но има какво да се желае. Обичам да се обличам на етажи - панталон с рокля отгоре или дълга туника. Винаги съм на ниски обувки. Обичам аксесоарите - шапки, шалове, бижута от сребро или бяло злато, часовници! Обичам шантави дрехи, етно също. Много обичам ризи. Дълги до земята рокли и поли. Но ми отиват най-много прави, под коляното. Възхищавам се на добре облечени и поддържани дами   bouquet, независимо от стила им.

# 47
  • Мнения: 2 897
Така нареченият спортно-елегантен стил,понякога повече елегантен,друг път повече спортен..зависи от случая.Не робувам 100% на модата,нещо,което ми се струва грозновато не присъства в гардероба ми само защото е безспорен хит.Обожавам аксесоарите,особено шалчетата-стоят много нежно на подходящата дреха.Предпочитам светлите тонове,а любимият ми цвят е синьото във всичките му нюанси,харесвам и класическото черно.Като по-млада носех по-строги и елегантни дрехи,костюмчета,а сега пък и откакто съм мама нося по-младежки дрешки-малко наопаки вървя,но не е толкова зле даже повече ми допада..Общо взето каквото и да нося се старая да изглеждам нежна и изящна...

# 48
  • Мнения: 60
Определено спортен.
И аз след раждането на 2 "хамстерчета"не можах да си върна килограмите.Сега съм с 12 отгоре.Не смея да се премеря.По важното е,че нищичко от преди не ми става.Преди обожавах дънки,стояха ми добре.Сега не се чувствам добре с тях и минах на спортни поли,предимно на цветя и тениски,които не ме притискат
Наскоро си направих и татуировка.Много си я обичам,дори мисля за втора Joy

# 49
  • Мнения: 524
Стила които ми харесва е тип "Джаки Кенеди"...
и аз и аз Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 1 481
Бих казала спортен. Обикновено съм с дънки -прави тъмносини и поло шърт (тениска с якичка), също комбат панталони, дълги поли с много джобове, потник тип мъжки. Обичам и ризи, спортен или класически модел, без финтифлюшки. Равни обувки, понякога платформи, маратонки естествено, дънково яке, брезентово яке, през зимата вталено палто до коляното, черни равни ботуши...
Не харесвам пъстрите десени, почти всички дрехи са ми едноцветни. Цветове-всичко без жълто и виолетово. Предпочитам класически изчистени модели, качествени дрехи, на които не минава модата за 2-3 месеца и които издържат на пране след всяко обличане.
Имам и няколко сака и чифт остри обувки с висок ток за зор заман  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 3 787
Спортно-елегантен Wink
Обожавам панталончета във всякакви дължини и цветове.Напоследък нося повече 3/4.Често слагам и поли,повечето спортни.Отгоре слагам тясна блузка-обикновено с  голямо деколте или с презрамки.Много ми допадат блузките и роклите с висока талия.Обичам всякакви рокли-едноцветни,шарени,за предпочитане по-късички.
Винаги съм с обувка или чехъл с ток или с висока подметка.
Като цвят винаги съм имала особена слабост към черното,но напоследък започнах да обогатявам гардероба си със всякави цветове-резеда,бяло,розово,червено,синьо,бежово,виненочервено.Това лято залагам на шарените дрешки,които ми повдигат настроението Wink

# 52
  • Мнения: 5 539
Стила които ми харесва е тип "Джаки Кенеди"...
и аз и аз Flutter
Знаете ли какво казал дизайнерът на Джаки Кенеди, когато се разбрало, че тя става първа дама на САЩ? "Ти трябва да си най-добре облечената жена на света, но това да не се набива на очи".
В това май е есенцията на стила "Джаки Кенеди" Wink

# 53
  • Мнения: 843
        ОО, толкова добри мненияя:-))   bouquet Всеки прекрасно обосновава стилът си или липсата на такъв, но това си е пак вид ЛИЧЕН стил.Свой собствен / не безличен/.
       За работно облекло предпочитам къстюмчета тип "Шанел". Дали е демоде...е,  непрекъснато го модифицират и копират.И всякакви дрешки от сорта костюми. , пък и работата ми го изисква.
      Аз съм дребничка,  и без талия.  Трудно се поддържа спортен стил, .защото с анцунг приличам на загубило се Кебапче  с  усет към спорта.Simple Smile)          
               Нося дънки с удоволствие, но много внимавам за вида им. Харесвам ниска талия, но не е за мен. Скъсява ми и без това късите пропорции.Прави дънки  с права талия.. или лек клош , като закачка., задължително тъмни. Имам фини глезени и нежни ръце.., опитвам се да се вижда..Simple Smile) Обичам челното, като водещ цвят. Или сако , или панталон  , или поне бюстие.
  т.е стилът ми е смесен:-))  Радвам се на  дамите, които имат добри пропорции,  Те наистина могат да са стилни, стига да искат:-)Повечето, които познавам - са.
 Искам да съм 1.75  и да съм с оранжево парео. Всъщност сега съм с него,  но си е веселба, гледката в огледалото:-) Joy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Понеже на работа съм задлжена да ходя официално, през свободното си време се обличам по-скоро спортно. Най-често с къси рокли или дънки с някаква блузка.

# 55
  • Мнения: 293
Не робувам 100% на модата,нещо,което ми се струва грозновато не присъства в гардероба ми само защото е безспорен хит

  thumbsup

и да не е грозновато, всяка жена тр да се съобразява със собствената си фигура и стил, а като гледам по улиците поредния моден хит (от илиенци  Joy ) , "навлякън" от мацките - все едно са в униформа.

# 56
  • Мнения: 6 618
Различен в зависимост от настроението , а сега с тумбачето и нямам голям избор.Обаче обожавам рокли значи по-скоро е елегантен

# 57
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Стилът ми е градско-елегантен  Laughing Нося дънки, ленени панталони, памучни панталони, поли. Полите са различни модели, материи и цветове, само на дължина са до под капачката на коляното. Нося блузки, потничета, ризки. Напоследък съм се запалила по колани и обици. Последната ми покупка е един страшно красив жълт колан, който се връзва перфектно с една голяма жълта гривна от керамика. Нося чехли и мокасини. На високи токчета лятото хич не е удобно, а пък и съм висока.

Общи условия

Активация на акаунт