Страстоубийки!!!

  • 4 690
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 103
Бих искала сините гащи, с дупето заедно, но да е моето...
Ех, мечтиииии Hug

Аа на това дупе май всичко ще отива Wink

# 61
  • Мнения: 1 153
А и през дънки не се очертават бикините,ако панталона е с тънък плат ,естествено е да се сложат прашки

# 62
  • Мнения: 5 877
Кефят ме. Къде се продават такива?
Според мен няма нищо по-страстоубийствено от прашки на дебело дупе, от което се виждат седем осми.

# 63
  • Мнения: 5 622
Кефят ме. Къде се продават такива?
Според мен няма нищо по-страстоубийствено от прашки на дебело дупе, от което се виждат седем осми.

Или от прашки на дупе с целулит, който се очертава страстоубийствено изпод бял, да речем панталон  Stop

П.С. От Викториас сикрет са гащите

# 64
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287



Нищо страстоубийствено не виждам в тези бикини. Аз таквизи модели(само че не памучни) имам доста и мн. ми харесва как стоят.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Що сте решили, че обикновените бикини се наричат "страстоубийки", че и хубави сини бикинки на снимка сте приложили?   newsm78

Става дума за някакви много затворени, с невероятна страстоубийствена кройка, неземен цвят...  Joy

# 66
  • Мнения: 5 103
Ей никой не казва за чорапите.

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 15:08 от мимка

# 67
  • Мнения: 5 622
Що сте решили, че обикновените бикини се наричат "страстоубийки", че и хубави сини бикинки на снимка сте приложили?   newsm78

Става дума за някакви много затворени, с невероятна страстоубийствена кройка, неземен цвят...  Joy

Е, такива никой няма да има, сигурна съм  Wink

Тя баба ми ходи с по-хубави, егати  Peace

# 68
  • Мнения: 2 716
Е, кофти кройка, кофти цвят... май нямам. Но съм върл противник на прашките. След 30 минутно носене, се оправям само с антибиотични пасти. По същия начин се отнасям към бельо от изкуствени материи. И на практика много трудно се сдобивам с гаща като за мен.
А страстта я убивам със слово  #2gunfire
Чорапите- да, нося с панталон през есента. И ако не дай боже се очертае под коляното... ooooh! - ей те тебе страст на кристали.
Фен съм на копринените боксерки.

# 69
  • Мнения: 2 529
За мен по-скоро материята и цвета на бельото могат да го направят страстоубийствени, а най-вече как стои на определеното тяло.  Simple Smile
 Laughing

# 70
# 71
  • Мнения: 1 629
Имам си доста такива гащи, нося си ги и хич не ми пука. Мразя дантелки и лентички и прочее влизащи в задника работи. ЗА удобното бельо! Който не го кефи - да ми го сваля Mr. Green

# 72
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това ли ще е лозунгът на движението? Аз ще ушия знамето Joy

# 73
  • Мнения: 1 629
Става, Райно, само да дойдат и момчетата, дето бяха срещу сутиените Laughing

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Айдеееее..... Доди мюриель и ще стане еднаааа....  ooooh!

 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт