гладувам,а не отслабвам

  • 4 116
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Аз съм 170см, поддържах около 60 кила. Но аз на 60кг съм слаба, съвсем не се с4итах за едра преди. Но е истина, 4е не съм от този тип жени, които са клиощави, никога не съм била такава, винаги съм имала форми...Под снимката на дребито ми има един линк, като кликнеш на него, ще те заведе при наши снимки, отиваш на албума Baby Madeleine -2 , последната снимка от албума е правена преди седмица... така изглеждам в момента ( 67кила...)

# 16
  • Мнения: 46 513
Трябва постоянство, ти за какъв период от време спазваш този режим?
Защото ако гледуваш 3 дена и после 3 ядеш нормално, ефект няма да има ...

# 17
  • Мнения: 495
определено съм ЗА разделното хранене! newsm10

# 18
  • Мнения: 1 455
Може да не се е възстановил хормоналния баланс в организма ти още и гладуването определено няма да ти помогне. Опитай да засилиш метаболизма, като започнеш да се храниш през 2 часа, но с не много калорични храни и се старай да имаш около 5-6 хранения за деня. Пий течности и се упражнявай и скоро ще постигнеш желания ефект!
Успех

# 19
  • Мнения: 155
Защо не посетиш диетолог? Ще ти изготви подходящия хранителен режим според твоята фигура.

# 20
  • Мнения: 524
Да, изчакай малко, явно хормоните ти още не са се "коригирали" след спирането на кърмата.
Кърмих 9,5 м през цялотоп време не ядях сладко и тестяно не свалих нито грам!! Спортувах 2 пъти седмично. Бях в истерия направо , а имам да свалям доста.

След като спрх да кърмя след около месец започнах да свалям. В момента съм -7 кг Mr. Green

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не, не! Аз пак се вклю4вам понеже за мен темата е също много актуална. Не е от запаси. Аз имам дни, когато мога да припадна от глад, а съм спортувала и вървяла два 4аса в гората....И на другия ден се ка4вам на кантара и не само 4е не съм свалила, а даже понякога съм по-тежка! Това могат да разберат само хора, които са го изпитали. Има жени, които раждат и след това са още по-слаби отпреди. Има други като нас, които се борят всеки ден, всеки 4ас и пак нищо не става.
ето това е моят слу4ай и съм на същото положение с 3 пъти фитнес и диета и сам за 10 дни с 1кило нагоре, да не говоря за 3 г ка4их вместо да сваля 20кила! с вас съм, ако ще се поддържаме морално, на един ръб съм на депресията, дръжте ме да не ско4а!казвайте какво правите оттук нататък!

Общи условия

Активация на акаунт