Подарявам листовки, търся инструктор за кв. Младост - София

  • 2 959
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ми това е.
Криво ми, гадно ми е....взех листовките, скъсаха ме на кормуването в лудницата на Ив. Вазов...а при положение, че ще си карам в квртала (поне в началото)...мисля да се пренасоча.

А...да...и ако може колата на инструктора да няма проблем със скоростите ще е СУУУУПЕР!

Благодаря предварително.
Моля, пишете ми...НЕ ХАПЯ, НЕ ЩИПЯ...ще черпя и бира с кебапчета ако трябва...

# 1
  • Мнения: 3 091
 Hug УСПЕФ! силно се надявам съпружеското тяло на някоя форумка да е твоят бъдещ инструктор!  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 5 622
 Успех и от мен и по-хубава учебна кола ти пожелавам. Аз си взех изпита от раз навремето, когато бях само на 17 години..Пусти мерак.. А собствена кола имам едва 10 години след взимането на книжката  Wink

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Peace мога само да река, колкот' да не си помислиш, че си репресирана от моя страна.

# 4
  • Мнения: 377
Като човек с богат опит с кормуването те разбирам напълно.  Confused
Едва ли има шофьор, независимо от опита, които да е абсолютно сигурен, че може да реагира адекватно във всяка ситуация.
Искрено ти желая скоро да се похвалиш с книжка, но най-важното е да не се спичаш и да си спокойна /знам, че е трудно постижимо/.
С конкретна информация не мога да ти помогна, но тъй като по стечение на обстоятелствата съм карала 4 учебни коли ще ти кажа, че ако не са скоростите, ще е спирачката или нещо друго. Колкото и да се стараят инструкторите няма как да си "опазят" колите.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Айде, коУЕжки, дайте да се напънем и да помислим къде в Сф около Младосите има готини инструктори с хубави коУи. Все пак е гадно да шофираш в абсолютно непознат квартал особено, ако това е "Ив. Вазов".

Идеята ми е, че с тази тема освен морална подкрепа, се търси и информация   bouquet

# 6
  • Мнения: 6 472
Хайде и аз да се включа, да не би случайно и ти да се почувстваш репресирана сега Mr. Green
Убедена ли си че смяната на инструктура ще ти помогне newsm78  Аз си взех кормуването от 2-ри път, но първия много яко се бях спекла, та грешката си беше в моя телевизор. Това, че курсовете ще се провеждат в Младост не е гаранция, че изпита ще бъде там. Моите курсове бяха в центъра, а когато дойде моя ред на изпита вече се бяхме дотътрили до Красна поляна ooooh!

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз си взех от първия път книжката, но сестра ми я взе след като смени инструктора. В правилна посока си Peace

# 8
  • Мнения: 920
И аз само да кажа да не ти е тъпо и гадно. Аз взех книжка с голям зор, като дори Младост не ми помгна, а чак в Дупница ходих. А се научих да карам, когато проимах собствена кола. Дотогава - женската роля - да разкарваш пияни компании, като всеки ти дава акъл. Сега да ме видиш, ако може и до тоалетна ще ходя с колата.

# 9
  • Мнения: 1 526
Резе, знаеш че не мой ти помогна с инфо, ама само исках да ти пожелая успех и да поздравя с взимането на листовките! Туй е едно добро начало  Peace  Пък и да ти кажа в теб не се и съмняваме...

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
И съм свикнала да карам "уж", а когато се наложи да се оправям сама и то под такова напрежение стана много гадно...

Аз не казвам, че се справих...напротив дори. Направих големи простотии....но само един ден преди това си карах перфектно в същия квартал. Просто инструктора никога не ме е карал да се пъхам в някакви улици в ремонт с двупосочно движение и дупки в пиков час и в същото време да ми дава грешни команди за да види дали ще се хвана...

Да...знам, че това е практика при изпитвачите...но го знам сега, а ми се струва че щеше да е добре да ме предупредят...

Не искам и някаква супер готина кола...нормална искам...защото и аз няма да карам Ферари....ако ме огрее книжка евентуално с едно Поло ще се сдобия от не най-новите...

..знам ли:(
От време на време си мисля дали пък да не пробвам пак там...ако попадна на по-свестен изпитвач може да нямам такива емоции.
Този се оказа, че ми е съсед и постоянно ми дуднеше "Хайде сега да те видим като си избягала от школата в квартала какво ще ми покажеш в този отвратителен район".
Постара се човека ... аз се панирах...и така.

Объркан човек съм в момента...въобще не знам какво да правя...

Дани...и аз уж не се съмнявах, но се проявих много патешки... Embarassed

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:51 от Reza

# 11
  • Мнения: 377
И аз си взех от първия път книжката, но сестра ми я взе след като смени инструктора. В правилна посока си Peace

И при мен това беше проблема, за съжаление ми отне 3 месеца и 4 явявания да разбера, че инструктора ми е решил, че съм платежоспособна и ме е превърнал в свой официален спонсор.  Close  #2gunfire
След като го смених взех книжка от първия път.

Реза, това с педалите и на мен ми го правеше инструктора, те хората така се чувстват по-сигурни. Но след първото явяване му вдигнах як скандал и спря, както и да ми хваща волана за щяло и нещяло.  Naughty
Другото нещо е, че инструкторите много добре познават изпитващите, евентуалните маршрути и "капани" по тях и на минимум 80% могат да те подготвят. Друг е въпроса колко го правят, при първия инструктор кормуването ми се състоеше в обикаляне из града, за да си върши той някаква работа.  Sick
След като го смених и ме прекараха по 3 пъти през всички стандартни маршрути, вече нямах проблеми. Не познавам твоя инструктор, но смятам, че можеш да си прецениш дали е направил всичко възможно да те подготви за изпита или не.  Peace

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:50 от Tanya77

# 12
  • Мнения: 1 753
Реза, съветът ми е да пробваш пак на старото място. АКо пак те скъсат тогава смени квартала! И имай предвид, че като се качиш на нова кола ще си все едно никога не си карала - доста е гадничко!

Айде успех следващия път. Пък и да не стане... голЕмо важно! Другият път пак!  Mr. Green

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А някой знае ли сега, при това положение дали има някакъв задължителен брой часове, които трябва да взема или мога аз да си реша?
...Знам че инструктора ще знае, но още не знам като му се обадя какво да му кажа...при него ли ще съм...не ли....та изчаквам.

ооох...неволи:)

# 14
  • Мнения: 377
До колкото си спомням трябва да караш 4 допълнителни часа.

# 15
  • Мнения: 6 904
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
Ох, и при мен е така. Аз съм още в началото, но като мине още малко време може би ще го помоля да не ми помага толкова, защото иначе е просто абсурдно да се науча. Но от друга страна понякога наистина се налага да ти натисне педалите.
Аз не разбирам много, но смятам, че при когото и да отидеш едва ли ще си караш само в Младост на изпита. Кормуването е малко и на късмет, просто няма как да знаеш в каква ситуация ще попаднеш. Успех ти пожелавам все пак, дано да го вземеш втория път Peace
А в края на месеца може би и аз ще съм на изпит Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 263
Реза споко - и мен ме скъсаха на първия ми изпит. Но от втория път си го взех и двамата ми инструктори са от Младост - ако още ти трябват координати - драсни ми бележка /че да ги намеря в кой тефтер бяха де/ Embarassed Embarassed Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Около Плиска има много инструктори. Аз карах там, но отдавна  и не помня координатите на инструктора а и беше некадърен. Мисля, че ако застанеш 20 мин. пред хотела, ще видиш поне 5-6 учебни коли и ще можеш да разговаряш с инструкторите директно.
Успех!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз искам листовки препоръчвеам ти моя инструктор взима ме от нас. тъпото е, че колата няма климатик

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
това правеше и моя инструктор. винаги натиска съединителя и аз си мисля, че мога да тръгна, но когато го помолих да не ми помага с педалите 10 мин. колата се друсаше и не можех да тръгна  Rolling Eyes Тъпото беше, че бях 1-ва в колона на светофара и смених 3 зелени сигнала. горките хора зад мен  Embarassed много бяха изнервени, а навън жега и аз се друсам половин час  Laughing Сега се научих де, тръгвам без проблем, давам мигачи и при най-елементарните маневри,  но не мога да взимам завои в малките улици, защото се страхувам да не блъсна паркиралите коли  Tired

# 20
  • Мнения: 3 760
Реза, ако не си намериш в Младост - свиркай! Читав инструктор, който освен всичко друго те подготвя и за капаните в Иван Вазов... Обаче е на Дойран.... Но пък колата му е супер....

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ДЕянаЗ, пусни ми на ЛС адреса си и ще ти ги пратя листовките, барабар със закона и плакат с пътните знаци:)
Или пък да се видим утре следобяд в Борисовата..ние сигурно ще киснем там следобяд.

МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички изпратили ми координати на инструктори:)
Заклейвам се, че ако изкарам книжка ще съм много внимателен шофер...пък ако искате може да обявявам дневния си маршрут във форума за всеки случай:))))))))))))))))))))))))))

# 22
  • Мнения: 221
Реза, ако не си намериш в Младост - свиркай! Читав инструктор, който освен всичко друго те подготвя и за капаните в Иван Вазов... Обаче е на Дойран.... Но пък колата му е супер....

на Дойран!??!? за Тотов ли става въпрос?!?!? ти при кой от тримата си била?!?!
аз имам много негативно отношение и мнение за тях..

а по темата... моята ситуация е малко сложна..но не знам точно как се казва фирмата аз имам само телефон 9744040, офисът се намира в бл.50 (с/у Лесо-техническия); колите са малки-един голф, едно пежо 206 (маслено зелено) което е много маневрено и  готино... няма проблем с изгасване на колата и със скоростите (поне аз нямах НО съм я карала само за 1 кормуване) на по-готина и маневрена кола не съм се качвала.. инструктора мисля, че се казва Кирил Миланов - 0899982007 е много внимателен и много добре обяснява.. на мен за едно кормуване (час и половина астрономически) ми взе 24 лв.; въпреки, че само 1 път съм карала при него останах много доволна...
успех  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13
аз мога да ти препоръчав много добър инструктор - казва се Камен Драганов, тел. му е: 0888/ 64-98-65. Преди беше в Младост, но аз съм изкарала книжка преди няколко години и оттогава нещата може и да се променили. Обади се и провери. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт