Бижута-та какви ?

  • 18 510
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
И аз така, харесвам и камъни (особено Сваровски Heart Eyes). А и като цяло обичам по едрите бижута.

# 16
  • Мнения: 2 550
И аз така, харесвам и камъни (особено Сваровски Heart Eyes). А и като цяло обичам по едрите бижута.

И аз съм фенка на Сваровски  Heart Eyes гривничката, която извадих е Сваровски и е жестока...ти якамани ме докарват почти до оргазъм  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 13 512
Нося само жълто злато-задължително с камъни!Разделям  бижутата си на летни и зимни. Лятото нося корал и тюркоаз/от 10 години поне/, а зимата- аметист предимно. Харесвам само едрите бижута,а според  тях си  сменям и часовника. Сребро и бяло злато не съм носила никога- не харесвам как ми стои на ръката.Винаги ходя с два пръстена- по един на безименните пръсти на двете ръце,гривна на дясната ръка и  колие на врата.Сега нося и  дълъг гердан от тюркоази. Толкова съм свикнала,че  ми е много терсене,ако се случи да изляза  без тях.

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 21:21 от monda

# 18
  • Мнения: 5 877
Обичам сребърни обеци.
Други бижута рядко слагам, чат-пат по някой пръстен.
Имам чуден сребърен слон, много голям и красив, обаче му се скъса верижката. А и не смея да го нося, когато съм с детето, страх ме е да не се наведа и да го прасне по главата.

# 19
  • Мнения: 2 804

Аз до преди да се омъжа носех само сребро бях направо маниачка , след сватбата обаче подарих всичко на сестра ми и преминах на жълто злато .

# 20
  • Мнения: 6 039
обичам едри, нестандартни,и нтересни бижута.
нося по 1 пръстен, който винаги се набива на очи, задължително с камъни или цветен емайл.
задължително се кича с висящи обеци и нещо на врата.
злато не нося, просто не ми отива, харесвам бижутата на определени Фирми и Дизайнери.

# 21
  • Мнения: 8 505
Само сребро нося,включително и брачната халка (която всъщност рядко нося).

# 22
  • Мнения: 4 390
Сребро, бяло и/или жълто злато.
Обикновено нося само по един пръстен (на ръката или на крака) и гривничка на крака.

# 23
  • Мнения: 1 107
Най-вече по сини на цвят  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 019
сребро,скапоценни камани,кристал(сфаровски)

# 25
  • Мнения: 13 512
сребро,скапоценни камани,кристал(сфаровски)
Е може ли в изречение от 5 думи-3 да са гршни! При това- скъпоценни камъни и Сваровски!
Ползвайте "проверка  на правопис" ,срамота е!

# 26
  • Мнения: 13 512
Най-вече по сини на цвят  Laughing
И ти си от моите,значи Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Имам най-различни, но вече повече от година нося само злато  Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 103
Бяло злато, нося.

# 29
  • София
  • Мнения: 122
Много рядко слагам някакво бижу...в момента най-често впивам жаден поглед в някое етнопроизведенийце(и то някакси не с идеята да го притежавам,а да му се насладя естетически).Също така и среброто по принцип(макар,че сега не съм на тая вълна).Никога не съм питаела топли чувства към златото,не харесвам също бижута тип тънък ланец с нещо окачено...абе като цяло нямам бижутерийска мания!

Общи условия

Активация на акаунт